חופשות סקי לכל המשפחה

חופשת סקי משפחתית עם קלאב מד תתן לכם הזדמנות לבלות קצת זמן איכות עם יקיריכם, וליהנות מסקי מרגש. החבילה שלנו כוללת שיעורי סקי עם מדריכי הסקי המוסמכים שלנו, סקי פס וגישה אל המעליות, טיפול מקצועי בילדים עם מועדוני הילדים שלנו, הכוללים שפע פעילויות מותאמות עבור ילדים בגילאי 4-17 ומנות מלאות לארוחות בוקר, צהריים וערב.

שיעורי סקי וליפט פס כלולים

הסקי פס שלכם כבר יהיה מוכן אצלנו בעת הצ'ק אין, כדי שלא תבזבזו זמן יקר ותוכלו להגיע היישר למדרונות הסקי. אתרי הסקי הידידותיים למשפחות שלנו הם המקום הטוב ביותר למתחילים ולמתקדמים, עם שיעורי הסקי הכלולים בחבילות שלנו , והמנוהלים על ידי מדריכי ESF מקצועיים.

מועדונים הממוקמים באתרי הסקי הטובים ביותר בהרי האלפים

המועדונים שלנו ממוקמים באתרי הסקי הטובים ביותר ברחבי צרפת, איטליה ושוויץ. תוכלו לגלות את המדרונות הקסומים של הרי האלפים באחד מהמועדונים החדשים והמרשימים שלנו באלפים הצרפתיים - Les Arcs Panorama ו-Grand Massif Samoëns Morillon או באחד מהמועדונים האחרים שלנו באתרים המובילים.

מועדוני הסקי הטובים ביותר באלפים

משתלם יותר למשפחות

חסכו בחופשת הסקי המשפחתית שלכם: ילדים מתחת לגיל 4 שוהים בחינם במועדוני הסקי שלנו!

סקי-אין סקי-אאוט מפתח המועדון

אתם יכולים לשכוח מללכת מרחקים ארוכים במגפי סקי כבדות עם כל הציוד עליכם - במועדונים שלנו תוכלו פשוט להצטייד ולצאת למדרונות היישר מפתח המועדון, וכמובן לחזור ישר אחרי יום מרגש של סקי.

מועדוני סקי-אין סקי-אאוט

מועדוני הסקי המומלצים למשפחות

חורף
החל מ- € 1,818 במקום € 2,139 למבוגר*
כולל טיסה

Valmorel

צרפת

החל מ- € 1,706 במקום € 1,896 למבוגר*
כולל טיסה

Aime La Plagne

צרפת

החל מ- € 1,327 במקום € 1,561 למבוגר*
כולל טיסה

Cervinia

איטליה

החל מ- € 1,491 במקום € 1,754 למבוגר*
כולל טיסה

La Plagne 2100

צרפת

שימוש בקבצי "cookies"

אנו עושים שימוש בקבצי cookies (עוגיות) על מנת להעניק לך את חווית הגלישה הטובה ביותר. לחיצה על המשך מהווה הסכמתך לשימוש בקבצים אלה.

למדיניות הפרטיות שלנו