Sandpiper Bay

ארצות הברית
האיים הקריביים וחופי אמריקה

יעד הכל-כלול הטוב ביותר למשפחות שאוהבות ספורט בפלורידה

לחופשה הכל כלול ששמה דגש על ספורט, מפרץ Sandpiper הוא האידיאלי לחופשה משפחתית.
מועדון קלאב מד סאנדיפיפר ביי ממוקם לאורך נהר סנט לוסי בין צמחייה עבותה להפליא, עם אקלים טרופי נפלא, אדדמיית ספורט עם מאמנים מובילים ומאזור אקסקלוסיבי למבוגרים עם בריכה אינסופי…

טענו את הסוללות לאחר יום מלא כיף

אחרי יום שלם של עיסוק בספורט האהוב עליכם עם מאמן מקצועי, הגיע הזמן להירגע. המבנים בעלי 3 הקומות, המאכלסים את החדרים הגדולים והמודרניים, אופייניים לארכיטקטורה האמריקאית של שנות החמישים. גנים רחבי ידיים מלאים בעצי דקל, עצי פראנגיפאני ואפילו מנגרוב מלכותי לי…

 • סופריור
 • סופריור
 • סופריור
 • סופריור
 • סופריור

ברוכים הבאים לאקדמיית הספורט הגדולה בעולם: קלאב מד.

במים, על הקרקע או באוויר: אנו מציעים את כל סוגי הפעילויות. אתם מוזמנים לאסוף חוויות חדשות בעזרת צוות ה-G.O's המקצועיים שלנו שיאמנו אתכם. מעדיפים לקחת את זה בקלות? יש לנו חופים רגועים ופעילויות שלוות בשילוב עם ערבים עמוסי כיף. ואם אתם צמאים להרפתקאות, אתם …

ארצות הברית

Florida in brief

 • Surface area: 170,41 sq km

 • Capital: Tallahassee

 • Official language: English

 • Currency: the Dollar.

Make the most of your stay at Sandpiper Bay to discover the natural beauty and fascinating culture of the region. Club Med Resort is:

 • 90 km from Palm Beach, a wealthy coastal town

 • 180 km from Miami, with its Little Havana, Coconut Grove and Miami Beach neighbourhoods, and the famous Art Deco street; Fort Lauderdale, for the true spirit of southern Florida: the famous Orlando attraction parks including Universal Studios, Disney World, Hollywood Studios, Kennedy Space center and Sea World.

Vaccinations and medical treatments

It is your responsibility to check all the necessary formalities before departure.

Vaccinations recommended:

Polio

Tetanus

Hepatitis A and B

Mosquitos can transmit certain viruses and parasitic diseases, so you are strongly advised to use tropical mosquito repellents for skin and clothing.

American law (state of Florida) prohibits topless bathing, serving alcoholic drinks to young people under the age of 21 and selling tobacco to under-18s.

The closest hospital is in St Lucie, about 3 kms (1.8 m) from the Resort.


Sandpiper Bay

לחופשה הכל כלול ששמה דגש על ספורט, מפרץ Sandpiper הוא האידיאלי לחופשה משפחתית.
מועדון קלאב מד סאנדיפיפר ביי ממוקם לאורך נהר סנט לוסי בין צמחייה עבותה להפליא, עם אקלים טרופי נפלא, אדדמיית ספורט עם מאמנים מובילים ומאזור אקסקלוסיבי למבוגרים עם בריכה אינסופית ובר ייעודי. ממוקם בין מיאמי לאורלנדו, תוכל לבקר בערים נוספות באמריקה במהלך החופשה בפלורידה.


 • לאורך נהר "סנט לוסי" (S&
 • מועדון מחודש סמוך לנהר סנט &
 • שפרו את הסווינג שלכם במגרש 1
 • שפרו את הטניס ואת הכושר עם ה
 • צפו בילדיכם נהנים עד בלי די

עם ניסיון של מעל 40 שנים מאחורינו, המועדון שלנו מציע מועדונים חדשניים לילדים ולבני נוער. אזורים ייעודיים שתוכננו במיוחד לצרכיהם וציוד המיועד לנוחותם ולבטיחותם. GO מוסמכים ומסורים לעבודתם (1). פעילויות רבות לכל הגילאים: ספורט, פעילויות יצירה ומשחקים לקבוצות הגיל השונות.
שעות פתיחה המאפשרות להורים מיצוי מלא של החופשה בהתאמה לרצונות הילדים והרגליהם (לרבות הרגלי השינה שלהם).
לידיעתכם: מועדוני הילדים פתוחים בכל ימות השבוע למעט ימי רביעי (Mini Club Med® ו-Club Med Passworld®).

בהתאם לתקנות הקיימות כיום בצרפת (JORF n° 0130 מה-8 ביוני 2010 ס' R.2324-39.-V), ילדים מתחת לגיל 6 יתקבלו רק בהצגת אישור רפואי עדכני לפיו אין מניעה להשתתפות הילד במועדון הילדים.

ילדים שנולדו לפני ה- 01.01.2018:
על מנת להירשם ולקחת חלק במועדוני ה Baby Club Med ו/או Petit Club Med, על ההורים להציג פנקס חיסונים של הילד (עבור ילדים מתחת לגיל שנתיים, הדרישה המינימלית היא שתי המנות הראשונות של חיסון הדיפטריה, טטנוס ופוליו), בנוסף להצגת האישור הרפואי.

(1) GO's צרפתים שעברו הסמכה ממשלתית (BAFA או מקבילה, בהתאם לגיל הילדים). GOs ממדינות אחרות נדרשים גם הם בהסמכה מקבילה או לחילופין ניסיון בתחום הטיפול בילדים.

בתשלום נוסף

בייבי קלאב מד® (מגיל 4 חודשים עד מתחת לגיל 2)

תוכלו להשאיר את התינוקות שלכם עם צוות ה- ®G.O המומחים שלנו מתוך ידיעה שהם בידיים הטובות ביותר.

קבלת פנים אישית, ולאחר ארוחת בוקר משפחתית, פעילויות לגירוי החושים, ארוחות, זמן מנוחה וחיבוקים: התכנית של בייבי קלאב מד®, המבטיחה לכם שקט נפשי, מבוססת על גישה עדינה המכבדת את השעון הביולוגי של כל ילד.

פעילויות חינוכיות, טיולים ותנומה לפני משחקים באוויר הפתוח. וכמובן, ארוחת ארבע היא זמן חשוב מאוד במהלך היום. מהשעה 18:30 מסעדת התינוקות מארחת את התינוקות והוריהם לארוחת ערב משפחתית.

על המבוגר המלווה להראות כי הילד/ה קיבל/ה את החיסונים המינימאליים הדרושים עבור ילדים (על סמך הצגת פנקס חיסונים או אישור רפואי).

חיסונים דרושים להרשמה לבייבי קלאב מד®: חיסון משולש (דיפטריה/טטנוס/שיתוק ילדים) הראשון. לידיעתכם: אין אספקת חיתולים חד-פעמיים ואבקת חלב לתינוקות במסגרת בייבי קלאב מד®.
Nappies and baby milk are not provided by Baby Club Med®.
Places are limited, so we advise you to book early!


בתשלום נוסף

פטיט קלאב מד® (מגיל 2 עד מתחת לגיל 4)

To be sure your children’s holiday experience is as unique as yours, we’ve devised a Club Med tailored just for them!
Run by experienced G.O®s, Petit Club Med® proposes a host of different activities for all age groups – creative, artistic, active and fun.
The children explore and discover talents and friendships in an environment made to measure.
At Petit Club Med®, our G.O®s cater to their needs all day long, with a children’s lunch menu and specially devised evening activities.
Nappies and baby milk are not provided by Petit Club Med®.
Places are limited, so we advise you to book early!


כלול

מיני קלאב מד® (מגיל 4 עד מתחת לגיל 11)

יצירתיות ומרץ. בגיל זה הילדים חפצים להתנסות בכל דבר. הייעוד של מיני קלאב מד®, הוא להשביע את המרץ והסקרנות הבלתי נדלים שלהם. הפעילויות כוללות: ספורט, משחקים ופעילויות יצירה. הילדים מחולקים לפי קבוצות גיל. הפסקה למקלחת למשך שעה לפני ארוחת הערב.


כלול

®Club Med Passworld (מגיל 11 עד מתחת לגיל 18)

הפעילויות של ®Club Med Passworld, המוצעות במהלך חופשות בתי הספר, אינן כרוכות בהתחייבויות כלשהן, ברוח האהובה מאוד על בני נוער. מסגרת זו המכונה Latitude 27, מעניקה להם בלב המועדון מתחם בלעדי בו הם יכולים להיפגש ולעסוק בפעילויות שונות ומגוונות.

במסגרת זו הם מוזמנים לגלות פעילויות יצירתיות, ספורט ואומנות או פשוט לשבת עם חברים.

המשתתפים מחולקים ל-2 קבוצות גיל.

לידיעתכם, Club Med Passworld® במועדון Sandpiper Bay פתוח כל ימות השנה.

7 ימים

®Club Med Baby Welcome (מגיל 0 עד מתחת לגיל 2)

עד גיל 23 חודשים

 • כלול

עשינו כל שביכולתנו כדי להבטיח את נוחותם ורווחתם של הורים ותינוקות.

קבלת פנים אישית, ציוד לטיפול בתינוקות הזמין בחדרכם ו/או בתינוקייה (מיטת תינוק, משטח החתלה, אמבטיה לתינוק, כיסא גבוה לפי בקשה, מתקן לחימום בקבוקים), סוגי מזון מתוקים ומלוחים לתינוקות, אזור התינוקות מצויד להכנת ארוחות לתינוקות, כיסאות גבוהים ו/או כריות הגבהה במסעדה.

עגלות ילדים זמינות, לפי בקשה.

®Pyjama Club

מ 4 חודשים עד 7 שנים

 • בתשלום נוסף

ה-®Pyjamas Club מעניק להורים יד חופשית לארגן את הערב שלהם כרצונם. שירות השמרטפות הקבוצתי מנוהל על ידי ®G.O מנוסים במתחם ייעודי עם כל הנוחיות (מיטות, ספות, פינת וידיאו וכדומה).

מסעדת תינוקות

מ 4 חודשים עד 3 שנים

 • כלול

צוות השפים והמומחים של מסעדת התינוקות מתאימים את הארוחות במיוחד לצרכים התזונתיים של התינוקות.

אזור לתינוקות

מ 4 עד 23 חודשים

 • כלול

אזור התינוקות, במסעדת Magnolia, מציע שירות מיוחד לתינוקות, עם סוגי מזון מתוקים ומלוחים לתינוקות וכל הציוד הדרוש להכנת ארוחות לתינוק שלכם.

חדר האכלה לתינוקות

עד גיל 23 חודשים

 • כלול

פתוח 24 שעות ביממה, כולל את כל הדרוש להכנת ארוחות לתינוק: בלנדר, מכשיר לעיקור בקבוקים (לפי בקשה בלבד), מיקרוגל, מקרר, מתקן לחימום בקבוקים (זמין תמיד בחדרים ל-®G.M שהזמינו שירותי בייבי קלאב מד® או ®Club Med Baby Welcome) ומוצרים נוספים כגון מים מינרליים, פירות, חלב עמיד מלא ודל שומן (אין אספקת אבקת חלב לתינוקות), מעדני חלב ודגני בוקר.

מגרש משחקים

 • כלול

אזורי המשחק של הילדים מחוץ לבייבי קלאב מד® פתוחים לכל הילדים, בליווי הוריהם.

בייבי ג'ים - חדר כושר לתינוקות

מ 4 חודשים עד 3 שנים

 • כלול

תינוקות חוקרים תנועה - זחילה, טיפוס והחלקה על מסלולים מעגליים מהנים שנוצרו במיוחד עבורם. פעילות המנוהלת על ידי G.O, פתוחה לילדים הרשומים בבייבי קלאב מד ו-פטיט קלאב מד בלבד.

סטודיו לאומנות

מ 2 עד 17 שנים

 • כלול

סדנאות יומיות לילדים מגיל 2 עד מתחת לגיל 18.

כדורגל קטנטנים

מ 3 עד 7 שנים

 • כלול

שיעור של חצי שעה עם ציוד, מתקנים ושיטה שפותחה במיוחד לילדים.

כדורסל לקטנטנים

מ 3 עד 4 שנים

 • כלול

שיעור של חצי שעה עם ציוד, מתקנים ושיטה שפותחה במיוחד לילדים.

הוקי קטנטנים

מ 4 עד 6 שנים

 • כלול

שיעור של חצי שעה עם ציוד, מתקנים ושיטה שפותחה במיוחד לילדים.

Zumbatomic®

מ 4 עד 10 שנים

 • כלול

®Zumbatomic תוכנן במיוחד לילדים בני 4 עד 11 כדי להדריך אותם לקראת אורח חיים בריא באמצעות מחול והתעמלות.
®Zumbatomic משלב בין סלסה רגאטון, היפ-הופ ואימונים כדי להעניק לילדים מקסימום הנאה דרך ריקודים מותאמים להם על בסיס המוסיקה האהובה עליהם.

תכנית שפים קטנטנים®

מ 4 עד 10 שנים

 • כלול

הילדים שלכם ייהנו במטבח, ויהיו גאים להיות שפים אמתיים. פעילות הבישול היא חלק מתכנית מיני קלאב מד - הם ילמדו להכין מאפים או כמה מנות מקומיות. ההורים יוכלו לבוא ולטעום ממעשה ידי הילדים.

קלין ארט פלנט במיני קלאב מד®

מ 4 עד 10 שנים

 • כלול

קלין ארט פלאנט פועל להגברת המודעות לסביבה בקרב ילדים. פעילות מקורית זו מבוססת על חפצים שנזרקים לים ונפלטים על חוף: שקיות פלסטיק, בקבוקים, כפכפים וכדומה הם חומרי הגלם של סדנאות המתמקדות באומנות וצבע תוך הדגשת הרגש על פני הביקורת!
החפצים נאספים בחוף על-ידי מבוגרים הדואגים לנקות ולמיין אותם לפני שהוא מועברים לטיפול היצירתי של מיני קלאב מד. שם הילדים ממציאים חפצים חדשים וסיפורים, מצלמים ויוצרים יצירות שונות המוצגות לאחר מכן במסגרת תערוכה.
הפעילות מנוהלת על-ידי מדריכי ®G.O. *במועדונים של קלאב מד שאינם שוכנים ליד הים, משתמשים בפסולת הניתנת למחזור כגון כלים חד פעמיים מהמטבח והבר של המועדון.

טניס קטנטנים

מ 4 עד 7 שנים

 • כלול

באמצעות משחק תפקידים, הילדים בגילאי 3-6 ילמדו לשחק טניס בדרך פשוטה ומהנהבפטיט קלאב מד*

קרקס קטנטנים

מ 4 עד 5 שנים

 • כלול

סדנאות קרקס לילדים בגילאי 4-6 במיני קלאב מד®, כדי לגלות את הנאות הקרקס בקבוצות קטנות, עם G.O's® מיומנים. הילדים ישתתפו בהופעה, ויוכלו להדגים את מה שלמדו.

מופע כשרונות מיני קלאב

מ 4 עד 10 שנים

 • כלול

בידור ומופעים חדשים לילדים: Dr Crazy Science - (30 דקות של שיעורי מדע המפתחים את הדמיון ואת הידע של הילדים בדרך מהנה). Puppets - (20 דקות של מופע תחפושות) Magic - (קסם אינטראקטיבי, 30 דקות של מופע לכל המשפחה).

גולף קטנטנים

מ 8 עד 9 שנים

 • כלול

שיעור של חצי שעה עם ציוד, מתקנים ושיטה שפותחה במיוחד לילדים.

ספא לבני נוער

מ 11 עד 17 שנים

 • בתשלום נוסף

קלאב מד ספא by L’OCCITANE מציע מעתה טיפולי ספא מיוחדים לבני נוער.
טיפולי יופי מיוחדים (לא כולל עיסויים**) בשעות מסוימות, להכרת עולם הטיפוח. חוויה נהדרת לחלוק עם חברות, עם אמא או לבד, מגיל 11 (מניקור ופדיקור מגיל 8).

להזמנה במקום בלבד.

**לידיעתכם:
המונח עיסוי מתייחס לפעולה שטחית בפנים או בגוף, למטרה של אסתטיקה וטיפוח בלבד. לפעמים מטרת  העיסוי היא הספגת תכשיר קוסמטי או תחושת נוחות. העיסוי הוא עיסוי חיצוני של העור ואין לו מטרה טיפולית או רפואית. העיסויים מתבצעים ידנית או עם עזרים מכאניים, על-ידי אנשי מקצוע מנוסים בלבד.

כיכר השוק

בואו ליהנות מנוף הנהר ובריכת השחייה המרכזית במסעדת The Market Place של מועדון קלאב מד Sandpiper Bay בפלורידה ארה"ב. המסעדה מקבלת בברכה את כל המשפחה לארוחות בוקר, צהריים וערב עם מגוון מנות בינלאומיות, הכוללות מטבח אסיאתי, איטלקי, מקסיקני ואמריקאי, ומבחר של מנות דלות קלוריות. שולחנות הישיבה מתאימים ל-2-8 סועדים, עם אזור שמור למבוגרים וכיסאות אוכל לתינוקות הזמינים תמיד


Le Riverside Grill & BBQ

ממוקמת בסמוך למסעדה הראשית ומוקפת נוף נהר מקסים, מסעדת The Riverside Grill & BBQ של מועדון קלאב מד Sandpiper Bay בפלורידה ארה"ב - מגישה מבחר מאכלים מקומיים, מנות גורמה, תפריט לובסטר, יינות משובחים, ובימי ראשון גם ראנץ' מיוחד עם גריל אמריקאי ובשר על האש. המסעדה, בה לא ניתן לעשן, פתוחה 5 ימים בשבוע ומארחת גם סועדים מחוץ למועדון. כדי למנוע אכזבה – הזמינו מקום במסעדה הראשית. *חלק מהמנות בתשלום נוסף

סליס (The Slice)

בר The Slice של מועדון קלאב מד Sandpiper Bay בפלורידה ארה"ב ממוקם בין הבר המרכזי והתיאטרון, ומארח משפחות וזוגות לפיסה של גן עדן. עם כל כך הרבה אפשרויות לבחירה, זה המקום המושלם למבוגרים ולילדים להירגע בין הפעילויות. ילדים יכולים להסתובב באזור הטרקלין, ואילו ההורים יכולים ליהנות מבר הספורט לשתייה ולמשחק


The Infinity

Near the adult pool, this bar welcomes you every day for a relaxing moment with partner or friends.

טיפולי טיפוח וספא

An authentic sensory journey into the heart of Provence.
The most effective authentic ingredients together with traditional massage techniques, for a true voyage of the senses.

ציוד

 • חדרי טיפול פרטי
 • מניקור/ פדיקור ומספרה
 • מתחם התרגעות

חבילה של טיפוח בהתאמה אישית - 1 יום (PCAC SANC)יום אחד

בתשלום נוסף

גיל : למבוגרים בלבד

The freedom to choose: 4 hours' treatment of your choice from our selection of L'OCCITANE treatments proposed at the Spa.

4 טיפולים
4 treatments (60') of your choice.
Must be booked with your holiday reservation.

הצג עוד

צפו בתאריכי יציאה ומחירים

1.בחרו את משך זמן השהייה וטיסות והעברות

משך

כל המחירים הינם למבוגר בחדר זוגי. סוג החדר הוא על בסיס מקום פנוי. המחירים והזמינות מעודכנים לאתמול.

2.בחרו את הרכב האורחים

השהות שלכם כוללת

 • מועדוני ילדים (מגיל 4 עד 17)
 • פנסיון מלא, מסעדות המגישות מאכלי גורמה
 • בר וחטיפים חופשי
 • פעילויות ספורט
 • מוסיקה חיה, הופעות ומסיבות בערבים
 • גלו עוד

*בעלות נוספת

שימוש בקבצי "cookies"

אנו עושים שימוש בקבצי cookies (עוגיות) על מנת להעניק לך את חווית הגלישה הטובה ביותר. לחיצה על המשך מהווה הסכמתך לשימוש בקבצים אלה.