התחייבות למחיר הטוב ביותר

אצלנו תקבלו את המחיר הטוב ביותר לחופשה שלכם. בהתחייבות

איך זה עובד?

חשוב לנו שתזמינו את החופשה שלכם בביטחון מלא שקיבלתם את המחיר הטוב ביותר שניתן למצוא. וההתחייבות שלנו היא הדרך שלנו לעשות זאת. המחירים הטובים ביותר לכל החופשות שלנו זמינים באתר https://www.clubmed.co.il/

אם ביום ביצוע ההזמנה שלכם (לפני השעה 23:59), תמצאו מחיר נמוך יותר הניתן לאימות, אנו נשווה את המחיר הנמוך יותר כולל תוספת של 10% ממחיר ההזמנה המאושר שלכם.

שלחו טופס פנייה

התניות

מחיר נמוך יותר הניתן להזמנה הינו:

✓ מוצע על ידי סוכן / אתר ישראלי.

✓ ניתן להזמנה על ידי כל אדם וזמין לציבור הרחב (כלומר: לא בלעדי)

✓ תקף ליום ההזמנה המקורית שלכם
(לפני 23:59).

✓ המחיר ניתן עבור אותו מועדון, סוג החדר, תאריכים, מספר מבוגרים, מספר ילדים, גיל הילדים, תנאי מכירה ותנאים כלליים.

✓ עלות עבור השהות בלבד.

✓ מוצע באותו מטבע כמו ההזמנה המקורית.

✓ כולל מסים ודמי חבר.

✓ הזמנות צריכות להיעשות על ידי תושבי ישראל.

חריגים

"המחיר הטוב ביותר" של רשת קלאב מד אינו חל על האמור להלן:

✕ מחירים הכוללים הבדלים בתנאי ההזמנה: נופש, סוג חדר (למשל: נוף שונה), תאריכים, מספר מבוגרים, מספר ילדים, גיל הילדים, תנאי המכירה.
.

✕ "מחירים עם הגבלות או מגבלות על אופן הצגתם או הזמנתם.
לדוגמה, המחירים אינם תקפים אם הם נמצאים באתרים ---ישראלים --אשר אינם חושפים את שם המותג או המלון עד ביצוע ההזמנה (כמו אתרים זרים Hotwire ו- Priceline)."

✕ מחירים ממכירות פומביות או אתרי קופונים.

✕ מחירים המחושבים על ידי קודי קופון או שוברים.

✕ מחירים עבור רכיב השהות של הזמנת חבילה.

✕ מחירים המחייבים התחברות למערכת, מספר כרטיס אשראי או קוד כדי לראות.

✕ מחירים באתרים אשר אינם מציעים הזמנות מקוונות (כלומר: לוחות הודעה או בלוגים).

✕ מחירים להזמנות שאינן מורשות להעברה על ידי הלקוח.

✕ מחירים עבור הזמנות שאינן מספקות אישור מיידי, או שאינן זמינות לציבור הרחב (כמו תעריפי חבר מועדון, משא ומתן, מחירים של חברות או קבוצות ותעריפי חבר צוות).

✕ מחירים עם הנחות החלות רק על חלק מהשהייה כולה.

✕ מחירים להזמנות שנעשו בתוך 72 שעות משעת הצ'ק אין הנהוגה במועדון ביום ההגעה.

✕ אם ההבדל בין המחיר שהוזמן דרך www.clubmed.co.il והמחיר שנמצא באתר אחר הנו 50 יורו או פחות.

✕ ההצעה הזולה יותר צריכה להתבטא בכסף – לא בהטבה (כמו מעיל/תיק מתנה וכו').

הגשת הבקשה

ניתן להגיש בקשה אחת בלבד עבור כל הזמנה מאושרת. כל בקשה חייבת להישלח באופן מקוון באמצעות טופס "המחיר הטוב ביותר" ביום ביצוע ההזמנה (לפני השעה 23:59). השם בטופס הגשת התביעה חייבת להיות תואם את השם בהזמנה המאושרת.

הקפידו לספק לנו את הנספחים התומכים בטענותיכם. לדוגמה, ודאו ששי ברשותכם צילומי מסך וכן את כתובת האתר (URL) בו הופיע המחיר המתחרה. בזמן ההפניה תשומת לבה של קאלב מד המחיר אמור להיות תקף באותו אתר.

בדיקת הבקשה

לאחר הגשת טופס הטענה, נציג קלאב מד יעבור על בקשתך וינסה לאמת אותה. אנא אפשרו לנו עד 72 שעות על מנת לבדוק ולעבד את המידע. כל תקשורת בדבר הטענות תבוצע באמצעות דואר אלקטרוני.

במידה ונציג קלאב מד יוכל לאמת בהצלחה את התעריף הנמוך יותר, תקבלו החזר בגובה ההפרש כדי להתאים לתעריף וגם תוספת של 10% הנחה על רכיב השהות מתוך ההזמנה המאושרת שלכם.

לידיעתכם, החזרים כספיים אינם מאושרים עד לקבלת הודעת אישור מאת קלאב מד.

ההחזר הכספי יעובד על ידי קלאב מד בתוך 5 ימי עסקים ממועד אישור הטענה. שימו לב: זמני עיבוד ההחזר עשויים להשתנות בהתאם למנפיק כרטיס האשראי.

אורחים המאשרים את ההזמנה יהיו אחראים לכל העלויות, ההוצאות והאגרות המשויכות (כגון דמי ביטול), ללא קשר לשאלה אם הבטחת המחיר הטוב ביותר נדחתה. ייתכן שהטענה תבוטל אם תבצעו שינויים כלשהם בהזמנה לאחר הגשת הטענה ואישורה. יובהר כי התחייבות התעריף הטוב ביותר אי כל השפעה על דמי הביטול שיחולו בהתאם לתנאים הכלליים של קלאב מד

שימו לב: קלאב מד רשאית לדחות את הטענות אם היא סבורה כי הבטחת המחיר הטוב ביותר היא מכוונת או מניפולציה כדי לעקוף את כוונתה.

פרטים נוספים

בטל במקום שבו אסור או מוגבל על פי חוק. קלאב מד רשאית לשנות או להפסיק את הבטחת המחיר הטוב ביותר או את התנאים וההגבלות בכל עת על פי שיקול דעתה הבלעדי, עם או בלי הודעה מוקדמת. תנאים אלה חלים על טענות שהוגשו ביום __ או לאחר מכן.