Cancun Yucatan

מקסיקו
האיים הקריביים וחופי אמריקה

מועדון הכל כלול החלומי למשפחות במקסיקו

בואו לגלות מחדש את מועדון יוקטן בקנקון, מועדון הכל כלול הממוקם בקצה ריביירת המאיה. עם שלושה חופים לבנים הסמוכים לשונית האלמוגים השנייה בגודלה בעולם, המועדון המפואר הזה מציע מגוון רחב של פעילויות ימיות ויבשתיות, עבור משפחות וילדים בכל הגילאים, עם גישה ישיר…

הסתכלו על הים או מעבר ללגונה

בצל עצי הקוקוס, המועדון משתרע לאורך רצועת אדמה צרה בין הים הקריבי, חוף חולי לבן הלגונה. החדרים מפוזרים על פני תריסר בניינים לבנים בני שלוש קומות. בצד אחד נמצאים בנייני Aguamarina, המיועדים למשפחות, ומצד שני מתחם היוקרה Exclusive Collection, "Jade".

 • סופריור
 • סופריור
 • סופריור
 • סופריור
 • סופריור
 • סופריור
 • סופריור
 • סופריור

עם ניסיון של מעל 40 שנים מאחורינו, המועדון שלנו מציע מועדונים חדשניים לילדים ולבני נוער. אזורים ייעודיים שתוכננו במיוחד לצרכיהם וציוד המיועד לנוחותם ולבטיחותם. GO מוסמכים ומסורים לעבודתם (1). פעילויות רבות לכל הגילאים: ספורט, פעילויות יצירה ומשקים לקבוצות הגיל השונות.
שעות פתיחה המאפשרות להורים מיצוי מלא של החופשה בהתאמה לרצונות הילדים והרגליהם (לרבות הרגלי השינה שלהם).
לידיעתכם: מועדוני הילדים פתוחים בכל ימות השבוע למעט מועדון Petit Club Med® אשר סגור בימי שבת.

בהתאם לתקנות הקיימות כיום בצרפת- , JORF n° 0130 מה-8 ביוני 2010 (צו הנוגע לארגונים ולשירותים לטיפול בילדים מתחת לגיל 6), ס' R.2324-39.-V, ילדים מתחת לגיל 6 יתקבלו רק בהצגת אישור רפואי עדכני לפיו אין מניעה להשתתפות הילד במועדון הילדים.

ילדים שנולדו לפני ה- 01.01.2018:
על מנת להירשם ולקחת חלק במועדוני ה Baby Club Med ו/או Petit Club Med, על ההורים להציג פנקס חיסונים של הילד (עבור ילדים מתחת לגיל שנתיים, הדרישה המינימלית היא שתי המנות הראשונות של חיסון הדיפטריה, טטנוס ופוליו).

בתשלום נוסף

פטיט קלאב מד® (מגיל 2 עד גיל 3)

חדש פטיט קלאב מד® (מגיל 2 עד 3)
מתקנים משעשעים ומרווחים עם מרחבים פתוחים מאפשרים לקטנים לבלות עם חברים ולגלות מגוון פעילויות וחוויות חדשות:

ספורט: טניס לקטנים, בהתאם למועדון, התעמלות, משחקי מים
יצירה: אומנויות, איסוף פרחים
תקשורת: תחפושות ואיפור, תצוגות אופנה, האזנה למוזיקה, תאטרון בובות
משחקים: משחקים בחוץ ומשחקי קופסה
מנוחת צהריים, ארוחות צהריים וארבע מאוזנות ועשירות
ערב: שירים,דקלומים, משחקים, מופעים חיסונים: יש לצייד את הילדים בפנקס חיסונים הכולל חיסונים לטטנוס, דיפטריה ופוליו. נא להביא אישורים רפואיים ולהציגם עם הגיעכם למועדון.
אין אספקת חיתולים חד-פעמיים ואבקת חלב לתינוקות במסגרת בייבי קלאב מד®.

לידיעתכם, פטיט קלאב מד® החדש (מגיל 2 עד 3) פתוח מ-31 במאי 2014

Nappies and baby milk are not provided by Petit Club Med®.
Places are limited, so we advise you to book early!

6 ימים מתוך 7


כלול

מיני קלאב מד® (מגיל 4 עד מתחת לגיל 11)

יצירתיות ומרץ. בגיל זה הילדים חפצים להתנסות בכל דבר. הייעוד של מיני קלאב מד®, הוא להשביע את המרץ והסקרנות הבלתי נדלים שלהם. הפעילויות כוללות: ספורט, משחקים ופעילויות יצירה. הילדים מחולקים לפי קבוצות גיל. הפסקה למקלחת למשך שעה לפני ארוחת הערב.

Every Day


כלול

®Club Med Passworld (מגיל 11 עד מתחת לגיל 18)

הפעילויות של ®Club Med Passworld, המוצעות במהלך חופשות בתי הספר באירופה, אינן כרוכות בהתחייבויות כלשהן, ברוח האהובה מאוד על בני נוער. מסגרת זו מעניקה להם בלב המועדון מתחם בלעדי המיועד להם בלבד, בו הם יכולים להיפגש ולעסוק בפעילויות שונות ומגוונות.

המתחם הבלעדי במועדון זה הוא Car Wash. בני הנוער מוזמנים לבלות בו לגילוי פעילויות יצירה, ספורט ואומנות או ליהנות מהשהות בצוותא עם חבריהם.

מתחם Car Wash עושה שימוש במים מהלגונה ומזמין את בני הנוער לעולם בהשראת מכונאות הרכב והאוניות. יש שם כלים אמפיביים הנראים כסירות מנוע ומכונות ייבוש ענקיות היוצרים יחד אווירה מטורפת ומאושרת.

ג'וניור קלאב מד פתוח כל השנה.

Every Day

שמרטף

מגיל 4 חודשים

 • בתשלום נוסף

כדי ליהנות מרגע של חופש מוחלט, נצלו את שירות השמרטפות. לידיעתכם: אנו מספקים רשימה של שירותי שמרטפות לפי בקשה. ספקי שירותים חיצוניים אלו נושאים במלוא האחריות לשירותים שהם מספקים; קלאב מד יוצר את הקשר אך אינו אחראי לשירות.

®Club Med Baby Welcome (מגיל 0 עד מתחת לגיל 2)

עד גיל 23 חודשים

 • כלול

עשינו כל שביכולתנו כדי להבטיח את נוחותם ורווחתם של הורים ותינוקות.

קבלת פנים אישית, ציוד לטיפול בתינוקות הזמין בחדרכם ו/או בתינוקייה (מיטת תינוק, משטח החתלה, אמבטיה לתינוק, כיסא גבוה לפי בקשה, מתקן לחימום בקבוקים), סוגי מזון מתוקים ומלוחים לתינוקות, אזור התינוקות מצויד להכנת ארוחות לתינוקות, כיסאות גבוהים ו/או כריות הגבהה במסעדה.

עגלות ילדים זמינות, לפי בקשה.

®Pyjama Club

מ 4 חודשים עד 7 שנים

 • בתשלום נוסף

®Pyjama Club הוא שירות של שמרטפות קבוצתית (בלי פעילויות מאורגנות) . שירות זה מאפשר להורים להשאיר את הילדים בידיהם של ®G.O מנוסים ומוסמכים במתחם ייעודי המציע את כל הנוחיות (מיטות, ספות, אזור וידיאו וכו').
The Pyjamas Club® is closed on Wenesday.

אזור לתינוקות

 • כלול

אזור התינוקות, במסעדת המזנון הראשית של המועדון, מציע שירות מיוחד לתינוקות, עם סוגי מזון מתוקים ומלוחים לתינוקות וכל הציוד הדרוש להכנת ארוחות לתינוק שלכם.

מגרש משחקים

 • כלול

מגרשי המשחקים הנפרדים מהמסגרות המאורגנות לילדים פתוחים לכל הילדים בליווי הוריהם.

טניס קטנטנים

מ 3 עד 4 שנים

 • כלול

באמצעות משחק תפקידים, הילדים ילמדו טניס בדרך מהנה, בפטיט קלאב מד *.

קט-רגל

מ 3 עד 7 שנים

 • כלול

שיעור של חצי שעה עם ציוד, מתקנים ושיטה שפותחה במיוחד לילדים.

קט-סל

מ 3 עד 4 שנים

 • כלול

שיעור של חצי שעה עם ציוד, מתקנים ושיטה שפותחה במיוחד לילדים.

תכנית שפים קטנטנים®

מ 4 עד 10 שנים

 • כלול

הילדים שלכם ייהנו במטבח, ויהיו גאים להיות שפים אמתיים. פעילות הבישול היא חלק מתכנית מיני קלאב מד - הם ילמדו להכין מאפים או כמה מנות מקומיות. ההורים יוכלו לבוא ולטעום ממעשה ידי הילדים.

מופע כשרונות מיני קלאב

מ 4 עד 10 שנים

 • כלול

בידור ומופעים לילדים: -המדען המטורף (Dr Crazy Science): (30 דקות של שיעורים מהנים במדע, המשתמשים בדמיון כדי ללמד עובדה מדעית). -מריונטות: (20 דקות של מופע תחפושות) -קסמים: (30 דקות של מופע קסמים אינטראקטיבי לכל המשפחה)

קרקס קטנטנים

מ 4 עד 5 שנים

 • כלול

סדנאות קרקס לילדים במיני קלאב מד®, כדי לגלות את הנאות הקרקס בקבוצות קטנות, עם G.O's® מיומנים. הילדים ישתתפו בהופעה, ויוכלו להדגים את מה שלמדו.

ספא לבני נוער

מ 11 עד 17 שנים

 • בתשלום נוסף

בני הנוער יקבלו הזדמנות לנסות את מתקני הבריאות שלנו. במועדון הם יוכלו להזמין טיפולי יופי וליהנות מהאווירה המרגיעה בספא. אפשר ליהנות מטיפול משותף עם אחד ההורים, עם חברים או גם לבד.

מתחם 5§ Jade

חוויה חדשה, ייחודית ומפנקת במתחם 5T היוקרתי של אתר הנופש שלנו, המעוצב באופן אידיאלי עבור אורחים המחפשים איכות שירות ללא תחרות, יוקרה ונוחות.

בנוסף לגישה בלתי מוגבלת לכל שירותי 4 קילשונים של המועדון, האורחים במתחם היוקרתי ייהנו מהשהייה בחדרי דה לוקס יוקרתיים ובסוויטות ושירותים מותאמים אישית.

חדרי יוקרה

מתחם Jade 5T יוקרה כולל:
§ 37 חדרי דלוקס
§ 18 סוויטות עם נוף לים
בכל יחידות האירוח היוקרתיות יש גן פרטי או מרפסת מוקפת צמחייה מפוארת.
חדרי האירוח שופצו באופן חדשני עם מערכת שמע של Bluetooth ומערכת SKINJAY מקלחת קפסולות ארומתרפיות.

שירותים ייחודיים

§ בריכת אינסוף פונה לים.
§ בר / בר בריכה (משקאות, חטיפים ושמפניה משעה 18:00).
§ 5T שירות שוער שטח: עדיפות בהזמנות שירותים כגון קלאב מד ספא COMFORT ZONE (בעלות נוספת), מסעדות מתמחות Estancia ו- Taco Arte, לאונג' חוף.
§ שירות חדרים לאורך כל היום (כולל ארוחת בוקר קונטיננטלית לחדר)
§ גישת פרמיום ל-Wi-Fi, ספא מפואר, COMFORT ZONE, מוצרי טיפוח, חלוקי רחצה וכפכפים, עדיפות בשירותי תחזקות חדרים, מצעים, מקרר מיני מלא, מוסיקה חיה, הופעות ומסיבות בערבים ועוד.

לה הסיאנדה (La Hacienda)

מסעדת La Hacienda של מועדון קלאב מד Cancun Yucatan במקסיקו מציעה חלל מרווח במיקום מרכזי ומזמינה אתכם לאכול באחד מאזורי האוכל המעוצבים - בחדרי חווה קולוניאלית עם ספרייה, מטבח, פינת אוכל וסלון, או על המרפסת היפה המשקיפה על בריכת השחייה. המסעדה מגישה בופה של מגוון מאכלים בינלאומיים ומנות מקסיקניות טיפוסיות. הישיבה סביב שולחנות המתאימים ל-2-8 סועדים. כיסאות אוכל לתינוק זמינים תמיד. העישון במסעדה אסור לחלוטין.

כחלק ממאמצינו לשפר את חוויית הנופש במועדון, מתקיימות מספר עבודות שיפוץ ותחזוקה במסעדת "לה הסיאנדה" במועדון בין התאריכים 01.09-07.10.2018. מסעדת "לה הסיאנדה" תהיה סגורה במהלך מועדים אלו. אורחינו מוזמנים לחוויה קולינרית עוצרת נשימה במסעדות "טאקו ארטה" ו"אסתניסיה". מסעדת "טאקו ארטה" מציעה ארוחות בופה בבוקר, בצהריים ובערב. מסעדת "אסתניסיה" מציעה ארוחות בהגשה בצהריים ובערב. אורחינו מוזמנים לארוחות ביניים וחטיפים במהלך היום במתחם בר ה"לאס ולאס" וכמו כן, בר חטיפים בשעות הערב המאוחרות במסעדת "אסתניסיה".

ברצוננו לציין כי תעשנה עבודות שיפוץ ותחזוקה גם בבוטיק המועדון. חלק ממוצרי הבוטיק יינתנו לרכישה באזור חלופי.
לקוחות יקרים, שביעות רצונכם הנה בראש סדר העדיפויות שלנו, על כן, נעשה כל שביכולתנו להקטין למינימום האפשרי את מידת אי הנוחות שעלולות לגרום עבודות אלו.

כמו כן, נבקש את סליחתכם מראש על כל הפרעה או אי נוחות העלולות להיגרם בשל עבודות אלו


לס קזואלה (Las Cazuelas)

מסעדת Las Cazuelas של מועדון קלאב מד Cancun Yucatan במקסיקו בנויה על עמודים, ומהמרפסת שלה פרוש נוף הים המרהיב. היא ממוקמת מול מגרשי הטניס וליד החוף, ובמשך היום מגישה ארוחות בוקר ומאכלים מקומיים מהמזנון. בערבים מוגש כאן מטבח פיוז'ן מקסיקני עם צוות מקצועי ומיומן שיספק שירות אישי צמוד. לארוחות הערב יש להזמין מקום מראש בקבלה. הישיבה סביב שולחנות המתאימים ל-2-8 סועדים. כיסאות אוכל לתינוק זמינים תמיד. העישון במסעדה אסור לחלוטין


La Estancia

מסעדת La Estancia של מועדון קלאב מד Cancun Yucatan במקסיקו היא מסעדה ארגנטינאית שעורכת לסועדיה קבלת פנים חמה וחגיגית. המסעדה מגישה ארוחות בוקר מאוחרות וארוחות צהריים, כשארוחות הערב כאן מספקות חוויית גורמה ייחודית עם מבחר מנות צלי ובשרים על גריל פחמים. מרתף היין שלנו מציע מבחר עשיר של יינות. לארוחות הערב יש להזמין מקום מראש בקבלה. הישיבה סביב שולחנות המתאימים ל-2-8 סועדים. העישון מותר במרפסת בלבד

סולונה (The Soluna)

ממוקם בלב המועדון עם נוף מדהים של מפרץ קנקון ושל בריכת השחייה - בר The Soluna של מועדון קלאב מד Cancun Yucatan במקסיקו מציע אווירה תוססת בעיצוב עממי מסורתי, מה שהופך אותו אידאלי לכל שעות היום. בלילה, הבר זוהר בגוונים חושניים ומשדר אווירת טרקלין לוהטת. העישון מותר במרפסת בלבד וניתן לקבל סיגר וhumidors בתשלום נוסף


לאס ולאס (Las Velas)

במיקום נוח בין הבריכה לחוף, בר Las Velas של מועדון קלאב מד Cancun Yucatan במקסיקו, מציע מקום מודרני לישיבה בטרקלין נצרים עם מגוון משקאות לאורך כל היום. מקום מושלם למפגש נעים עם בני משפחה וחברים


לס קזואלה (Las Cazuelas)

כאן, בבר Las Cazuelas של מועדון קלאב מד Cancun Yucatan במקסיקו, תהיו בטוחים שתמצאו את המשקה האהוב עליכם, אותו תוכלו לשתות בסביבה נעימה ונוחה, בסמוך למסעדה הראשית. מקום אידאלי לבלות זמן איכות עם משפחה או חברים. העישון מותר במרפסת בלבד


מאיה לונג'

בר The Maya Lounge של מועדון קלאב מד Cancun Yucatan במקסיקו משדר אווירת ערב אלגנטית וחופשית. המקום מארח מופעי תיאטרון ומפעיל מועדון לילה, ומציע לכם ליהנות מהתרבות המיוחדת ולחגוג אל תוך הלילה


Bar Lounge

Exclusively for residents at Jade, the 5Ψ Luxury Space.


La Bodega

Our brand new La Bodega, wine cellar, located at the resort center, offers a wide selection of the finest wines, champagnes and premium spirits, as well as a VIP table service at all the restaurants & bars in the resort.

מקסיקו

Mexico in brief

 • Surface area: 1,972,550 sq km

 • Capital: Mexico City

 • Official language: Spanish

 • Currency: the Mexican Pesos.

Make the most of your stay at Cancun Yucatan Club Med to discover the natural beauty and fascinating culture of the region.

Historic towns located nearby:

 • Cancun is 20 kms from Club Med. It is a very cosmopolitan city, with a lively town centre where the hotels are located; the beaches are particularly beautiful.

Travel time: a 30-minute drive

 • Valladolid is a charming, colonial town.

It has numerous monuments, including a 16th century cathedral, the church of Santa Maria la Antigua, the convent of the Augustines, the church of San Benito

Travel time: takes 1 hour 30 minutes by car

 • Merida is the state capital of Quintana Roo.

This lively city has also conserved its colonial heritage. An ideal starting point for visiting archeological sites such as Uxmal or Chichen Itza…

Travel time: a 4-hour drive.

לתשומת לבך, קיימת אזהרה של משרד הבריאות הנוגעת לנגיף הזיקה, הקיים בין היתר ביעד זה- https://www.health.gov.il/PublicationsFiles/ZikaTransmission.pdf

חיסונים וטיפולים רפואיים על אחריותכם לבדוק את כל הנהלים הנדרשים לפני יציאתכם. חיסונים מומלצים: דיפטריה פוליו טטנוס צהבת A ו-B טיפוס המעיים נוכחות אחות במועדון. יתושים יכולים להעביר מחלות ויראליות או טפיליות מסוימות, לכן מומלץ להשתמש בתכשירים דוחי יתושים לאזורים טרופיים, על העור ועל הביגוד. הסיכון הוא רק לצורה המינורית של המלריה (vivax) באזורים מסוימים הרחוקים יחסית, ומרוחקים מהמועדון, כך שאין צורך לקחת תרופות נגד מלריה.


Cancun Yucatan

בואו לגלות מחדש את מועדון יוקטן בקנקון, מועדון הכל כלול הממוקם בקצה ריביירת המאיה. עם שלושה חופים לבנים הסמוכים לשונית האלמוגים השנייה בגודלה בעולם, המועדון המפואר הזה מציע מגוון רחב של פעילויות ימיות ויבשתיות, עבור משפחות וילדים בכל הגילאים, עם גישה ישירה לתרבות ההיסטורית של שבט המאיה. תהנו מחווית אוכל מקסיקנית אותנטית, מרתף יינות חדש ומועדון משופץ לחלוטין, הכולל בריאה ראשית ואזור טרקלין. אלו המחפשים פינה פרטית ומפוארת, תוכלו לברוח אל המתחם ה-Exclusive Collection החדש. החופשהה המשפחתית המושלמת!


 • התרגעות בחוף החול הלבן וגי&#
 • התרעננות בסוויטה (64 מר) במתח]
 • חלקו את הזמן שלכם בין סקי מי
 • התרגעות באמבט פרחים בקלאב &#
 • התרעננו ב-64 מר סוויטה במתחם ]

ברוכים הבאים לאקדמיית הספורט הגדולה בעולם: קלאב מד.

במים, על הקרקע או באוויר: אנו מציעים את כל סוגי הפעילויות. אתם מוזמנים לאסוף חוויות חדשות בעזרת צוות ה-G.O's המקצועיים שלנו שיאמנו אתכם. מעדיפים לקחת את זה בקלות? יש לנו חופים רגועים ופעילויות שלוות בשילוב עם ערבים עמוסי כיף. ואם אתם צמאים להרפתקאות, אתם …

טיפולי טיפוח וספא

An authentic sensory journey into the heart of Provence.
The most effective authentic ingredients together with traditional massage techniques, for a true voyage of the senses.

מידע חיוני

PUNTA NIZUC
ESTADO DE QUINTANA ROO CANCUN
77500
Yucatan Mexico
Cancun international airport
20 דקות
הצג עוד

צפו בתאריכי יציאה ומחירים

1.בחרו את משך זמן השהייה וטיסות והעברות

משך

כל המחירים הינם למבוגר בחדר זוגי. סוג החדר הוא על בסיס מקום פנוי. המחירים והזמינות מעודכנים לאתמול.

2.בחרו את הרכב האורחים

*בעלות נוספת

שימוש בקבצי "cookies"

אנו עושים שימוש בקבצי cookies (עוגיות) על מנת להעניק לך את חווית הגלישה הטובה ביותר. לחיצה על המשך מהווה הסכמתך לשימוש בקבצים אלה.