איזו התרגשות!

החופשה שלכם בקלאב מד סיישל
ממש מעבר לפינה...

חופשה בראש שקט

בקלאב מד תהנו מחופשה שלווה ובטוחה ללא דאגות. נקטנו מספר רב של צעדים שיאפשרו לכם ליהנות באופן מלא משהייה מפנקת בחופשתכם הקרבה במועדון החדש שלנו בסיישל. מידע נוסף ועדכונים אודות המועדון, הפעילויות והשירותים השונים מפורטים בעמוד זה וכמו כן באפליקציית Club Med.

הנחיות לטסים לאיי סיישל

אנא הקפידו לבצע את השלבים הבאים טרם נסיעתכם:

שימו לב! ההנחיות המתייחסות למדינת היעד הנן בנוסף להנחיות הכוללות ליוצאים ולנכנסים למדינת ישראל המפורטות כאן.
כמו כן, ככל שהנך מתכנן/ת שהייה נוספת ביעד ביניים במהלך חופשתך (בהלוך ו/או בחזור), שהייה שהנה מעבר לשהייתך במועדון אליו רכשת את חופשתך, עליך לבדוק מול אתרי הרשויות ביעד הביניים באם הנך נדרש/ת בעמידה בקריטריונים כלשהם ו/או במילוי אחר הנחיות נוספות.

להלן פרטים על דרישות הרפובליקה של סיישל טרם החופשה ובמהלכה, התנאים והדרישות נוגעים לכלל המבקרים ברפובליקה ללא קשר לגילם ו/או למצבם החיסוני:

הרפובליקה של סיישל דורשת מכלל הנכנסים להציג בעת הכניסה לרפובליקה אסמכתא לתוצאה שלילית בבדיקת PCR לקורונה אותה בצעו בטווח 72 השעות שלפני הגעתם לסיישל. במהלך החופשה, נדרשים כלל המבקרים לדווח להנהלת המועדון בו הם שוהים וכמו כן לרשויות הרפובליקה על כל מחלה ו/או תסמין שהתגלה אצלם, לצורך המשך בירור וטיפול.

כל מבקר/ת ברפובליקה שהתגלה/תה כמאומת/ת ו/או היה/תה במגע הדוק עם מי שהתגלה/תה כמאומת/ת, יחוייב/תחוייב בבידוד על פי הנחיות הפרוטוקול הרפואי ברפובליקה. בהגעתכם לרפובליקה תידרשו להציג אסמכתא להיותכם מבוטחים בביטוח בריאות במהלך חופשתכם הכולל את כל הרחבות הכיסוי הביטוחי הנוגעות ל Covid19 (בידוד, טיפול רפואי וכדומה).

ייתכן ותדרשו בבדיקת קורונה נוספת בסיישל.

לאחר קבלת תשובת PCR שלילית בבדיקת הקורונה אותה ביצעתם בישראל, טרם יציאתכם לחופשה ובטווח 48 השעות שלפני כניסתכם לסיישל, עליכם למלא אישור כניסה לרפובליקת סיישל אותו תמצאו כאן ובו תתבקשו להעלות מסמכים כגון: תוצאת הבדיקה, שובר ההזמנה שלכם בקלאב מד, צילום דרכון, אישור התחסנות (במידה וקיים), צילום ביטוח החופשה וכדומה. כמו כן, תידרשו בתשלום אגרה בסך 10€ למבוגר ו- 5€ לילד. ככל שתשולם האגרה במועד קרוב יותר להגעה, ייתכן ותדרשו במחיר גבוה יותר עד לסכום של 45€ לאדם (ייתכנו שינויים בתעריף זה מעת לעת).

תוצאות הבדיקה חייבות להיות בשפה האנגלית ולהכיל את פרטי הנוסע/ת כפי שמופיעים בדרכונו/ה, אחרת אינן קבילות.

במועדון קיים לשירותכם שירות בדיקות PCR עבור טיסת החזור. היות ומדינת ישראל דורשת מכלל הנכנסים אליה לבצע בדיקת PCR לקורונה בטווח 72 השעות שלפני הטיסה חזרה לישראל, לקוחות המעוניינים בשירות זה נדרשים לקבוע תור לבדיקה מיד עם ההגעה למועדון. השירות כרוך בתוספת תשלום של כ-90€ לאדם החל מגיל 13. עד גיל 13 הבדיקה מוצעת ללא עלות נוספת (ייתכנו שינויים בתעריפים זה מעת לעת).

לנוחיותכם, בדיקת ה- PCR מתבצעת במועדון באמצעות שירותי מעבדה פרטית. פרטים נוספים ומורחבים אודות תנאי הכניסה לסיישל, ניתן למצוא כאן.

במועדון קלאב מד סיישל תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פינוקים שירותים, והכל במקום אחד- פעילויות ספורט לגוף ולנפש, לכל הגילאים ולכל הרמות, מועדוני ילדים מגיל שנתיים, מסעדות גורמה המציעות טעמים אקזוטיים של מנות בינלאומיות ואסיאתיות מסורתיות, טיולים וסיורים בטבע אקזוטי מרהיב ואינספור אפשרויות לחוות את העולם התת ימי העשיר והמרהיב של האוקיינוס ההודי.

למפת המועדון בגודל מלא הקליקו כאן

על מנת שתוכלו ליהנות מחופשה בטוחה, הכנו עבורכם מספר עדכונים בנוגע לפעילויות ושירותי המועדון:

הנחיות כניסה למועדוני קלאב מד

לקוחות יקרים, חשוב לנו להמשיך ולהעניק לכם ביטחון וחווית חופשה נטולת דאגות. על כן, נוסף על נהלי הבטיחות וההיגיינה המחמירים שאנו נוקטים במועדונים שלנו,
על כל אורח/ת מגיל 12 ומעלה להציג בעת ההגעה למועדון אישור התחסנות באנגלית או בצרפתית בגין כלל החיסונים הנדרשים בהתאם להוראות החברה המייצרת את החיסון.
כמו כן, לחילופין ניתן להציג בדיקת PCR או אנטיגן שלילית לקורונה, שבוצעה לכל המאוחר 72 שעות לפני ההגעה למועדון.

חשוב לזכור, כי אין בהנחיות הכניסה למועדוני קלאב מד בכדי לגרוע מדרישות מדינות היעד והמוצא בעת הכניסה והיציאה מהן ו/או מדרישות חברות התעופה השונות.
בהיעדר אחד מהמסמכים הנדרשים להצגה על ידי אורחינו בהגעה למועדון, תימנע גישת האורח/ת למועדון, כמו גם גישת ההורה/ המלווה (במקרה שהאורח/ת ללא אחד מהמסמכים הנו קטין/ה) ו/או גישת הקטין/ה (במידה והאורח/ת ללא אחד מהמסמכים הוא ההורה/ המלווה).

הגעה ועזיבה של המועדון

הירשמו כבר עכשיו בשירות Easy Arrival והעבירו לנו את כל המידע הדרוש על מנת שנוכל לקבל את פניכם באופן הטוב והמותאם ביותר. שירות זה זמין עבורכם דרך האיזור האישי שלכם באתר או באמצעות מייל אותו תקבלו לקראת החופשה.
קבלת החדרים (צ'ק אין) תתבצע כרגיל עד השעה 15:00, ועזיבת החדרים (צ'ק אאוט) תתבצע עד השעה 11:00.

עטיית מסכה

להבטחת הבריאות שלכם ושל קרוביכם, עטיית המסכה היא חובה מגיל 6 ןמעלה בכל המתחמים הפנימיים של המועדון, בקרבת המזנונים, באזורי ההתקהלות ובמהלך נסיעות.
אנו ממליצים לשמור על ריחוק פיזי, להקפיד על שטיפת ידיים לעתים קרובות ולעטות מסכה בשהותכם במועדון. כללים אלה עלולים להשתנות בהתאם לדרישת הרשויות המקומיות. אנו ממליצים לכם להצטייד במסכות האישיות שלכם.

פעילויות ספורט וטיולים

פעילויות ספורט במועדון
סקרנים לגלות את הפעילויות שלנו? יש לנו בשורות טובות בשבילכם! כל הפעילויות המוצעות בדרך כלל במועדון שלנו זמינות גם בימים אלה- צלילה עם שנורקל, קאיקים, שיעורי כושר, יוגה, טניס... התנסו בהכל, אין צורך לבחור!
כל הפעילויות ממשיכות להתקיים תוך שמירה על תנאי היגיינה ובטיחות קפדניים וכוללות הגבלת מספר המשתתפים בזמן נתון, הרחבה שעות הפעילות ושמירה על נקיון וחיטוי באופן שוטף.

טיולים ואטרקציות באזור
גלו את סיישל הקסומה עם מגוון טיולים שהרכבנו במיוחד בשבילכם.
מה תרצו לחוות? תרבות, טבע, הרפתקאות יש כאן הכל! צאו לטיול קסום ליום שלם, חצי יום, או אפילו כמה שעות - הבחירה היא שלכם!

לאור המצב, ייתכנו ביטולים של טיולים מסוימים. צוות מדריכי הטיולים שלנו במועדון ישמח לבנות יחד אתכם תוכנית טיולים בסיישל בהתאמה אישית.
הטיולים מוצעים בתוספת תשלום דרך משרד הטיולים במועדון.

הקליקו כאן לחוברת המלאה של תפריט הטיולים והפעילויות המיוחדות

פעילויות לילדים

כל הפעילויות לילדים ובני הנוער פועלות תוך שמירה על ההנחיות המפורטות כאן מטה. לאור הנסיבות, עלינו לנקוט באמצעי זהירות לשמירה על בריאות כולם ועל מנת להעניק לכם ולילדיכם חופשה התואמת את ציפיותיכם. חברי צוות ה- GO® שלנו מצפים בשמחה להכיר את ילדיכם!

יש למדוד חום לילדכם בבוקר לפני ההגעה לפעילות. אם החום נמוך מ-38 מעלות, הילד יוכל בשמחה להצטרף אלינו. במקרה של חום גבוה מ-38 מעלות או במקרה של תסמיני קורונה, הנכם מתבקשים להשאיר את הילד בחדר ולפנות לצוות המועדון להמשך טיפול ובדיקה בהתאם להנחיות הרשויות במדינת היעד.
יש לשמור על כללי ההתנהגות ברישום ובכל פעם שמביאים את הילד לפעילות: עטיית מסכה מגיל 6, נוכחות של הורה אחד, שמירת מרחק, חיטוי ידיים של המלווה ושל הילד. מתבצע חיטוי יסודי של התשתיות במהלך כל השבוע.

מסעדות וברים

שעות גמישות יותר ושירות מוגבר בבופה של המסעדה הראשית, להנאה מארוחה בראש שקט. הרשו לעצמכם להתפנק במסעדה הראשית עם מגוון מנות מהמטבח הבינלאומי עם נגיעות אירופאיות ואסייתיות. עולם של טעמים נפתח בפניכם!
מדידת חום חובה בכניסה למסעדה הראשית לארוחת צהרים וערב.

שימו לב! כידוע לכם, ייחודיות הנוף והטבע בסיישל מאופיינת בעיקר במערכות אקולוגיות מופלאות. לאחרונה הבחין צוות המועדון בנזילת מים מבריכת הזן שבמועדון. בשל כך, אנו נאלצים, מוקדם ככל הניתן, לאתר את הנזילה ולתקנה. הליך התיקון יחל ב-11.9.21 וצפוי להימשך עד ה-10.10.21. אנו מתנצלים על אי הנוחות במידה והליך זה יחול במהלך חופשתכם, או בחלקה. כמו בריכת הזן, גם לאונג' הגורמה יהיה בלתי נגיש במהלך תקופה זו. כלל הפעילויות המתקיימות בדרך כלל בבריכת הזן של המועדון יועתקו לאזורים אחרים במועדון. כמו כן, יתר מסעדות המועדון יישמחו לארח אתכם ולהציע ממגוון הטעמים הייחודיים והמגוונים של המקום. הבריכה המשפחתית, הבריכה המרכזית וחופי הים של המועדון יהיו כמובן זמינים ופתוחים עבורכם לאורך כל שהייתכם עמנו.
אנו מודים לכם מראש על ההבנה ועל הסובלנות, נפעל ככל שניתן על מנת שעבודות השיפוץ והתחזוקה בבריכת הזן יורגשו ככל שפחות, אם בכלל, במהלך חופשתכם עמנו.

מתחמי הבריכה והספא

Club Med Spa by Cinq Mondes פתוח וכל הצוות מחכה לכם על מנת להעניק לכם רגע אותנטי של שלווה. ניתן להזמין עיסויים באלינזיים.
הבריכה גם היא תהיה פתוחה בכפוף להנחיות בריאות מוגברות (הגבלת מספר הנוכחים בזמן נתון, כיוון התנועה...)
מתקני הסאונה, החמאם וחדרי המנוחה נותרים סגורים לעת עתה.

פעילויות בידור

הכנו עבורכם תוכנית בידור לבילוי נעים וללא דאגות- מופעים ומוזיקה חיה, הופעות אמנותיות, מופע של המיני קלאב, משחקים, ארוחות ארבע... ועוד אינספור הפעלות משעשעות ומגבשות לכל המשפחה!
ההפעלות יתקיימו בתיאטרון, בברים ובמרחבים שונים במועדון.
לא יתקיימו מופעי GO® כפי שאנו מציעים בדרך כלל.

ויש גם אפליקציה!

הורידו כבר עכשיו את אפליקציית My Club Med בה מופיע כל המידע והעדכונים בנוגע למתקני ושירותי המועדון, הפעילויות השונות ביום ובערב על פי לוח זמנים, קוד לבוש לערב ונתוני מזג אוויר.

להורדת האפליקציה מ- Google play
להורדת האפליקציה מ- App Store

שמרו על עצמכם ועל כולם!

כולנו יחד מקפידים על כללי ההתנהגות, שומרים מרחק, שוטפים ידיים לעתים קרובות, מגנים על הפה ועל האף באמצעות המרפק בעת שיעול או עיטוש ועוטים מסכה.

ההנחיות הכתובות לעיל הינן ריכוז של פעולות אשר משתנות מעת לעת בהתאם להנחיות המדינות בנושא הקורונה. חלה חובה מלאה על כל אורח לברר את מדיניות הגבולות והדרישות של מדינת היעד (כניסת אזרחים זרים, דרישה לבדיקות, לרבות מחלימים ומחוסנים, חובת בידוד וכיו"ב) וכן לפעול לפי כל ההנחיות התקפות לפני החופשה, במהלכה ובסופה ,הן במועדוני קלאב מד, הן במדינת המוצא והן במדינת היעד ובחזרה.