לומדים לגלוש בעברית

חופשת הסקי המושלמת! כיף לילדים, ראש שקט להורים.

שיעורי סקי מקצועיים עם המדריכים הטובים ביותר של בית הספר הצרפתי לסקי (ESF) ובליווי צמוד של ®G.O ישראליים. המלווים יתרגמו את ההנחיות המקצועיות לעברית, ילוו את הילדים בצעדיהם הראשונים על המגלשיים וידאגו לכל צרכיהם. שיעורי הסקי מועברים בדרך חוויתית ולימודית, כולל תחרויות וחלוקת תעודות הצטיינות ומדליות בסיום החופשה.

שיעורי הסקי בעברית ניתנים לילדים בגילאי 4 עד 11 (כולל), במסגרת מועדון המיני קלאב*.

חוויה חלומית לכל המשפחה!

הצצה לחופשה סקי משפחתית אמיתית של גיא ומשפחתו במועדון פייסי ולנדרי 4Ψ באלפים הצרפתיים!
חופשת סקי לכל המשפחה בה הילדים יכולים ללמוד לגלוש בליווי צמוד של G.O ישראליים וההורים יוכלו ליהנות מחופשה בראש שקט, ללא דאגות.
ה- G.Os ילוו את ילדיכם מהצעד הראשון, בקבוצות המחולקות לפי רמות וגילאים.

לכל קבוצת הדרכה צבע משלה המסמל את רמת ומיומנות הגלישה

קבוצות הדרכת הגלישה לילדים מחולקות לפי רמות, החל מרמת מתחילים שמתנסים בגלישה בפעם הראשונה ועד לגולשים מנוסים עם וותק רב שנים על המדרונות! כל קבוצה מסומנת בצבע אחר על פי הרמה בסדר עולה ממתחילים עד מתקדמים:

שיעורי סנובורד לילדים

מגיל 8 ומעלה

חדש!
אנו שמחים לבשר כי החל מעונת החורף הדרכות הסנובורד לילדים יוצעו במהלך כל העונה עבור ילדים מגיל 8 ומעלה! ההדרכות יעברו על ידי מדריכי ה- ESF המקצוענים שלנו במועדונים שלנו בהרי האלפים.

חשוב לדעת!
ההדרכות יתקיימו ללא מלווים ישראלים, גם בשבועות של הדרכות סקי בעברית.
הילדים ישובצו בקבוצת ההדרכה לסנובורד בתחילת השבוע, ולא ניתן יהיה לעבור לקבוצת סקי באמצע השבוע. תהיה אפשרות להתחיל את ההדרכות ביום שני בבוקר או ביום שני אחר הצהריים.
ייתכן והקבוצה תורכב גם ממבוגרים (12 ומעלה), בהתאם לרמה ולכמות הנרשמים.

מועדונים המציעים שיעורי סקי בעברית לילדים

La Rosière
La Rosière
חורףכולל טיסה
With luxury space

La Rosière

צרפת

Valmorel
Valmorel
חורףכולל טיסה
With luxury space

Valmorel

צרפת

תנאים כלליים

*הדרכות סקי בעברית למעט רמת Competition. עלות שיעורי הסקי לילדים 235€ הנה מגולמת במחיר החבילה המוצג.

**הטבת Ski Guarantee: בפסח (בתאריכי היציאה 2.4.23, 9.4.23) במועדונים Tignes ,La Plagne 2100, Alpe d'Huez , בחנוכה (תאריך יציאה 10.12.2023) במועדונים Tignes ,Val d'Isere, Alpe d'Huez ובפסח (תאריך יציאה 21.4.2024) במועדון Tignes תחול הטבת Ski Guarantee, ומשמעותה שקלאב מד תזכה את הלקוח ב 50% ממחיר השהות היומי (המחיר לא כולל טיסות והעברות והוא נקבע על ידי קלאב מד) עבור כל יום בו לא יתקיימו הדרכות סקי במועדון מפאת חוסר בכמות שלג מספקת. קיום ההדרכות נתון לשיקול הדעת הבלעדי של בית הספר הצרפתי לסקי במועדון.

***שיעורי סנובורד לילדים: השיעורים מיועדים לילדים בגילאי 8 עד 11 (כולל) בלבד. שיעורי הסנובורד יתקיימו בתאריכים המצויינים בלבד.
השיעורים מתקיימים במסגרת רגילה של ההדרכות המקצועיות של מדריכי ה-ESF, ללא ליווי של G.Os ישראלים.
בכפוף לתנאי המבצע. אין כפל מבצעים. ט.ל.ח. כל הזכויות שמורות © Club Med SAS.