תנאי הרשמה מוקדמת לשלושת ימי המכירות לחופשות חורף 2024
בכפוף לזמינות בעת אישור הזמנתכם במהלך שלושת ימי המכירות המיוחדים 16,15,14 במרץ 2023.

תנאי ימי המכירות המיוחדים לחופשות חורף 2024 בשלושה ימים 14-16.03.2023(1)הטבת הנחה של עד 20%* לאדם
*תקפה לרכיב המועדון בחבילה בלבד, לחבילות נופש בנות 3-7 לילות ועד להנחה מקסימלית של 500€ לאדם בחדרי סופריור, בחדרי קלאב, בחדרי אינדיבידואל ובחדרי סטנדרט ועד להנחה מקסימלית של 900€ לאדם בחדרי דלוקס, בסוויטות, בווילות ובבקתות שלה .(Chalets)
*בכל המועדונים שהמכירה אליהם נפתחה בינואר 2023- Alpe d’Huez, Les Arcs Panorama, Grand Massif, Grand Massif Chalets, La Rosiere, La Plagen2100, Pragelato, Peisey-Vallandry, Tignes, Val Thorens Sensastions, Val d’Isere, Valmorel, Valmorel Chalets, La Plantation d’Albion, Albion Villas, La Pointe aux Canonniers, Seychelles, Cancun Yucatan, La Caravelle, Miches, Punta Cana, תחול הנחה בסך של עד 15% הנחה. כל מועדוני קלאב מד מלבד המועדונים הנ"ל, המכירה שלהם לחופשות בחורף 2024 תיפתח לראשונה ב-14 במרץ 2023, ועליהם מובטחת בסך 15% על חדרי סופריור, ו- 20% על חדרי פרימיום.
*למרות שמועדון לה רוזייר נפתח למכירה כבר בינואר 2023, מתחם הסוויטות החדש שלו ייפתח למכירה החל מה-14 במרץ 2023, ולכן מובטחת הנחה בסך 20%.
*החל מתאריך 17.03.2023 ואילך, ההטבה תשתנה ותהא בשיעור של עד 15% הנחה על רכיב המועדון בחבילה בלבד למזמינים לפני ה- 20.06.2024 עבור חופשות במועדוני הסקי ועבור חופשות במועדונים שפתוחים לאורך כל השנה (יעדים אקזוטיים), שמועד היציאה אליהם חל בין התאריכים 04.11.2023-30.06.2024
(הלילה האחרון 29-30.6.24). (להלן: "הזמנות לעונת חורף 2024"). בכפוף לזמינות המועדונים והתאריכים. בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של קלאב מד.
*המכירה לחופשת הסקי שתתקיים במועדון Tignes בתאריך 21.4.2024 תתבצע מישראל בלבד. קלאב מד רשאית לבצע שינויים בכל עת בתכנית המופעים והפעילויות המוצעת באותו השבוע.

(2)הטבתSki Guarantee
בחנוכה (תאריך יציאה 10.12.2023) במועדוניםTignes ,Val d'Isere, Alpe d'Huez ובפסח (תאריך יציאה 21.4.2024) במועדון Tignes,תחול הטבת Ski Guarantee, ומשמעותה שקלאב מד תזכה את הלקוח ב 50% ממחיר השהות היומי (המחיר לא כולל הטיסות והעברות והוא נקבע על ידי קלאב מד) עבור כל יום בו לא תתקיימנה הדרכות סקי במועדון מפאת חוסר בכמות שלג מספקת. קיום ההדרכות נתון לשיקול הדעת הבלעדי של
בית הספר הצרפתי לסקי במועדון.

(3)המחיר הטוב ביותר
בהזמנות לעונת חורף 2024 שתבוצענה במהלך הימים 14-16.03.2023 אנו מתחייבים למחיר הנמוך ביותר ביחס לרכיב השהייה במועדון בחבילה (למעט הזמנות הרגע האחרון ומבצעי בלאק פריידיי). יובהר כי ההטבה אינה מתייחסת למחיר רכיב הטיסות בחבילה שאינו בשליטתה של קלאב מד. במידה ומצאתם כי במהלך העונה, מחיר רכיב השהייה במועדון בחבילה שלכם גבוה יותר מהמחיר המוצע לאותו מועדון, כשרכיבי ותנאי ההזמנה זהים, תהיו רשאים לקבל החזר כספי על ההפרש.

(4) מדיניות ביטולים ותנאי תשלום
(א) החזר כספי (למעט דמי ביטול עבור רכיב הטיסות בחבילה כשמדובר בחבילה המכילה טיסות שאינן טיסות שכר של קלאב מד). יובהר כי על חבילת נופש המבוססת על טיסה סדירה או טיסת Low Cost (שאינה טיסת שכר של קלאב מד) עשויים לחול דמי ביטול בשיעור של עד 100% מגובה רכיב הטיסה בחבילה.
במידה והחופשה שולמה באמצעות זיכוי בקלאב מד ישראל, ככל שהלקוח הוסיף תוספת כספית מעבר לשווי הזיכוי (להלן: "התוספת הכספית" ו"הזיכוי" בהתאמה), במקרה של ביטול החופשה העתידית המזכה את הלקוח על פי המפורט מעלה בהחזר כספי, התוספת הכספית תוחזר ללקוח כהחזר כספי, בעוד שהזיכוי ישאר כזיכוי אשר יהיה ניתן לממשו בהזמנות שתבוצענה עד ליום 31.10.2023. האמור אינו בא לשנות מתנאי ביטול ההזמנה וגובה ההחזר במקרה של ביטול, אלא לגבי ייחוס ההחזר לזיכוי/ להחזר כספי.
(ב) זיכוי לחופשה חלופית בהקשר זה הנו זיכוי על מלוא עלות חבילת הנופש, למעט דמי חבר ועלות דמי ביטול רכיב הטיסות בחבילה. במידה ומדובר בחבילה המורכבת מטיסות שאינן טיסות שכר של קלאב מד יקוזזו מהזיכוי דמי הביטול של רכיב הטיסות בחבילה, בהתאם לסוג הטיסות שבהזמנתכם (עלות שיכולה להגיע עד ל 100% משווי רכיב הטיסות בחבילה). במידה ומדובר בטיסות שכר של קלאב מד, יקוזזו 400€ בגין כל נוסע שיבוטל. היתרה תיוותר עבור הרשומים בהזמנה שבוטלה כזיכוי לחופשה חלופית, עתידית בקלאב מד ובלבד שתוזמן בטווח של 14 ימים מיום ביטול ההזמנה המקורית שבגינה ניתן הזיכוי ומועד היציאה אליה לא יאוחר מיום 31.10.2023. הזיכוי הנו אישי ואינו ניתן להעברה ו/או להמרה להחזר כספי, זאת גם במקרה בו תתבטל בשלב מאוחר יותר ההזמנה החלופית.

תנאי הביטול המצוינים מעלה מיועדים ללקוחות אשר ביצעו הזמנה בישראל, הטסים לחופשה באחד ממועדוני קלאב מד בעולם באמצעות טיסה היוצאת מנתב"ג וחוזרת לנתב"ג. למען הסר ספק, תנאי הביטול המקלים, המפורטים מעלה חלים רק על הזמנות המבוצעות על ידי מי שיוצא לחופשתו מישראל.

דמי ביטול ו/או שינוי
עד 60 ימים לפני מועד היציאה לחופשה: דמי ביטול בסך 150 € לאדם עבור רכיב המועדון.
7-59 ימים לפני מועד היציאה לחופשה: דמי ביטול בשיעור 50% ממחיר החבילה.
החל מ- 6 ימים לפני מועד היציאה לחופשה ועד למועד היציאה, חלים דמי ביטול מלאים.
במידה וחבילת הנופש מבוססת על טיסות שאינן טיסות שכר של קלאב מד, תיתכן תוספת לדמי הביטול בגין רכיב הטיסה בחבילה. תוספת זו יכולה להגיע עד ל 100% מעלות רכיב הטיסות בחבילת הנופש. בעת ביצוע ההזמנה, נציג קלאב מד/ סוכן הנסיעות ישמח לעדכן אתכם בדמי הביטול שחלים על רכיב הטיסות בחבילה במידה וקיימים. כמו-כן, בעת ביצוע ההזמנה באפשרותכם לבדוק מול נציג קלאב מד/ סוכן הנסיעות/ אתר האינטרנט של קלאב מד, מה עלותה של החופשה עם/ללא רכיב הטיסות, ככל שמידע זה נחוץ לכם לצורך קבלת ההחלטה על הרכישה ועל גובה ההחזר בגין רכיב הטיסות (אם קיים) בעת ביטול.
דמי הביטול יחולו על כל ביטול, לרבות ביטול חלקי ו/או שינוי ו/או העברת זכות.
דמי החברות בקלאב מד אינם מוחזרים במקרה של ביטול, מכל סיבה שהיא, שכן תוקפם נשמר.

במקרה של ביטול של אחד או יותר מאורחי אותו החדר, שנמכר כיחידה אחת, ייחשב הביטול כביטול של ההזמנה כולה.
להודעה על ביטול ניתן לפנות אלינו בוואצאפ למספר 97233769494+ ו/או באמצעות הדוא"ל: sales.il@clubmed.com
לתשומת לבכם, לא די בשליחת הודעת הביטול, יש להמתין למענה חוזר מנציג להשלמת תהליך הביטול.

(5) הטבת שינוי הזמנה
בהזמנות לעונת חורף 2024 , ניתן יהיה לשנות את ההזמנה המקורית, ללא עלות, פעם אחת לכל היותר, לחופשה חלופית שתתקיים עד ליום 30.6.2024. השינוי יכול שיהא ביחס למועדון הנבחר ו/או למועד היציאה לחופשה (השינוי יתאפשר לחופשה חלופית מבין המלאי הקיים אותה העת בהזמנות חורף 2024.
ככל שהלקוח מעוניין בשינוי המועדון ומועד החופשה גם כן, באפשרותו לעשות זאת במסגרת אותו השינוי שכן לא ניתן יהיה לשנות את ההזמנה פעם נוספת ללא עלות. שינוי במסגרת הטבה זו יהיה אפשרי לביצוע אך ורק במידה ונותרו 60 ימים לפחות עד למועד היציאה לחופשה המקורית. שיעור ההנחה שבהזמנה המקורית יחול אוטומטית גם על ההזמנה החלופית לאחר השינוי. במידה והמחיר המוחלט, לאחר השינוי והטמעת ההנחה, יהיה גבוה יותר ממחיר ההזמנה המקורית, ישלים הלקוח את ההפרש. במידה והמחיר יהיה נמוך יותר ממחיר ההזמנה המקורית, הלקוח יקבל זיכוי על ההפרש לטובת הזמנה עתידית. תוקף הזיכוי לשנה אחת בלבד ממועד היציאה לחופשה החלופית- במהלך שנה זו יש לבצע את ההזמנה (מועד היציאה לחופשה בפועל יכול שיהא מאוחר יותר). הזיכוי אישי ואינו ניתן להעברה, להארכת תוקף או להמרה להחזר כספי. בנוסף, יש לקחת בחשבון כי בחלק גדול מהמקרים יתווספו לשינוי גם דמי ביטול/שינוי של חברת התעופה. מזמיני חבילות עם טיסות שכר של קלאב מד יוכלו לבצע שינוי רק בנוגע לתאריך היציאה או למועדון הנבחר, הכול בכפוף לזמינות מקומות בטיסות השכר של קלאב מד. תוקף הטבה זו להזמנות שתבוצענה בתאריכים 14,15,16 במרץ 2023 בלבד.

(6) הטבה בתנאי התשלום
בהזמנות לעונת חורף 2024 שיוזמנו במהלך הימים 14-16.03.2023 בלבד, ינתנו התנאים הבאים:

  • ברכישת חבילות נופש ללא טיסות או חבילות נופש עם טיסות שכר של קלאב מד - ניתן לשלם מקדמה בסך €170 לאדם בעת ההזמנה. על הלקוח מוטלת החובה להשלים את יתרת התשלום עד 90 יום לפני מועד היציאה לחופשה, דרך האזור האישי באתר האינטרנט של קלאב מד. ניתן לשלם את יתרת התשלום בכרטיס אשראי עד 6 תשלומים (ללא ריבית והצמדה).
  • ברכישת חבילות נופש עם טיסות שאינן טיסות שכר של קלאב מד - התשלום עבור רכיב הטיסה או חלק ממנו (בהתאם לטיסה שנבחרה) יתווסף למקדמה של €170 לאדם ויש להשלים את יתרת התשלום עד 90 יום לפני מועד היציאה לחופשה, דרך האזור האישי באתר האינטרנט של קלאב מד. ניתן לשלם את יתרת התשלום בכרטיס אשראי עד 6 תשלומים (ללא ריבית והצמדה).

במידה ותבחר באי אלו מן האפשרויות של ההטבה בתנאי התשלום, אזי שבכך תעניק לקלאב מד הרשאה לחיוב כרטיס האשראי שלך ביתרת התשלום, שהנה מעבר למקדמה, ביום בו יוותרו 90 יום למועד היציאה לחופשה, ככל שיתרה זו לא תוסדר על ידך עד למועד זה. תשלום זה ייגבה בהתאם לתנאי הרכישה של קלאב מד ולשערי המט"ח החלים ביום זה ובהתאם לסוג שער המט"ח החל בתנאיה של קלאב מד בעת רכישה רגילה.

בכפוף לתנאי המבצע. אין כפל מבצעים. ט.ל.ח. כל הזכויות שמורות ©Club Med SAS .
קלאב מד שומרת לעצמה את הזכות, לתקן, להוסיף ולשנות את תנאי ההטבות שלעיל בכל עת ובהתאם לשיקול דעתה הבלעדי ובלבד שהודיעה על כך באתר האינטרנט הרשמי שלה clubmed.co.il