מרוקוYasmina

Yasmina

Yasmina

מרוקו

Tripadvisor: 4.5

חופשה משפחתית ואותנטית בקלאב מד יסמינה

חופשה במועדון יסמינה Yasmina הכל כלול של קלאב מד במרוקו תסעיר את כל החושים שלכם באתר הנופש המדהים והיוקרתי הזה: להתבונן בים הנוצץ המפואר, להרגיש את החול הרך החם מתחת לרגליים ולהריח את הניחוח הנפלא של הוורדים ופרחי היסמין. המועדון נטוע בתוך גבעות ירוקות עשירות כשחופיו הזהובים של הים התיכון נמתחים לעבר האופק הרחוק. גולף, טניס, טרפז מעופף או חץ והקשת - מועדון יסמינה במרוקו מספק הזדמנויות מדהימות ללמוד ספורט חדש או לשפר את הטכניקה. הגשימו חלום וצאו לרכוב על סוס לאורך חוף הים או חיתרו בקיאק על פני מי הים הצבועים טורקיז. יסמינה (Yasmina) היא גם המיקום האידיאלי שממנו ניתן לחקור את מרוקו עם שפע של טיולים מרתקים. אם כל פעילויות הספורט והשמש החמימה, פתחה לכם את התיאבון – רדו למסעדת המזנון שלנו, הזמינו שולחן הצופה לגיברלטר וגלו מבחר גדול של מנות בינלאומיות או מאכלים מרוקאים אותנטיים. בערב בקרו בתיאטרון באוויר הפתוח והצטרפו לצוות הבידור הידידותי שלנו. ככה נראית חופשת הכל כלול במרוקו עם קלאב מד - שתפו את רוח האהבה והכיף המפורסמת שלנו...

השהות שלכם כוללת

 • +

  מועדוני ילדים (מגיל 4 עד 17)

 • +

  פנסיון מלא, מסעדות המגישות מאכלי גורמה

 • +

  בר וחטיפים חופשי

 • +

  פעילויות ספורט

 • =

  מוסיקה חיה, הופעות ומסיבות בערבים

 • גלו עוד

מועדונים נוספים בסגנון

*בעלות נוספת

שמירה על הסביבה המקומית היא חלק מהתרבות שלנו
מוסמכים רשמית בשמירה על הסביבה
במסגרת המחויבות שלנו לשמירה ופיתוח הסביבה, אנו משקיעים רבות בחשיבה איך לעשות את זה בצורה הטובה ביותר. משנת 2013, המועדון מקבל בכל שנה את הסמכת Green Globe, שמהותה פעילות אחראית ויציבה בתחומים רבים וביניהם ניהול פסולת, צריכת אנרגיה ומים, רכישות אחראיות, הגבלת זיהום ושימור המגוון הביולוגי.
נפרדים מהפלסטיק
כחלק מהמחויבות שלנו לצמצום ההשפעה הסביבתית, אנחנו מוציאים בהדרגה את כל מוצרי הפלסטיק מהמועדונים. בברים, במסעדות ובחדרים- אנחנו נפרדים מהפלסטיק ויחד שומרים על הסביבה

צפו בתאריכי יציאה ומחירים

1. עם טיסות / ללא טיסות

המחירים המוצגים מטה הינם הערכות מחיר לאדם בחדר זוגי, סוג החדר הינו על בסיס מקום פנוי. על מנת לקבל את המחיר בפועל יש לבחור את התאריך המבוקש ולהתקדם למנוע ההזמנות לקבלת הצעה.

2. בחרו את תאריך היציאה שלכם ולאחר מכן את תאריך החזרה שלכם

3. בחרו את הרכב האורחים

הנחיות לטסים למרוקו

לצורך הטיסה למדינה תידרשו להציג את המסמכים הבאים:
1.ויזת תייר בתוקף, נדרשת מכל תייר ישראלי נכנס ובכל גיל.
2.טופס כניסה מלא וחתום, אותו תוכלו להוריד מכאן.
בהגיעכם למרוקו ייתכן ותידרשו גם בביצוע בדיקת אנטיגן המבוצעת באופן רנדומלי לחלק מהעוברים בשדה התעופה.

בנוסף, תידרשו להציג גם את אחד משני האישורים הבאים:
תעודת קורונה בתוקף ובאנגלית, בה מצויינות לפחות שתי מנות חיסון כאשר המנה השניה ניתנה לפני 14 ימים לפחות. בנוסף, עליכם להיות בעלי תעודת התחסנות אשר תקפה בישראל.
או
תוצאה שלילית בבדיקת PCR לקורונה שבוצעה במהלך 72 השעות שלפני הטיסה למרוקו. דרישה זו הנה רק לתיירים מגיל 6 ומעלה. ילדים עד גיל 6 אינם נדרשים בתנאי כניסה כלשהם למעט ויזת תייר.

כמו כן, ככל שהנכם מתכננים שהייה נוספת ביעד ביניים במהלך חופשתכם (בהלוך ו/או בחזור), שהייה שהינה מעבר לשהייתכם במועדון אליו רכשתם את חופשתכם, עליכם לבדוק מול אתרי הרשויות ביעד הביניים באם הנכם נדרשים בעמידה בקריטריונים כלשהם ו/או במילוי אחר הנחיות נוספות.

מידע נוסף ניתן למצוא באתר משרד התיירות של מרוקו, כאן.

מידע בנוגע להנפקת ויזה למרוקו

לתשומת לבכם, לצורך חופשתכם במרוקו עליכם להנפיק וויזת תיירות בנציגות מרוקו בישראל או באמצעות אתר האינטרנט של משרד החוץ המרוקאי כאן.

לקוחות אשר מעוניינים בסיוע בהליך זה, יכולים ליצור קשר עם חברת "ש.מ. אשרות" המציעה שירותים המסייעים בהליך זה, בתשלום.
פרטי התקשרות עם "ש.מ. אשרות":
כתובת דוא"ל: clubmed@smvisa.co.il טל': 054-7289298, 03-5250332
בעת ההתקשרות עם חברת "ש.מ. אשרות" מומלץ לציין את היותכם לקוחות קלאב מד, שכן לקוחותינו זכאים להטבה בחברה זו.
פרטיה של "ש.מ. אשרות" מובאים לידיעתכם מטעמנו כשירות ללקוח בלבד,
יובהר כי אין קלאב מד אחראית לטיב שירותו של ספק זה וההתקשרות עמו על אחריות הלקוח בלבד.