Phuket

תאילנד
אסיה והאוקיינוס ההודי

גלו את לב תאילנד בו ימים מרתקים פוגשים לילות מחשמלים בפוקט.

בואו לצלול אל לב התרבות התאילנדית, ותשקעו בריחות, בצלילים, ובמראות של האי היפה הזה. כאן, בין ההרים הירוקים, אתרי האוצר והים הכחול של האי פוקט, פעילויות וטיולים בשפע. תוכלו לקפוץ לשיעור איגרוף תאילנדי או לשים כובע של שף וללמוד את אמנות המטבח התאילנדי. לבלו…

לחוות את תאילנד היפה והמתוחכמת

בהצצה מבעד החלון, עצי הדקל האלגנטיים בגן תופסים את העין. החדרים ממוקמים באחד ממגוון של בונגלוס בני 3 ו-4 קומות, בסגנון קולוניאלי. בפנים, העיצוב ברוח סגנונות תאילנדים מסורתיים, תוך שימוש בעץ אקזוטי ושילובי צבעים פופולריים.

 • סופריור
 • סופריור
 • סופריור

ברוכים הבאים לאקדמיית הספורט הגדולה בעולם: קלאב מד.

במים, על הקרקע או באוויר: אנו מציעים את כל סוגי הפעילויות. אתם מוזמנים לאסוף חוויות חדשות בעזרת צוות ה-G.O's המקצועיים שלנו שיאמנו אתכם. מעדיפים לקחת את זה בקלות? יש לנו חופים רגועים ופעילויות שלוות בשילוב עם ערבים עמוסי כיף. ואם אתם צמאים להרפתקאות, אתם …

תאילנד

Thailand in brief

 • Surface area: 514,000 sq km

 • Capital: Bangkok

 • Official language: Thai

 • Currency: the Thai Baht.

Make the most of your stay at Phuket Club Med to discover the natural beauty and fascinating culture of the region.

Towns located nearby:

 • Phuket Town is 30 kms from Club Med.

Certain major celebrations, such as the Vegetarian Festival, the Chinese New Year and the Thai New Year, focus mainly on Phuket Town.

Travel time: a 20-minute drive

 • Patong is 20 kms from Club Med.

There is a beautiful beach and lots of typical shop.

Travel time: a 15-minute drive

 • Phuket Aquarium

Phuket

בואו לצלול אל לב התרבות התאילנדית, ותשקעו בריחות, בצלילים, ובמראות של האי היפה הזה. כאן, בין ההרים הירוקים, אתרי האוצר והים הכחול של האי פוקט, פעילויות וטיולים בשפע. תוכלו לקפוץ לשיעור איגרוף תאילנדי או לשים כובע של שף וללמוד את אמנות המטבח התאילנדי. לבלות חופשה משפחתית חוקרת המתמקדת במקדשים בודהיסטים או לצפות ברקדנים תאילנדים מסורתיים המציגים מופעים קסומים בתלבושות תוססות. בקלאב מד פוקט, תגלו מדוע תאילנד נקראת "ארץ של אלף חיוכים".


 • עיצוב חדש המתמקד בניגודים: &
 • הפקידו את ילדיכם , מגיל 4 חוד^
 • סופגים את הטיפוח של קלאב מד
 • ביקור באיי פי-פי* ובמפרץ פנג
 • לבקר באיי Phi Phi ובמפרץ Phang Nga* ; ;שלב&#

עם ניסיון של מעל 40 שנים מאחורינו, המועדון שלנו מציע מועדונים חדשניים לילדים ולבני נוער. אזורים ייעודיים שתוכננו במיוחד לצרכיהם וציוד המיועד לנוחותם ולבטיחותם. GO מוסמכים ומסורים לעבודתם (1). פעילויות רבות לכל הגילאים: ספורט, פעילויות יצירה ומשחקים לקבוצות הגיל השונות.
שעות פתיחה המאפשרות להורים מיצוי מלא של החופשה בהתאמה לרצונות הילדים והרגליהם (לרבות הרגלי השינה שלהם).
לידיעתכם: מועדוני הילדים פתוחים בכל ימות השבוע למעט בימי שבת.

בהתאם לתקנות הקיימות כיום בצרפת (JORF n° 0130 מה-8 ביוני 2010 ס' R.2324-39.-V), ילדים מתחת לגיל 6 יתקבלו רק בהצגת אישור רפואי עדכני לפיו אין מניעה להשתתפות הילד במועדון הילדים.

ילדים שנולדו לפני ה- 01.01.2018:
על מנת להירשם ולקחת חלק במועדוני ה Baby Club Med ו/או Petit Club Med, על ההורים להציג פנקס חיסונים של הילד (עבור ילדים מתחת לגיל שנתיים, הדרישה המינימלית היא שתי המנות הראשונות של חיסון הדיפטריה, טטנוס ופוליו), בנוסף להצגת האישור הרפואי.

(1) GO's צרפתים שעברו הסמכה ממשלתית (BAFA או מקבילה, בהתאם לגיל הילדים). GOs ממדינות אחרות נדרשים גם הם בהסמכה מקבילה או לחילופין ניסיון בתחום הטיפול בילדים.

בתשלום נוסף

בייבי קלאב מד® (מגיל 4 חודשים עד מתחת לגיל 2)

תוכלו להשאיר את התינוקות שלכם עם צוות ה- ®G.O המומחים שלנו מתוך ידיעה שהם בידיים הטובות ביותר.

קבלת פנים אישית, ולאחר ארוחת בוקר משפחתית, פעילויות לגירוי החושים, ארוחות, זמן מנוחה וחיבוקים: התכנית של בייבי קלאב מד®, המבטיחה לכם שקט נפשי, מבוססת על גישה עדינה המכבדת את השעון הביולוגי של כל ילד.

פעילויות חינוכיות, טיולים ותנומה לפני משחקים באוויר הפתוח. וכמובן, ארוחת ארבע היא זמן חשוב מאוד במהלך היום. מהשעה 18:30 מסעדת התינוקות מארחת את התינוקות והוריהם לארוחת ערב משפחתית.

על המבוגר המלווה להראות כי הילד/ה קיבל/ה את החיסונים המינימאליים הדרושים עבור ילדים (על סמך הצגת פנקס חיסונים או אישור רפואי).

חיסונים דרושים להרשמה לבייבי קלאב מד®: חיסון משולש (דיפטריה/טטנוס/שיתוק ילדים) הראשון. לידיעתכם: אין אספקת חיתולים חד-פעמיים ואבקת חלב לתינוקות במסגרת בייבי קלאב מד®.
Nappies and baby milk are not provided by Baby Club Med®.
Places are limited, so we advise you to book early!


בתשלום נוסף

פטיט קלאב מד® (מגיל 2 עד מתחת לגיל 4)

It’s always playtime at Club Med Phuket beach resort. Your young children will enjoy a full range of fun-filled activities at Petit Club Med®. Our G.Os will guide them through creative activities such as arts and crafts, face painting, and some outdoor fun. They’ll even savour delicious, healthy foods from the children’s lunch menu to keep them energised throughout the day.

Nappies and baby milk are not provided by Petit Club Med®.
Places are limited, so we advise you to book early!

כל


כלול

מיני קלאב מד® (מגיל 4 עד מתחת לגיל 11)

יצירתיות ומרץ. בגיל זה הילדים חפצים להתנסות בכל דבר. הייעוד של מיני קלאב מד®, הוא להשביע את המרץ והסקרנות הבלתי נדלים שלהם. הפעילויות כוללות: ספורט, משחקים ופעילויות יצירה. הילדים מחולקים לפי קבוצות גיל. הפסקה למקלחת למשך שעה לפני ארוחת הערב.

כל


כלול

®Club Med Passworld (מגיל 11 עד מתחת לגיל 18)

ב-Club Med Passworld® אין חובות, על כן הוא כל כך אהוב על בני נוער. המתחם השמור לבני נוער ממוקם קרוב למרכז המועדון ושמו Utopia. בני הנוער מוזמנים לבקר בו ולעסוק בשלל פעילויות או פשוט לבלות בו עם חבריהם. המשתתפים מחולקים לשתי קבוצות גיל.
Club Med Passworld® פתוח במשך כל השנה.

שמרטף

מ 4 חודשים עד 7 שנים

 • בתשלום נוסף

כדי ליהנות מחופש מוחלט, נצלו את שירות השמרטפות, ביום או בערב. לידיעתכם: אנו מספקים רשימה של שמרטפים אל קלאב מד אינו אחראי על שירות זה.

Club Med Baby Welcome

עד גיל 23 חודשים

 • כלול

This service, which can be booked in advance and involves no extra cost, is designed to make your holiday easier. Find baby and toddler equipment (0 to 23 months) already laid out in your room, borrow a replacement pushchair and take advantage of the savoury and sweet baby food pots provided. You and your little one can take a deep breath and relax.

®Pyjamas Club

מ 4 חודשים עד 7 שנים

 • בתשלום נוסף

Let your kids continue their days of fun into the evenings and meet new friends from around the world. The Pyjamas Club® offers a convenient solution for evening childcare at our Phuket island resort. Managed by experienced G.Os in a dedicated, safe area, this group babysitting service provides all the necessary comforts, including beds and a video area, to ensure your child is well taken care of.

מסעדת תינוקות

מ 4 חודשים עד 3 שנים

 • כלול

צוות של שפים מומחים לדבר ממסעדת התינוקות מכינים את הארוחות, המותאמות לצרכי התזונה של ילדים. בבייבי קלאב מד® ה- ®G.O אחראים לארוחת הצהריים, אך ההורים יכולים לאכול עם ילדיהם אם יחפצו בכך.

אזור לתינוקות

מ 4 עד 23 חודשים

 • כלול

אזור התינוקות, במסעדת המזנון הראשית של המועדון, מציע שירות מיוחד לתינוקות, עם סוגי מזון מתוקים ומלוחים לתינוקות וכל הציוד הדרוש להכנת ארוחות לתינוק שלכם.

מגרש משחקים

עד גיל 7 שנים

 • כלול

מגרשי המשחקים הנפרדים מהמסגרות המאורגנות לילדים פתוחים לכל הילדים בליווי הוריהם.

בייבי ג'ים - חדר כושר לתינוקות

מ 4 חודשים עד 3 שנים

 • כלול

תינוקות חוקרים תנועה - זחילה, טיפוס והחלקה על מסלולים מעגליים מהנים שנוצרו במיוחד עבורם. פעילות המנוהלת על ידי G.O, פתוחה לילדים הרשומים בבייבי קלאב מד ו-פטיט קלאב מד בלבד.

יוגה משפחתית בבייבי קלאב מד

מ 4 עד 23 חודשים

 • כלול

לחזק את הקשר המשפחתי עם חוויית יוגה משותפת. גלו שגרת בריאות חדשה עם הקטנטנים שלכם באחד משיעורי היוגה המשפחתיים שלנו ב- Baby Club Med®. להתמקם באווירה רגועה שבה G.O's מיומנים ינחו אתכם באמצעות טכניקות נשימה ותנוחות שתוכלו לבצע כמשפחה. זוהי רק אחת החוויות המדהימות מהן תוכלו ליהנות במהלך חופשות משפחתיות בפוקט.

תכנית שפים קטנטנים®

מ 4 עד 10 שנים

 • כלול

תנו לילדיכם להפוך להיות שפים ליום אחד. בתכנית "פטיט שף" שלנו, הילדים יוכלו ללמוד איך להכין דברים טעימים. בהדרכת ה-G.O's, הילדים שלכם יכינו מנות כמו פיצה או עוגיות לחלוק אתכם כדי שתוכלו לטעום מהמתכונים שלהם כחלק מהשהייה שלכם על קלאב מד Cherating Beach.

קרקס קטנטנים

מ 4 עד 5 שנים

 • כלול

במועדון קלאב מד פוקט, ילדיכם יגלו את הריגוש של הקרקס. כחלק מתכנית המיני קלאב מד שלנו, בהנחיית G.O's אמני קרקס מיומנים, קרקס הפטיט יעניק לילדיכם אקרובטיקה שואבת אדרנלין, ג'אגלינג, קפיצה בשק, ריקודים, תחפושות ועוד. התכוננו למופע הגדול שלהם!

ממואנג (The Mamuang)

פנקו את החושים במסעדת Mamuang של מועדון קלאב מד Phuket בתאילנד, הכוללת חמישה ביתנים משופצים בהשראת חמשת החושים, בשילוב צבע, חומרים, מוזיקה, טעם וריח. המסעדה, המציעה גם בילוי קולינרי במרפסת החיצונית, מגישה מגוון רחב של מאכלים בינלאומיים ומבחר מאכלים מקומיים. הורים יכול להשתמש בפינת התינוקות להכנת ארוחות לקטנים ולבקש עבורם כיסאות אוכל גבוהים. השולחנות מיועדים לישיבה של 2-8 סועדים


Chu-da

לחוות תערובת מיוחדת של מודרניות ומסורת תאילנדית במסעדת Chu-da של מועדון קלאב מד Phuket בתאילנד - מסעדה חדשה וקסומה המשדרת באמצעות עששיות מיוחדות אלגנטיות פיוטית של עיצוב ואווירה חמימה ונעימה. המסעדה ממוקמת על שפת הבריכה השקטה, ואתם יכולים לבחור בין חדר האוכל הממוזג או המרפסת המשקיפה אל נוף מרהיב של מפרץ קארון. היא פתוחה לארוחת צהריים מאוחרות ולארוחות ערב עם שולחנות ישיבה ל-2-8 סועדים וכיסאות אוכל גבוהים לתינוקות

סנוק (The Sanook)

ממוקם בלב של מועדון קלאב מד Phuket בתאילנד, ממש מעבר לבריכה בר Sanook מציע אווירת זן מסוגננת בגן עדן טרופי. כשהשמש שוקעת, התרווחו על אחת מספות הטרקלין הנוחות והתפעלו מהנוף המנצנץ של מפרץ קאטה המפואר הזה


קלאב הוז (The Club House)

אידאלי לתקרובת צהריים אחרי בוקר של טיולים - בר The Club House של מועדון קלאב מד Phuket בתאילנד מקבל את פני האורחים עם שפע פינוקים להפוגה מפנקת מהחום של אמצע היום

טיפולי טיפוח וספא

Find reprieve in our natural haven, and pamper yourself with a spa treatment at the heart of the Resort. The Erb Spa features a hot bath and herbal baths for deep, curative soaks. Schedule a "Tradition Thai Massage" or an "Aroma Oil Massage", both of which are specialties of our spa. Slip on a cosy bathrobe, take time in the hot tub, or rejuvenate the sense in the Turkish bath. You deserve a lot of pampering during your stay at our Phuket island Resort.

ציוד

 • ג'קוזי
 • חמאם טורקי
 • השאלת חלוק רחצה
 • חדרי טיפול פרטי
 • חדרי טיפולים (אמבט)

A Touch of Thailand - Couples Packageיום אחד

בתשלום נוסף

גיל : למבוגרים בלבד

A wonderful experience of the best Thailand has to offer. Designed especially for couples.
4 טיפולים
1 Herbal Steam (30’)
1 Tamarind Body Exfoliation (30’)
1 Body Massage (60’)
1 Facial (60’)


Aromatic Thai Flower Oil Massageיום אחד

בתשלום נוסף

גיל : למבוגרים בלבד

Choose your favourite Thai Flower oil for this superb aromatic massage.
And choose whether you prefer an invigorating or more gentle touch.
1 treatment :
1 Body massage (60’)
You’ll receive a complimentary 30’ back massage, aromatic herbal steam or hot tub, when you pre-book this treatment.

Choose your favourite Thai Flower oil for this superb aromatic massage.
And choose whether you prefer an invigorating or more gentle touch.
1 treatment :
1 Body massage (60’)
You’ll receive a complimentary 30’ back massage, aromatic herbal steam or hot tub, when you pre-book this treatment.


Pure Pleasure Honeymoon - Couples Packageיום אחד

בתשלום נוסף

גיל : למבוגרים בלבד

A luxurious package, the ultimate relaxing experience for couples.
3 treatments :
1 Milk & Rose Petal Bath (30’)
1 Payot Aromatic Oil Body Massage (60’)
1 Facial (60’)
You’ll receive a complimentary 30’ back massage, aromatic herbal steam or hot tub, when you pre-book this treatment.

A luxurious package, the ultimate relaxing experience for couples.
3 treatments :
1 Milk & Rose Petal Bath (30’)
1 Payot Aromatic Oil Body Massage (60’)
1 Facial (60’)
You’ll receive a complimentary 30’ back massage, aromatic herbal steam or hot tub, when you pre-book this treatment.

Body & Soul / Local Thai treatment3 ימים

בתשלום נוסף

גיל : למבוגרים בלבד

Indulge your senses and recharge body and soul.
3-day package to spoil yourself with treatments using local Thai products.
Enjoy 3 hours of treatments per day :
1 Body Scrub (60')
1 Body Massage (60’)
1 Facial (60’)
You’ll receive a complimentary 30’ back massage, aromatic herbal steam or hot tub, when you pre-book this treatment.

Indulge your senses and recharge body and soul.
3-day package to spoil yourself with treatments using local Thai products.
Enjoy 3 hours of treatments per day :
1 Body Scrub (60')
1 Body Massage (60’)
1 Facial (60’)
You’ll receive a complimentary 30’ back massage, aromatic herbal steam or hot tub, when you pre-book this treatment.


Regeneration / Local Thai treatment5 ימים

בתשלום נוסף

גיל : למבוגרים בלבד

Treat yourself to a totally indulgent experience.
5-day package to restore your natural balance and radiance, using local Thai products.
Enjoy 4 hours’ treatment per day:
1 Body Scrub (60')
1 Body Wrap (60')
1 Body Massage (60’)
1 Facial (60’)
You’ll receive a complimentary 30’ back massage, aromatic herbal steam or hot tub, when you pre-book this treatment.

Treat yourself to a totally indulgent experience.
5-day package to restore your natural balance and radiance, using local Thai products.
Enjoy 4 hours’ treatment per day:
1 Body Scrub (60')
1 Body Wrap (60')
1 Body Massage (60’)
1 Facial (60’)
You’ll receive a complimentary 30’ back massage, aromatic herbal steam or hot tub, when you pre-book this treatment.


Regeneration / Payot5 ימים

בתשלום נוסף

גיל : למבוגרים בלבד

Treat yourself to a totally indulgent experience.
5-day package to restore your natural balance and radiance, using Payot products.
Enjoy 3 hours’ treatment per day:
1 Body Scrub (30')
1 Body Wrap (30')
1 Body Massage (60’)
1 Facial (60’)
You’ll receive a complimentary 30’ back massage, aromatic herbal steam or hot tub, when you pre-book this treatment.

Treat yourself to a totally indulgent experience.
5-day package to restore your natural balance and radiance, using Payot products.
Enjoy 3 hours’ treatment per day:
1 Body Scrub (30')
1 Body Wrap (30')
1 Body Massage (60’)
1 Facial (60’)
You’ll receive a complimentary 30’ back massage, aromatic herbal steam or hot tub, when you pre-book this treatment.

Club Med Paradiseיום אחד

בתשלום נוסף

גיל : למבוגרים בלבד

Bringing together everything you could wish for to indulge in total pampering.
5 treatments :
1 Aromatic Herbal Steam and Jacuzzi (30’)
1 Body Scrub (30’)
1 Body Wrap (60’)
1 Body Massage (60’)
1 Facial (60’)
You’ll receive a complimentary 30’ back massage, aromatic herbal steam or hot tub, when you pre-book this treatment.

Bringing together everything you could wish for to indulge in total pampering.
5 treatments :
1 Aromatic Herbal Steam and Jacuzzi (30’)
1 Body Scrub (30’)
1 Body Wrap (60’)
1 Body Massage (60’)
1 Facial (60’)
You’ll receive a complimentary 30’ back massage, aromatic herbal steam or hot tub, when you pre-book this treatment.


Spa Experienceיום אחד

בתשלום נוסף

גיל : למבוגרים בלבד

For total pampering
2 treatments :
1 Traditional Thai Facial (60’)
1 Oil Massage of your choice (60’)
You’ll receive a complimentary 30’ back massage, aromatic herbal steam or hot tub, when you pre-book this treatment.

For total pampering
2 treatments :
1 Traditional Thai Facial (60’)
1 Oil Massage of your choice (60’)
You’ll receive a complimentary 30’ back massage, aromatic herbal steam or hot tub, when you pre-book this treatment.

Spa Indulgenceיום אחד

בתשלום נוסף

גיל : למבוגרים בלבד

4 treatments :
1 Foot Reflexology (30’)
1 Body Scrub (30’)
1 Body Massage (60’)
1 Facial (60’)
You’ll receive a complimentary 30’ back massage, aromatic herbal steam or hot tub, when you pre-book this treatment.

4 treatments :
1 Foot Reflexology (30’)
1 Body Scrub (30’)
1 Body Massage (60’)
1 Facial (60’)
You’ll receive a complimentary 30’ back massage, aromatic herbal steam or hot tub, when you pre-book this treatment.


Traditional Thai Massageיום אחד

בתשלום נוסף

גיל : למבוגרים בלבד

A combination of gentle rocking, deep stretching movements and compression of the spine make this a truly invigorating massage.
1 treatment :
1 Oil-free Massage (90’)
You’ll receive a complimentary 30’ back massage, aromatic herbal steam or hot tub, when you pre-book this treatment.

A combination of gentle rocking, deep stretching movements and compression of the spine make this a truly invigorating massage.
1 treatment :
1 Oil-free Massage (90’)
You’ll receive a complimentary 30’ back massage, aromatic herbal steam or hot tub, when you pre-book this treatment.

מידע חיוני

3 KATA ROAD
KARON S-D, A. MUANG DISTRICT
83100
Island of Phuket Thailand
Phuket International Airport
60 דקות
הצג עוד

צפו בתאריכי יציאה ומחירים

1.בחרו את משך זמן השהייה וטיסות והעברות

משך

כל המחירים הינם למבוגר בחדר זוגי. סוג החדר הוא על בסיס מקום פנוי. המחירים והזמינות מעודכנים לאתמול.

2.בחרו את הרכב האורחים

*בעלות נוספת

שימוש בקבצי "cookies"

אנו עושים שימוש בקבצי cookies (עוגיות) על מנת להעניק לך את חווית הגלישה הטובה ביותר. לחיצה על המשך מהווה הסכמתך לשימוש בקבצים אלה.