איזו התרגשות!

החופשה שלכם בקלאב מד קאני ממש מעבר לפינה...

חופשה בראש שקט

בקלאב מד תהנו מחופשה שלווה ובטוחה ללא דאגות. נקטנו מספר רב של צעדים שיאפשרו לכם ליהנות באופן מלא משהייה מפנקת בחופשתכם הקרבה במועדון קאני שבאיים המלדיביים. מידע נוסף ועדכונים אודות המועדון, הפעילויות והשירותים השונים מפורטים בעמוד זה וכמו כן באפליקציית Club Med.

הנחיות לטסים לאיים המלדיביים

שימו לב! ההנחיות המתייחסות למדינת היעד הנן בנוסף להנחיות הכוללות ליוצאים ולנכנסים למדינת ישראל המפורטות כאן.
כמו כן, ככל שהנך מתכנן/ת שהייה נוספת ביעד ביניים במהלך חופשתך (בהלוך ו/או בחזור), שהייה שהנה מעבר לשהייתך במועדון אליו רכשת את חופשתך, עליך לבדוק מול אתרי הרשויות ביעד הביניים באם הנך נדרש/ת בעמידה בקריטריונים כלשהם ו/או במילוי אחר הנחיות נוספות.

על כל נוסע למלא טופס הצהרת נוסע נכנס לאיים המלדיבים (טופס פרטים אישיים והצהרת בריאות)- בלינק הבא
את הטופס יש למלא בסמוך לטיסה ולא יותר מ-24 שעות לפני ההמראה. יש להדפיס אישור על מילוי הבקשה ולהביאו לנמל התעופה לצורך הצגתו לגורמים הרלוונטיים. יש לשמור את ההדפסה עד לכניסה למדינת היעד.

רפובליקת האיים מלדיביים דורשת מכל תייר נכנס להציג בדיקת PCR שלילית שבוצעה לכל המאוחר 72 שעות לפי ההמראה.

לבעלי תו ירוק, נא להצטייד בתעודת מתחסן באנגלית בתוקף.

היות ומדינת ישראל מחייבת את כלל הנכנסים אליה לבצע בדיקת PCR לקורונה בטווח 72 השעות שלפני הטיסה חזרה לישראל. מוצע במועדון שירות בדיקת PCR. לקוחות המעוניינים בשירות זה נדרשים לקבוע תור לבדיקה מיד עם ההגעה למועדון. השירות כרוך בתוספת תשלום במועדון בסך 150$ לאדם לבדיקה. השירות ניתן על ידי מעבדה חיצונית פרטית (ייתכנו שינויים בתעריף זה מעת לעת).

במועדון Club Med Kani תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פינוקים שירותים, והכל במקום אחד- פעילויות ספורט לגוף ולנפש, לכל הגילאים ולכל הרמות, פעילויות יצירה וספורט לילדים החל מגיל 4, מסעדות גורמה המציעות טעמים אקזוטיים של מנות בינלאומיות ואסיאתיות מסורתיות, ואינספור אפשרויות לחוות את העולם התת ימי העשיר והמרהיב של האוקיינוס ההודי.

למפת המועדון בגודל מלא הקליקו כאן

על מנת שתוכלו ליהנות מחופשה בטוחה, הכנו עבורכם מספר עדכונים בנוגע לפעילויות ושירותי המועדון:

הנחיות כניסה למועדוני קלאב מד

לקוחות יקרים, חשוב לנו להמשיך ולהעניק לכם ביטחון וחווית חופשה נטולת דאגות. על כן, נוסף על נהלי הבטיחות וההיגיינה המחמירים שאנו נוקטים במועדונים שלנו,
על כל אורח/ת מגיל 12 ומעלה להציג בעת ההגעה למועדון אישור התחסנות באנגלית או בצרפתית בגין כלל החיסונים הנדרשים בהתאם להוראות החברה המייצרת את החיסון.
כמו כן, לחילופין ניתן להציג בדיקת PCR או אנטיגן שלילית לקורונה, שבוצעה לכל המאוחר 72 שעות לפני ההגעה למועדון.

חשוב לזכור, כי אין בהנחיות הכניסה למועדוני קלאב מד בכדי לגרוע מדרישות מדינות היעד והמוצא בעת הכניסה והיציאה מהן ו/או מדרישות חברות התעופה השונות.
בהיעדר אחד מהמסמכים הנדרשים להצגה על ידי אורחינו בהגעה למועדון, תימנע גישת האורח/ת למועדון, כמו גם גישת ההורה/ המלווה (במקרה שהאורח/ת ללא אחד מהמסמכים הנו קטין/ה) ו/או גישת הקטין/ה (במידה והאורח/ת ללא אחד מהמסמכים הוא ההורה/ המלווה).

הגעה ועזיבה של המועדון

בהתאם להנחיות הרפובליקה של המלדיביים ולצעדים אותם אנו נוקטים לשמירה על בטיחות והיגיינה, לא תתאפשר גישה לסירות איסוף, סירות הגעה וספקי שירות שונים, שאינם מורשים מטעם המועדון.
לפיכך, ההעברות למועדון משדה התעופה בהגעה ולשדה התעופה בעזיבה יוכלו להתבצע אך ורק על ידי המועדון ויש להזמינן במעמד ביצוע הזמנת החופשה. ההנחייה תקפה גם לכל שירות כלשהו הכולל איסוף/ הגעה לאי במהלך החופשה.

קבלת החדרים (צ'ק אין) תתבצע כרגיל עד השעה 15:00, ועזיבת החדרים (צ'ק אאוט) תתבצע עד השעה 11:00.

עטיית מסכה

להבטחת הבריאות שלכם ושל קרוביכם, עטיית המסכה היא חובה בכל המתחמים הפנימיים של המועדון, בקרבת המזנונים, באזורי ההתקהלות ובמהלך נסיעות.
ילדים מגיל 8 ומעלה נדרשים לעטות מסכה במתחמים פנימיים ובמתחמים הסגורים. אנו ממליצים לשמור על ריחוק פיזי, להקפיד על שטיפת ידיים לעתים קרובות ולעטות מסכה בשהותכם במועדון. כללים אלה עלולים להשתנות בהתאם לדרישת הרשויות המקומיות. אנו ממליצים לכם להצטייד במסכות האישיות שלכם.

פעילויות ספורט וטיולים

סקרנים לגלות את הפעילויות שלנו? יש לנו בשורות טובות בשבילכם! כל הפעילויות המוצעות בדרך כלל במועדון שלנו זמינות גם בימים אלה- צלילה עם שנורקל, קאיקים, שיעורי כושר, יוגה... התנסו בהכל, אין צורך לבחור!
אנו מקפידים על יישום הנחיות מחמירות למען בריאותכם ועל כן לא יתאפשרו תרגילי "catch" בטרפז המעופף.

ייתכנו ביטולים של טיולים מסוימים. צוות מדריכי הטיולים שלנו במועדון ישמח לבנות יחד אתכם תוכנית טיולים במלדיביים בהתאמה אישית.

הקליקו כאן לחוברת המלאה של תפריט הטיולים והפעילויות המיוחדות

פעילויות לילדים

כל הפעילויות לילדים ובני הנוער יחזרו לפעול תוך שמירה על ההנחיות המפורטות להלן. לאור הנסיבות, עלינו לנקוט באמצעי זהירות לשמירה על בריאות כולם ועל מנת להעניק לכם ולילדיכם חופשה התואמת את ציפיותיכם. חברי צוות ה- GO® שלנו מצפים בשמחה להכיר את ילדיכם!
יש למדוד חום לילדכם בבוקר לפני ההגעה לפעילות. אם החום נמוך מ-38 מעלות, הילד יוכל בשמחה להצטרף אלינו. במקרה של חום גבוה מ-38 מעלות או במקרה של תסמיני קורונה, הנכם מתבקשים להשאיר את הילד בחדר ולפנות לצוות המועדון להמשך טיפול ובדיקה בהתאם להנחיות הרשויות במדינת היעד.

יש לשמור על כללי ההתנהגות ברישום ובכל פעם שמביאים את הילד לפעילות: עטיית מסכה, נוכחות של הורה אחד, שמירת מרחק, חיטוי ידיים של המלווה ושל הילד. מתבצע חיטוי יסודי של התשתיות במהלך כל השבוע.

מסעדות וברים

שעות גמישות יותר ושירות הגשה לשולחן במסעדה הראשית, להנאה מהארוחה בראש שקט. שירות הגשה לשולחן מוצע גם במסעדה המתמחה Kandu ובמסעדה Kaana.
כל המסעדות והברים של המועדון פתוחים כרגיל. הרשו לעצמכם להתפנק במסעדה הראשית עם מגוון מנות מהמטבח הבינלאומי עם נגיעות אירופאיות ואסייתיות. עולם של טעמים נפתח בפניכם! מדידת חום חובה בכניסה למסעדה הראשית לארוחת צהרים וערב.
שירות חדרים לאורחים בסוויטות של מתחם Manta לארוחת בוקר בלבד.

מתחמי הבריכה והספא

Club Med Spa by Mandara Spa פתוח וכל הצוות מחכה לכם על מנת להעניק לכם רגע אותנטי של שלווה. ניתן להזמין עיסויים באלינזיים.
הבריכה גם היא תהיה פתוחה בכפוף להנחיות בריאות מוגברות (הגבלת מספר הנוכחים, כיוון התנועה...)
מתקני הסאונה, החמאם וחדרי המנוחה נותרים סגורים לעת עתה.

פעילויות בידור

הכנו עבורכם תוכנית בידור לבילוי נעים וללא דאגות- סדנאות עשה זאת בעצמך, מעדנים מקומיים, משחקים וארוחת ארבע עם כל המשפחה... לא יתקיימו מופעי GO® כפי שאנו מציעים בדרך כלל אבל יתקיימו פעילויות משעשעות ומגבשות לא פחות לכל המשפחה כגון תוכנית Amazing Family ועוד!

ויש גם אפליקציה!

הורידו כבר עכשיו את אפליקציית My Club Med בה מופיע כל המידע והעדכונים בנוגע למתקני ושירותי המועדון, הפעילויות השונות ביום ובערב על פי לוח זמנים, קוד לבוש לערב ונתוני מזג אוויר.

להורדת האפליקציה מ- Google play
להורדת האפליקציה מ- App Store

שמרו על עצמכם ועל כולם!

כולנו יחד מקפידים על כללי ההתנהגות, שומרים מרחק, שוטפים ידיים לעתים קרובות, מגנים על הפה ועל האף באמצעות המרפק בעת שיעול או עיטוש ועוטים מסכה.

ההנחיות הכתובות לעיל הינן ריכוז של פעולות אשר משתנות מעת לעת בהתאם להנחיות המדינות בנושא הקורונה. חלה חובה מלאה על כל אורח לברר את מדיניות הגבולות והדרישות של מדינת היעד (כניסת אזרחים זרים, דרישה לבדיקות, לרבות מחלימים ומחוסנים, חובת בידוד וכיו"ב) וכן לפעול לפי כל ההנחיות התקפות לפני החופשה, במהלכה ובסופה ,הן במועדוני קלאב מד, הן במדינת המוצא והן במדינת היעד ובחזרה.