חופשות ילדים ובני נוער

הם יאהבו את החופשה שלהם

- ואתם תאהבו את החיוכים שלהם

אם כל כך הרבה הורים סומכים עלינו כשזה מגיע לחופשה, זה כי הם יודעים שיהיה בה לא רק הרבה כיף לילדים, אלא גם הרבה העשרה ופיתוח אישי. לילדים מ-4 חודשים עד 17 שנים אנו מציעים פעילויות ומתקנים מותאמים לגיל שלהם, אך גם לעונה, לסביבה של כל מועדון ובמיוחד לאישיות…

40 שנים של ניסיון ומקצוענות

אנחנו בקלאב מד מאמינים שהרמוניה - זה כשלכל אחד יש מרחב משלו. לכן תמיד דאגנו לפעילויות ומתקנים לכל קבוצות הגיל. הניסיון והידע שלנו עומדים לשירותכם, כדי שתוכלו ליהנות מחופשה מדהימה עם הילדים שלכם, באווירה של אמון ושקט נפשי.

אמון ושקט נפשי

בעזרת האמון וההבנה שנוצרים בין הילדים ל- G.Os® שלנו, הם לומדים בקלאב מד את כללי העצמאות. אך מחוץ לפעילויות המאורגנות של מועדון הילדים אנו מבקשים מכם לשמור על ילדיכם בכל זמן, במיוחד בקרבת הבריכה (גם כאשר המצילים נמצאים במקום).

מועדוני ילדים, הסמכה וציוד

במועדוני Baby Club Med®, Petit Club Med® ו-Mini Club Med® ילדיכם נמצאים בידי GO®s מוסמכים: בצרפת רובם הם בעלי הסמכה צרפתית בתחום אנימציה (BAFA) או טיפול בילדים; במדינות אחרות - בעלי הסמכה דומה או ניסיון רב בעבודה עם ילדים.

דלפק קבלה למועדון הילדים

לאחר ההגעה למועדון , לדים חייבים להירשם ל-Baby Club Med®, Petit Club Med® או Mini Club Med® על ידי הוריהם או מבוגרים אחרים הנושאים באחריות עליהם. אם הילד שלכם סובל מאלרגיות, אנא אל תשכחו להודיע על כך למנהל המועדון ולציין כל מידע חשוב נוסף אודות הרגליו וצרכיו של הילד.

אנחנו בקלאב מד מציעים שירותי שמרטפות בשעות היום והלילה. שירותים אלה ניתנים על ידי ספק חיצוני. בנוסף תוכלו ליהנות מ- " Pyjamas Club" הכולל השגחה על הילדים שלכם בשעות הערב על ידי צוות ה-G.O. שלנו. שני השירותים כרוכים בתשלום נוסף וניתנים על בסיס זמינות. אנא פנו אלינו לקבלת פרטים עבור מועדונים ספציפיים.

4-23 חודשים

חופשה בלתי נשכחת ראשונה

“Baby Club Med®”, ציוד לטיפול בילדים, ארוחות מיוחדות לתינוקות, שירותי שמרטפות... חשבנו על הכל, כדי שהחופשה הראשונה שלכם (ושלהם) תעבור חלק ככל הניתן.

פעוטות בחופשה בקלאב מד

שנתיים עד 3 שנים

יצירתיות וסקרנות ב-Petit Club Med®

עבור ילדים בגיל שנתיים עד שלוש יצרנו את Petit Club Med®. מרחב זה המנוהל על ידי ה-G.Os® המתמחים בגילאים צעירים מעניק נוחות בסביבה צבעונית ונעימה כדי שילדיכם ייהנו מהשילוב המושלם בין הפעילויות הראשונות שלהם (ספורט, יצירה, הבעה עצמית, משחקים) לרגעי מנוחה.

החופשה שלהם ב-Petit Club Med®

4 עד 10 שנים

הכשרון שלהם יצמח ב-Mini Club Med®

עם המרחבים והפעילויות שלו המותאמים במיוחד לכל גיל, Mini Club Med® מיועד במיוחד לשלב הזה בילדות, כאשר חופשות מולידות את הזכרונות החזקים והססגוניים ביותר. לעשות ספורט, לגלות דברים חדשים, לעסוק באמנות, ליהנות ממיני-ערבים ומהמופעים שלנו... כל אחד ימצא כאן את הרגע הבלתי נשכח שלו.

החופשה שלהם ב-Mini Club Med®

11 עד 17 שנים

חופשה לבני נוער

החל ב-Junior Club Med וכלה במרחבי ה-Passworld® - מילת המפתח בגישת קלאב מד למתבגרים בגילאי 11-17 היא "בחירה". הילדים שלכם חופשיים הן להשתתף בפעילויות המוצעות על ידי ה-G.Os® והן לגלות בקצב שלהם את האתרים שיצרנו במיוחד עבורם.

בני נוער בחופשת קלאב מד

יום בחייו של אלוף בגירסת 'מיני'

אתם גאים בהם? שתפו זאת באינסטגראם: ClubMedUK#

אין לכם מה לדאוג - ה-G.O כבר דואגים להנאת הילדים ועוזרים להם לשבור שיאים.

9.00 - מתכוננים

אוכלים יחד ארוחת בוקר, לקראת יום גדוש פעילות המצפה לכם.

10.00 - מתאמנים

נגמרו הלימודים. אבל לימודי הסקי בהחלט לא! לומדים מהמקצוענים.

15.00 - גם הקטנים הם שפים גדולים

מבשלים מעדנים. כובע השף כלול.

16.00 - ועכשיו - למים

אפשר לבוא רק עם חלוק... העיקר לא לשכוח את בגד הים.

19.00 - עולים לפודיום

לא ברור מי היה גאה יותר - אני או היא! תודה רבה על החוויה שהענקתם לו.

20.30 - ההצגה מתחילה

הנסיכה הקטנה שלי שוב מככבת. הפעם עם תפאורה וקהל!

9.00 - G.O ברמות

ה-G.O שלנו נמצאים כאן כדי להבטיח לילדיכם חופשה מהאגדות. הם יחשפו את הילדים לענפי ספורט חדשים, יקדמו אותם למרכז הבמה ויעודדו אותם להתחבר עם ילדים מכל רחבי העולם.

11.30 - גם הקטנים הם שפים גדולים

הילדים יהפכו תוך זמן קצר לשפים קטנים, עם שיעורי הבישול של מועדון הילדים. אם תאפשרו להם, הם יגלו טעמים חדשים ויכינו את המנה המנצחת שלהם.

15.00 – כישרונות מתגלים

הם כבר חובבים של רכיבה על סוסים, כדורגל וטניס. הם לא רק ישפרו את מיומנותם, כי אם יתוודעו לענפי ספורט נוספים, כגון טרפז מעופף וסקי מים. חוויה נעימה שתיחרת בזיכרונם.

20.00 - באור הזרקורים

כוכב חדש זוהר! בחופשה, ילדיכם יגלו את השירה והריקוד ויהיו המובילים בהופעות במועדון. הזדרזו לתפוס מקום, כי המופע עומד להתחיל.

תעריפים מיוחדים לילדים במשך כל השנה

הצעה למען הילדים

המשפחה קודמת לכול. לכן Club Med החלה לנקוט מדיניות מחירים חדשנית עבור הילדים. הגיל לא משנה - בחופשה יצפה להם כל מה שהם זקוקים לו, כדי שהנופש המשפחתי יהיה מושלם. ההבדל היחיד הוא, שבזכות תעריפי הילדים המיוחדים שהנהגנו, הילדים זוכים בגדול.

חופשת הקיץ עבור הילדים

פעוטות וילדי גן אינם משלמים תמורת החופשה, ילדים בגילים שבין 6 ל-11 זוכים להנחה בסך 50%, ובני העשרה עד 18 מקבלים 20% הנחה מהמחיר (בעונות השיא יהיו ההנחות, בהתאמה, 75%, 30% ו-10% מהמחיר הרגיל. ההנחות חלות על המחיר לחופשה ב-Club Med, לא על טיסות).

בואו לגלות את חבילת 'חופשה בשמש'

חופשת החורף עבור הילדים

ילדים עד גיל 4 אינם משלמים תמורת החופשה, ילדים בגילים שבין 4 ל-11 זוכים להנחה בסך 50%, ובני העשרה עד 18 מקבלים 20% הנחה מהמחיר (בעונות השיא יהיו ההנחות, בהתאמה, 75%, 30% ו-10% מהמחיר הרגיל. ההנחות חלות על המחיר לחופשה בקלאב מד, לא על טיסות).

בואו לגלות את חבילת 'חופשת סקי הכל כלול'

מועדוני Club Med המומלצים למשפחות

שימוש בקבצי "cookies"

אנו עושים שימוש בקבצי cookies (עוגיות) על מנת להעניק לך את חווית הגלישה הטובה ביותר. לחיצה על המשך מהווה הסכמתך לשימוש בקבצים אלה.

למדיניות הפרטיות שלנו