ווילות ושלה

מאוריציוס
The Albion Villas

The Albion Villas

The Albion Villas

מאוריציוס

Tripadvisor: 4.5

וילות פרטיות באלביון – חוויה יוקרתית במאוריציוס

וילה פרטית, אווירה קסומה ותמהיל תרבותי עשיר. מה מדהים יותר מאשר חופשת הכל כלול במאוריציוס במועדון The Albion Villas של קלאב מד? ספגו את האווירה המפוארת והקיפו את עצמכם בפריחת ההיביסקוס הריחנית, והתמכרו לגן העדן המופלא שלנו. המועדון יעניק שירות אישי איכותי עם צוות שידאג להגשמת כל הרצונות שלכם. תתעטפו באווירת יוקרה הנמצאת כאן בכל פינה בעוד המארח האישי ידאג לפרוק את כל הציוד. התרעננו בבריכת הגלישה, סעדו ארוחת בוקר על מרפסת הווילה, ובחרו טיול מדהים המותאם אישית עבורכם. אנו מציעים מבחר נפלא של פעילויות ספורט ופנאי הכולל צלילה, פילאטיס ועוד. לריגוש נוסף, נסו צלילה, דיג או אפילו טרפז מעופף. התענגו על סעודה כיד המלך באחת מהמסעדות המשקיפות על נוף מדהים של הלגונה, דבר שיוסיף לחוויה הגסטרונומית ויעצים את הזכרונות הבלתי נשכחים של חופשת הכל כלול במאוריציוס

*בעלות נוספת

Sustainability is part of the journey
Green Globe certified​​
Since 2011, our Villas have consistently earned the Green Globe certification, guaranteeing responsible operations across components as: waste management, energy & water consumptions, responsible purchases, pollution limitation, biodiversity preservation.​
1/2

צפו בתאריכי יציאה ומחירים

1.עם טיסות / ללא טיסות

חופשה מותאמת אישית
לרשותכם מגוון אפשרויות להזמנת החופשה
חבילה עם טיסות והעברותחבילה ללא טיסות. ניתן להזמין את העברות בהמשך הזמנה באתר חבילה ללא טיסות וללא העברות
*בהתאם לתנאים הכלליים

המחירים המוצגים מטה הינם הערכות מחיר לאדם בחדר זוגי, סוג החדר הינו על בסיס מקום פנוי. על מנת לקבל את המחיר בפועל יש לבחור את התאריך המבוקש ולהתקדם למנוע ההזמנות לקבלת הצעה.

2.בחרו את תאריך היציאה שלכם ולאחר מכן את תאריך החזרה שלכם

3.בחרו את הרכב האורחים

הנחיות לטסים למאוריציוס

שימו לב! ההנחיות המתייחסות למדינת היעד הנן בנוסף להנחיות הכוללות ליוצאים ולנכנסים למדינת ישראל המפורטות כאן.

על מנת להיכנס למדינה זו ללא חובת בידוד בכניסה, במידה והנכם מעל גיל 18, עליכם להחזיק בתעודת התחסנות מלאה ובתוקף. לרשימת חברות החיסונים המוכרות לצורך כך במאוריציוס באפשרותך לבקר בעמוד שאלות ותשובות.
על מנת החיסון האחרונה להינתן לא פחות מ- 14 ימים טרם מועד הגעתכם למאוריציוס.

כל מי שטרם מלאו לו 18 שנים, רשאי/ת להיכנס למאוריציוס ללא חובת התחסנות ובלבד שנכנס/ת למדינה זו יחד עם הוריו המחוסנים בהתאם לאמור מעלה.

בנוסף, על מנת להיכנס לרפובליקה של מאוריציוס תידרשו יחד עם כל מי שנוסע עמכם, להציג את כל האישורים הבאים:
1.אישור אודות רכישת פוליסת ביטוח בריאות לתקופת שהייתכם במאוריציוס. על פוליסת הביטוח להיות בשפה האנגלית ולהכיל כיסוי ביטוחי גם עבור הוצאות רפואיות במקרה של Covid 19.
2."טופס זיהוי" מודפס ובו מולאו כלל פרטיכם כנדרש. ניתן להוריד את הטופס כאן.
3.הצהרת בריאות מודפסת בה מולאו כלל הפרטים הנדרשים. ניתן להוריד את הטופס כאן.

בהגעתכם למאוריציוס, תידרשו לעבור בדיקת אנטיגן לקורונה, זאת בהתאם להנחיות מדינת מאוריציוס.
בדיקה זו הנה חובה לכל הגילאים ועלותה 5€ לאדם, לבדיקה (סכום זה עשוי להשתנות מעת לעת). עלות הבדיקות אינה כלולה בחבילת הנופש ועל כן בהגעתכם למועדון תידרשו להסדיר את התשלום בגינה בדלפק הקבלה.

כמו כן, ככל שהנכם מתכננים שהייה נוספת ביעד ביניים במהלך חופשתכם (בהלוך ו/או בחזור), שהייה שהינה מעבר לשהייתכם במועדון אליו רכשתם את חופשתכם, עליכם לבדוק מול אתרי הרשויות ביעד הביניים באם הנכם נדרשים בעמידה בקריטריונים כלשהם ו/או במילוי אחר הנחיות נוספות.

למידע מורחב בנוגע להוראות הבריאות והגבולות ביעד זה, ניתן לבקר באתר משרד התיירות של מאוריציוס וכמו כן באתר Mauritius Now.

מועדונים נוספים בסגנון