השכרת ציוד סקי עם קלאב מד

מעילי סקי, משקפי מגן, קסדות ... הדבר היחיד שחסר לחופשת סקי מושלמת הוא ציוד מתאים. כדי להימנע מלחץ מיותר, בזבוז זמן ומחירים גבוהים בשיא העונה - קלאב מד מציעה לכם שירות השכרת ציוד סקי ישירות בתוך אתר הנופש. ציוד סקי והסנובורד שלנו מגיע מהמותגים הטובים ביותר, מתאים לכל הרמות וזמינים עבורכם מייד עם הגעתכם. כך נחסוך מכם סחיבות מסורבלות של ציוד, במיוחד אם אתם עם ילדים, .ומיד תוכלו להתחיל להסתער על המדרונות

מגיעים, מצטיידים, גולשים

בסקי רום של המועדון, יחכה לכם לוקר משלכם (לפי מספר החדר) כך שהוא תמיד יהיה זמין נגיש לכם.

שירות האונליין שלנו "הגעה קלה" (Easy arrival) מאפשר אף להזמין את הציוד מראש. הצוות שלנו יכין עבורכם את הציוד על פי המידות שבחרתם בטופס המקוון והוא יחכה לכם בלוקר שלכם. השכרת הציוד מראש הינה לרוב גם יותר משתלמת מאשר השכרת ציוד במקום, ועל כן מומלץ ביותר להשתמש בשירות וכך מייד עם הגעתכם, תוכלו לצאת לגלוש מבלי לבזבז זמן.

ציוד סקי וסנובורד לכל הרמות

במועדוני קלאב מד ניתן לשכור ציוד סקי וסנובורד ב-4 רמות שונות:

  • מתחילים
  • ביניים
  • מתקדמים
  • מומחים
    לא בטוחים לגבי הרמה שלכם, לא יודעים אילו מידות של ציוד מתאימים לכם? הצוות המקצועי שלנו תמיד ישמח לסייע ולהתאים לכם את הציוד המושלם עבורכם.

מותגי סקי מובילים

המגלשיים והסנובורד שאנו מציעים נבחרים מתוך המותגים הגדולים ביותר בעולם, כגון Rossignol, Lacroix ו-Volant. הציוד מתוחזק ומוחלף באופן קבוע על מנת להבטיח לכם גלישה בטוחה ואופטימלית על המדרונות.

כתבות נוספות במדריך: