ווילות ושלה

The Albion Villas
מאוריציוס

Tripadvisor: 4.5

וילות פרטיות באלביון – חוויה יוקרתית במאוריציוס

וילה פרטית, אווירה קסומה ותמהיל תרבותי עשיר. מה מדהים יותר מאשר חופשת הכל כלול במאוריציוס במועדון The Albion Villas של קלאב מד? ספגו את האווירה המפוארת והקיפו את עצמכם בפריחת ההיביסקוס הריחנית, והתמכרו לגן העדן המופלא שלנו. המועדון יעניק שירות אישי איכותי עם צוות שידאג להגשמת כל הרצונות שלכם. תתעטפו באווירת יוקרה הנמצאת כאן בכל פינה בעוד המארח האישי ידאג לפרוק את כל הציוד. התרעננו בבריכת הגלישה, סעדו ארוחת בוקר על מרפסת הווילה, ובחרו טיול מדהים המותאם אישית עבורכם. אנו מציעים מבחר נפלא של פעילויות ספורט ופנאי הכולל צלילה, פילאטיס ועוד. לריגוש נוסף, נסו צלילה, דיג או אפילו טרפז מעופף. התענגו על סעודה כיד המלך באחת מהמסעדות המשקיפות על נוף מדהים של הלגונה, דבר שיוסיף לחוויה הגסטרונומית ויעצים את הזכרונות הבלתי נשכחים של חופשת הכל כלול במאוריציוס

מועדונים נוספים בסגנון

*בעלות נוספת

צפו בתאריכי יציאה ומחירים

1.עם טיסות / ללא טיסות

חופשה מותאמת אישית
לרשותכם מגוון אפשרויות להזמנת החופשה
חבילה עם טיסות והעברותחבילה ללא טיסות. ניתן להזמין את העברות בהמשך הזמנה באתר חבילה ללא טיסות וללא העברות
*בהתאם לתנאים הכלליים

המחירים המוצגים מטה הינם הערכות מחיר לאדם בחדר זוגי, סוג החדר הינו על בסיס מקום פנוי. על מנת לקבל את המחיר בפועל יש לבחור את התאריך המבוקש ולהתקדם למנוע ההזמנות לקבלת הצעה.

2.בחרו את תאריך היציאה שלכם ולאחר מכן את תאריך החזרה שלכם

3.בחרו את הרכב האורחים

הנחיות לטסים למאוריציוס

שימו לב! ההנחיות המתייחסות למדינת היעד הנן בנוסף להנחיות הכוללות ליוצאים ולנכנסים למדינת ישראל המפורטות כאן.

על מנת להיכנס למדינה זו ללא חובת בידוד בכניסה, על כל נוסע מגיל 18 ומעלה להיות מחוסן באופן מלא. לרשימת חברות החיסונים המוכרות לצורך כך במאוריציוס ניתן לבקר בעמוד זה. על מנת החיסון האחרונה להינתן לא פחות מ- 14 ימים טרם מועד ההגעה למאוריציוס. עם ההגעה למדינה יש צורך להציג תעודת התחסנות תקפה באנגלית המעידה על האמור מעלה.

כל מי שטרם מלאו לו 18 שנים, רשאי להיכנס למאוריציוס ללא חובת התחסנות ובלבד שהוא נכנס למדינה זו יחד עם הוריו המחוסנים בהתאם לאמור מעלה.

בנוסף, כלל הנכנסים למאוריציוס נדרשים להציג בעת ההגעה למדינה זו את כל האישורים הבאים:
1.מסמך רשמי באנגלית המעיד על תוצאה שלילית לבדיקת PCR לקורונה שבוצעה לנוסע, לא יאוחר מ- 72 שעות לפני ההגעה. על המסמך והבדיקה להיות מותאמים עבור נסיעה לחו"ל. על המסמך להכיל את מספר הדרכון של הנוסע יחד עם שמו המלא כפי שמופיע בדרכונו.
2.אישור אודות היותם של כלל הנוסעים מבוטחים בביטוח בריאות לתקופת שהותם. על פוליסת הביטוח להיות בשפה האנגלית ולהכיל כיסוי ביטוחי גם עבור הוצאות רפואיות במקרה של Covid 19.
3."טופס זיהוי" מודפס ובו מולאו כלל פרטי הנוסעים כנדרש. להורדת הטופס לחצו כאן.
4.הצהרת בריאות מודפסת בה מולאו כלל הפרטים הנדרשים בה. להורדת הטופס לחצו כאן.

בהגיעכם למועדון הנופש שלנו במאוריציוס, תידרשו לעבור 2 בדיקות אנטיגן לקורונה, האחת בעת ההגעה והשניה ביום החמישי לחופשתכם. זאת בהתאם להנחיות מדינת מאוריציוס.
בדיקה זו הנה חובה לכל הגילאים ועלותה 5 € לאדם, לבדיקה אחת. עלות הבדיקות אינה כלולה בחבילת הנופש ועל כן בהגעתכם למועדון תידרשו להסדיר את התשלום בגינה בדלפק הקבלה.

מידע מורחב בנוגע להוראות הבריאות והגבולות ביעד זה תמצאו כאן.

הנחיות כניסה למועדוני קלאב מד

לקוחות יקרים, חשוב לנו להמשיך ולהעניק לכם ביטחון וחווית חופשה נטולת דאגות. על כן, נוסף על נהלי הבטיחות וההיגיינה המחמירים שאנו נוקטים במועדונים שלנו,
על כל אורח/ת מגיל 12 ומעלה להציג בעת ההגעה למועדון אישור התחסנות באנגלית או בצרפתית בגין כלל החיסונים הנדרשים בהתאם להוראות החברה המייצרת את החיסון.
כמו כן, לחילופין ניתן להציג בדיקת PCR או אנטיגן שלילית לקורונה, שבוצעה לכל המאוחר 72 שעות לפני ההגעה למועדון.

חשוב לזכור, כי אין בהנחיות הכניסה למועדוני קלאב מד בכדי לגרוע מדרישות מדינות היעד והמוצא בעת הכניסה והיציאה מהן ו/או מדרישות חברות התעופה השונות.
בהיעדר אחד מהמסמכים הנדרשים להצגה על ידי אורחינו בהגעה למועדון, תימנע גישת האורח/ת למועדון, כמו גם גישת ההורה/ המלווה (במקרה שהאורח/ת ללא אחד מהמסמכים הנו קטין/ה) ו/או גישת הקטין/ה (במידה והאורח/ת ללא אחד מהמסמכים הוא ההורה/ המלווה).