מועדוני הילדים של Club Med

הם הולכים לאהוב את החופשה שלהם

ואתם הולכים לאהוב את החיוך שעל פניהם

אם כל כך הרבה הורים סומכים עלינו עם החופשה שלהם, זה בגלל שהם יודעים שילדיהם הולכים לחזור מאושרים. בין אם הילדים שלכם בני 4 חודשים או 17 שנה אנו מציעים מגוון פעילויות ומתחמים שעוצבו במיוחד לגילם, לעונה ולסביבה של כל מועדון, ובמיוחד לאישיותם. מלווים על ידי …

4 עד 23 חודשים

החופשה הבלתי נשכחת הראשונה

מועדון ה-®Baby Club Med כולל ציוד טיפול בילדים, ארוחות אשר תוכננו במיוחד לתינוקות, שירות שמרטפות... חשבנו על הכל כדי שהחופשה הראשונה שלכם (ושלהם) תיהיה רגועה ככל האפשר.

פעוטות בחופשה ב-Club Med

מגיל שנתיים עד 3

יצירתיות וסקרנות במועדון ה-®Petit Club Med

על מנת שהחופשה שלכם תהיה שלווה ככל האפשר יצרנו במיוחד עבור בני שנתיים ו-3 את מועדון ה-®Petit Club Med בהנחיית מדריכי ®G.Os המתמחים בגיל הרך, המרחב מציע לקטנטנים שלכם את האיזון המושלם בין הפעילויות הראשונות שלהם (ספורט, אמנות, ביטוי עצמי, משחקים) ורגעים של מנוחה.

החופשה שלהם ב-®Petit Club Med

מגיל 4 עד 10 שנים

הכישרון שלהם על הבמה במועדון ה-®Mini Club Med

עם המרחב והפעילויות אשר מותאמות באופן אישי לכל גיל, מועדון ה-®Mini Club Med נוצר במיוחד לשלב הזה של הילדות שבו זיכרונות מהחופשות המשפחתיות הם הבולטים והססגנוניים ביותר. ספורט, אומנות, גילוי, ערבי חברה, מופעים... מכאן כולם יוצאים עם זיכרונות בלתי נשכחים.

החופשה שלהם ב-®Mini Club Med

מגיל 11 עד 17 שנה

כמעט חופשה של גדולים

ממועדון ה-®Junior Club Med אל המרחבים של מועדון ה-®Passworld, מילת המפתח עבור בני 11 עד 17 שנה ב-Club Med היא "בחירה". הילדים שלכם חופשיים להשתתף בפעילויות המוצעות על ידי מדריכי ה-®G.Os ולסייר באתרים ובמרחבים אשר נוצרו באופן בלעדי עבורם ולקצב שלהם.

בני נוער בחופשה ב-Club Med

שימוש בקבצי "cookies"

אנו עושים שימוש בקבצי cookies (עוגיות) על מנת להעניק לך את חווית הגלישה הטובה ביותר. לחיצה על המשך מהווה הסכמתך לשימוש בקבצים אלה.

למדיניות הפרטיות שלנו