ספורט ימי בקלאב מד

כאשר בוחרים יעד לחופשת קיץ, דבר אחד שעולה על הדעת הוא פעילויות ומה עדיף לעשות חופשת חוף שבה ספורט מים כולל הכל. בקלאב מד אנו מתגאים במגוון הרחב של פעילויות שכל המשפחה יכולה ליהנות מהם יחד. בין אם אתם מחפשים לנסות ספורט מים חדש או שיש לכם המון ניסיון, ה-G.O שלנו באתר מחכים כדי לעזור לכל הרמות.
הפלגה בקטמרן בטורקיה, סקי מים ביוון, גלישת רוח בפלמייה, צלילה במלדיביים.. בואו לבחור מתוך מגוון רחב של פעילויות ספורט ימי במועדונים השונים, בחיפוש אחר ריגושים חדשים!

שיט מפרשיות

לשוט בים ולהתבונן בנופים היפים המקיפים את המפרצים. אם במהלך היום תרצו להנות מהסיפון, אין צורך לבזבז זמן, פשוט הגיעו לנקודת המפגש וה-GO שלנו יעמדו לרשותכם כדי לסייע לכם. אם תרצו ללמוד, יש לנו שיעורים שדרכם תוכלו להצטרף לכיף.

גלו עוד על שיט בקלאב מד

סקי מים & וויקבורד

סקי מים ווייק-בורד יכולים להיות מהנים מאוד, במיוחד בקלאב מד. הפעילות ממתינה רק לכם, אין צורך להמתין בתור ויש לנו ציוד מקצועי לבחירתך. תוכלו ללמוד ממדריכים מנוסים, גם אם אתם בתחילת דרככם בספורט זה וגם אם אתם מנוסים! סקי מים כלול בחבילות במועדוני קלאב מד ב- Gregolimano & Palmiye.

גלו עוד על סקי מים

צלילת מכלים & שנורקלים

צלילה היא אולי הדרך היפה ביותר לגלות יעד. בקלאב מד, יש לכם הזדמנות לגלות את עולם המים דרך פעילות שנורקלינג כלולה. כל מה שתצטרכו לעשות זה לעלות על סירה ולהתפעל מהקפיצה למרכז הים. בנוסף, תוכלו לתרגל צלילת מכלים ללא קשר לרמת המיומנות שלכם, בסיועם של מומחים מהאיגוד המקצועי של מדריכי צלילה.

*צלילת מכלים בעלות נוספת.

קחו אותי לאתרי צלילה

גלישה

בחיפוש אחר תמונה מושלמת של גלים מדהימים במיקום מושלם? אל תתרחקו מדי מהאיים המלדיביים, שם תוכלו למצוא כמה ממקומות הגלישה המובילים - קאני או אם אתם מחפשים משהו מיוחד במיוחד, צפו בווילות Finolhu שלנו, חלק מהקולקציה האקסקלוסיבית שלנו. הפעילות מתאימה גם למנוסים וגם למתחילים, כולם יקבלו יחס אישי מהמדריכים המנוסים שלנו!

בעלות נוספת.

לאתרי הגלישה היפים ביותר

גלישת רוח

לעוף באוויר על גלשן, להקפיץ את הספורט הימי לרמה חדשה לגמרי. בין אם זאת הפעם הראשונה ובין אם לא, התנסו בגלישת רוח באתרי הנופש שלנו, כולל גן העדן הקרוב לבית- La Palmyre Atlantique בצרפת, עם המדריכים המנוסים והאדיבים של קלאב מד!

בעלות נוספת.

פעילויות ספורט ימי נוספות

תתכוננו להנות ממגוון רחב של ענפי ספורט ימי אחרים באתרי הנופש שלנו, כולל; שנורקלינג, קיאקים, סאפ ועוד.

קחו אותי לפעילויות ספורט היבשה

אתרי הנופש הטובים ביותר שלנו לספורט מים