4 קילשונים
&

Punta Cana
הרפובליקה הדומיניקנית

Punta Cana

Punta Cana

הרפובליקה הדומיניקנית

Tripadvisor: 4.5

לספוג את השמש בנווה המדבר בקלאב מד פונטה קאנה

מועדון פונטה קאנה, הממוקם ברפובליקה הדומיניקנית, מברך זוגות ומשפחות כאחד לחופשה בלתי נשכחת. תוכלו ליהנות משירותי פריומיום איכותיים ושלל פעילויות ייחודיות לצד רצועת חוף טורקיז מדהימה. גלו את טיארה, מתחם היוקרה Exclusive Collection שלנו, בו תוכלו להרגיש כמו VIP באמת עם מתחם זן למבוגרים בלבד, מושלם לרגעי מנוחה במהלך שהותכם. מחפשים קצת התרגשות? חוויית CREACTIVE בשיתוף Cirque du Soleil; מגרש משחקים יצירתי בהשראת מופע אקרובטי בעל שם עולמי . פנאי, כיף או שמש - לא משנה מה התשוקה שלכם - במועדון הזה תמצאו הכל!

  • הבריכה הראשית לא תהיה זמינה החל בין התאריכים 23.9.19-2.10.19 בשל עבודות שיפוץ. במהלך תקופה זו, בריכת זן אואזיס תקדם בברכה את כל ה- G.M®.

על המועדון

חדרים: 631
סוגי חדרים: סופריור / דלקס / Exclusive Collection 5§
מועדוני ילדים: מגיל 4 חודשים ועד 17
מסעדות: 4
ברים: 3
בריכות: 3 (*לתשומת לבכם הבריכה הראשית לא תהיה זמינה החל מ-23 בספטמבר ועד 2 באוקטובר 2019 בשל עבודות שיפוץ. במהלך תקופה זו, כל האורחים מוזמנים ליהנות מבריכת הזן אואזיס).
ספא: L'OCCITANE
WIFI: כן

דברים שאסור לפספס

• פעילות קרקס Creactive בשיתוף Cirque du Soleil.
• מתחם זן למבוגרים בלבד
• גנים טרופיים, נופים מדהימים וחופים יפיפיים

מה כלול בחבילה שלכם:

ארוחות: בוקר, צהריים, ערב
משקאות: בר פתוח
מסגרות לילדים: מגילאי 4-17
פעילויות ספורט: שייט, גלישת רוח, טרפז מעופף, טניס ועוד.
מוסיקה חיה, הופעות ומסיבות בערבים
WiFi : חופשי

ברוכים הבאים לפונטה קאנה!

ים היא G.O במועדון הילדים מיני קלאב במועדון שלנו בפונטה קאנה והיא תשמח להציג בפניכם את כל הפעילויות ומדהימות והמהנות שמחכות לכם ולילדיכם במועדון היפהפה והתוסס הזה!
הצטרפו לים לסיור וגלו את כל מה שיש למועדון להציע.

(*שימו לב, איננו יכולים להבטיח נוכחות של G.O ישראלי בכל ימות השנה)

מידע חיוני

  • APT POSTAL 106 - HIGUEY
  • PUNTA CANA
  • PROVINCIA LA ALTAGRACIA 23000
  • Island of Hispanola (Dominican Republic) . Dominican Republic

שדה/ות התעופה הקרובים ביותר:

העברה מ\אל שדה התעופה Punta Cana

10 דקות

העברה מ/אל שדה התעופה La Romana

50 דקות

העברות מ/אל שדה התעופה Santo Domingo

90 דקות

*בעלות נוספת

לתשומת לבכם, בשל הגבלות התעופה של ארה״ב, לקוחות המעוניינים לשוב לישראל דרך ארה״ב נדרשים לשהות לפחות 15 לילות ברצף ברפובליקה הדומיניקנית טרם טיסת החזור שלהם מהרפובליקה.

צפו בתאריכי יציאה ומחירים

1.עם טיסות / ללא טיסות

חופשה מותאמת אישית
לרשותכם מגוון אפשרויות להזמנת החופשה
חבילה עם טיסות והעברותחבילה ללא טיסות. ניתן להזמין את העברות בהמשך הזמנה באתר חבילה ללא טיסות וללא העברות
*בהתאם לתנאים הכלליים

המחירים המוצגים מטה הינם הערכות מחיר לאדם בחדר זוגי, סוג החדר הינו על בסיס מקום פנוי. על מנת לקבל את המחיר בפועל יש לבחור את התאריך המבוקש ולהתקדם למנוע ההזמנות לקבלת הצעה.

2.בחרו את תאריך היציאה שלכם ולאחר מכן את תאריך החזרה שלכם

3.בחרו את הרכב האורחים

הנחיות לטסים לרפובליקה הדומיניקנית

שימו לב! ההנחיות המתייחסות למדינת היעד הנן בנוסף להנחיות הכוללות ליוצאים ולנכנסים למדינת ישראל המפורטות כאן.

על פי הנחיות הרפובליקה הדומיניקנית, כל הנכנסים לרפובליקה מגיל 5 ומעלה שמראים סימפטומים כלשהם נבדקים באמצעות בדיקת נשיפה עם הגעתם. בנוסף, נבדקים בבדיקה זו באופן אקראי בין 3%- 15% מכלל הנכנסים לרפובליקה בני חמש שנים ומעלה. כמו כן, מתבצעת מדידת חום לכלל הנכנסים לרפובליקה.

מחוסנים שיציגו תעודת מתחסן לפיה ניתנה המנה השניה של החיסון שלושה שבועות לפחות לפני מועד ההגעה לרפובליקה, יהיו פטורים מבדיקה רנדומלית. כמוהם גם נוסעים שיציגו עם כניסתם לרפובליקה בדיקת PCR שלילית לקורונה שבוצעה לא יאוחר מ72 שעות לפני מועד הגעתם.

נכנסים לרפובליקה המראים סימפטומים ו/או מי שנמצאו חיוביים בבדיקת הקורונה יועברו לבידוד במתקן ייעודי של רשויות הרפובליקה.

על כל הנכנסים והיוצאים מהרפובליקה הדומיניקנית למלא טופס אלקטרוני (Eticket) ולהציג במעברי הגבול את קוד ה QR האלקטרוני שיופק להם בסיום מילוי הטופס. שימו לב כי יש למלא טופס לכניסה וטופס ליציאה ולכן יופקו שני קודים שונים. הרשויות ברפובליקה ממליצות למלא את הטפסים לא יאוחר מ 72 שעות לפני מועד המעבר בגבול.
לפרטים ולמילוי הטופס לחצו כאן.

אנו ממליצים להתעדכן כל העת באתר הרשמי של הרפובליקה הדומיניקנית המכיל מידע נוסף ומורחב, לרבות בסמוך למועד חופשתכם.

הנחיות כניסה למועדוני קלאב מד

לקוחות יקרים, חשוב לנו להמשיך ולהעניק לכם ביטחון וחווית חופשה נטולת דאגות. על כן, נוסף על נהלי הבטיחות וההיגיינה המחמירים שאנו נוקטים במועדונים שלנו,
על כל אורח/ת מגיל 12 ומעלה להציג בעת ההגעה למועדון אישור התחסנות באנגלית או בצרפתית בגין כלל החיסונים הנדרשים בהתאם להוראות החברה המייצרת את החיסון.
כמו כן, לחילופין ניתן להציג בדיקת PCR או אנטיגן שלילית לקורונה, שבוצעה לכל המאוחר 72 שעות לפני ההגעה למועדון.

חשוב לזכור, כי אין בהנחיות הכניסה למועדוני קלאב מד בכדי לגרוע מדרישות מדינות היעד והמוצא בעת הכניסה והיציאה מהן ו/או מדרישות חברות התעופה השונות.
בהיעדר אחד מהמסמכים הנדרשים להצגה על ידי אורחינו בהגעה למועדון, תימנע גישת האורח/ת למועדון, כמו גם גישת ההורה/ המלווה (במקרה שהאורח/ת ללא אחד מהמסמכים הנו קטין/ה) ו/או גישת הקטין/ה (במידה והאורח/ת ללא אחד מהמסמכים הוא ההורה/ המלווה).

ההנחיות הכתובות לעיל הינן ריכוז של פעולות אשר משתנות מעת לעת בהתאם להנחיות המדינות בנושא הקורונה. חלה חובה מלאה על כל אורח לברר את מדיניות הגבולות והדרישות של מדינת היעד (כניסת אזרחים זרים, דרישה לבדיקות, לרבות מחלימים ומחוסנים, חובת בידוד וכיו"ב) וכן לפעול לפי כל ההנחיות התקפות לפני החופשה, במהלכה ובסופה ,הן במועדוני קלאב מד, הן במדינת המוצא והן במדינת היעד ובחזרה.