חופשות ילדים ובני נוער

הם יאהבו את החופשה שלהם

- ואתם תאהבו את החיוכים שלהם

אם כל כך הרבה הורים סומכים עלינו כשזה מגיע לחופשה, זה כי הם יודעים שיהיה בה לא רק הרבה כיף לילדים, אלא גם הרבה העשרה ופיתוח אישי. לילדים מ-4 חודשים עד 17 שנים אנו מציעים פעילויות ומתקנים מותאמים לגיל שלהם, אך גם לעונה, לסביבה של כל מועדון ובמיוחד לאישיות שלהם. הודות ל-G.Os® המקצועיים שלנו, צפויים להם הרבה כיף, התפעלות וצמיחה אישית באווירה המקנה ביטחון עצמי. הילדים שלכם יהיו מאושרים... כמו כל ילדי קלאב מד.

40 שנים של ניסיון ומקצוענות

אנחנו בקלאב מד מאמינים שהרמוניה - זה כשלכל אחד יש מרחב משלו. לכן תמיד דאגנו לפעילויות ומתקנים לכל קבוצות הגיל. הניסיון והידע שלנו עומדים לשירותכם, כדי שתוכלו ליהנות מחופשה מדהימה עם הילדים שלכם, באווירה של אמון ושקט נפשי.

אמון ושקט נפשי

בעזרת האמון וההבנה שנוצרים בין הילדים ל- G.Os® שלנו, הם לומדים בקלאב מד את כללי העצמאות. אך מחוץ לפעילויות המאורגנות של מועדון הילדים אנו מבקשים מכם לשמור על ילדיכם בכל זמן, במיוחד בקרבת הבריכה (גם כאשר המצילים נמצאים במקום).

מועדוני ילדים, הסמכה וציוד

במועדוני Baby Club Med®, Petit Club Med® ו-Mini Club Med® ילדיכם נמצאים בידי GO®s מוסמכים: בצרפת רובם הם בעלי הסמכה צרפתית בתחום אנימציה (BAFA) או טיפול בילדים; במדינות אחרות - בעלי הסמכה דומה או ניסיון רב בעבודה עם ילדים.

דלפק קבלה למועדון הילדים

לאחר ההגעה למועדון , לדים חייבים להירשם ל-Baby Club Med®, Petit Club Med® או Mini Club Med® על ידי הוריהם או מבוגרים אחרים הנושאים באחריות עליהם. אם הילד שלכם סובל מאלרגיות, אנא אל תשכחו להודיע על כך למנהל המועדון ולציין כל מידע חשוב נוסף אודות הרגליו וצרכיו של הילד.

אנחנו בקלאב מד מציעים שירותי שמרטפות בשעות היום והלילה. שירותים אלה ניתנים על ידי ספק חיצוני. בנוסף תוכלו ליהנות מ- " Pyjamas Club" הכולל השגחה על הילדים שלכם בשעות הערב על ידי צוות ה-G.O. שלנו. שני השירותים כרוכים בתשלום נוסף וניתנים על בסיס זמינות. אנא פנו אלינו לקבלת פרטים עבור מועדונים ספציפיים.

יום בחייו של אלוף בגירסת 'מיני'

אין לכם מה לדאוג - ה-G.O כבר דואגים להנאת הילדים ועוזרים להם לשבור שיאים.

תעריפים מיוחדים לילדים במשך כל השנה

הצעה למען הילדים

המשפחה קודמת לכול. לכן Club Med החלה לנקוט מדיניות מחירים חדשנית עבור הילדים. הגיל לא משנה - בחופשה יצפה להם כל מה שהם זקוקים לו, כדי שהנופש המשפחתי יהיה מושלם. ההבדל היחיד הוא, שבזכות תעריפי הילדים המיוחדים שהנהגנו, הילדים זוכים בגדול.

חופשת הקיץ עבור הילדים

ילדים עד גיל 6 (לא כולל) נהנים משהות חינם במועדון, ילדים בגילאי 6-12 נהנים מהנחה של עד 50% מהשהות, וילדים בגילאי 13-18 נהנים מעד 20% הנחה ממחיר השהות.

בואו לגלות את חבילת 'חופשה בשמש'

מועדוני Club Med המומלצים למשפחות

מועדוני הילדים של קלאב מד