אקדמיית הספורט הגדולה מכולן

נופש ב-Club Med פירושו גם מיגוון ענפי ספורט העומדים לבחירתכם. תוכלו לעסוק בענפי הספורט החביבים עליכם בעזרת ציוד מהשורה הראשונה, בהדרכת GO מומחים לדבר שילמדו אתכם; והכול כלול בחבילה שלכם!

טרפז מעופף

לעוף, לעוף, לעוף

הטרפז המעופף הוא ספורט מרתק המפעיל את כל גוף והמשלב אווירובטיקה, התעמלות אמנותית ומשחקי איזון. תוכלו לחדד את המיומנות שלכם ב"קאץ'", "ויפ" ו"ליי אאוט" כשאתם מוגנים בריתמה וברשת בטיחות, וכל זאת - במקומות היפים ביותר שעל פני תבל.
מועדונים הכוללים טרפז מעופף

מועדונים עם טרפז מעופף

פעילויות בהשראת הקרקס

Club Med ו"סירק די סוליי" חברו יחד ויצרו חוויה מלהיבה בהשראת הקרקס. הזדמנות נהדרת לרכוש מיומנויות בלוליינות, הליכה על חבל ועוד הרבה יותר.

גולף

חבטה טובה

אם ברצונכם לשחק גולף במשך החופשה, לא משנה אם אתם שחקנים מתחילים או מיומנים - Club Med מציעה לכם חופשות במקומות המופלאים ביותר ובנוסף ליהנות ממסלולי הגולף המשובחים בעולם. תוכלו לשפר את החבטה שלכם או להכניס כדור לגומה באופן מושלם, בעוד בני המשפחה האחרים נהנים מכל הפעילויות האחרות העומדות לרשות אורחינו במועדונים שלנו.

עוד על גולף בקלאב מד

טניס

ספורט מנצח

נהנים מהציוד ואת המיתקנים המתאימים, משחקים נגד GO מנוסים ומנצלים את החופשה כדי לשדרג את משחק הטניס עד לרמה המקצועית.

עוד על טניס בקלאב מד

עושים כושר

חדר כושר, אימון קארדיו, יוגה ועוד

מיתחמי כושר המצוידים במיטב הציוד העכשווי פותחים בפניכם את שעריהם למציעים לכם להשתתף בשיעורים קבוצתיים או להתאמן בקצב שלכם. מועדונים מסוימים כוללים Club Med Gym® עם חדר כושר לאימוני קארדיו ולהרמת משקולות.

עוד על CLUB MED GYM & SPA

מועדוני ספורט מומלצים