הקטנטנים שלכם ראויים לחופשה גדולה

ולכם מגיע את השלווה המיטבית

מתחילים עם מועדון ה-®Petit Club Med במהלך היום ומסיימים עם שירות הילדים הייחודי של מועדון ה-®Pyjamas Club בשעות הערב. במהלך היום אנו דואגים שארוחת הצהריים תהיה מותאמת במיוחד לצרכים התזונתיים של ילדיכם. כמו כן, בנוסף למסעדת ה-Baby Restaurant, אנו עושים את כל מה שביכולתנו כדי להבטיח שהקטנטנים ייהנו באותו מידה כמו הוריהם. זהו הזמן המושלם לשבת, להירגע ולצפות בילדיכם פורחים.

לקבלת מידע נוסף על הפעילויות והשירותים (הכלולים בחבילה ואלו שבתשלום נוסף) המוצעים על ידי כל מועדון, וכן התאריכים הזמינים שלהם, פנו ישירות לעמוד המועדון שבו אתם מתעניינים.

Petit Club Med®: גרסת Club Med לגילאי שנתיים עד 3

המקום בו הם יוכלו לגלות את העולם וללמוד על אחרים

יצרנו את מועדון ה-®Petit Club Med במיוחד עבור האורחים הקטנטנים שלנו כדי שהם יוכלו ליהנות בדיוק כמו הוריהם! בהנחיית מדריכי ה-®G.Os המתמחים בגיל הרך, המציעים לילדיכם פעילויות המותאמות במיוחד אליהם, כגון: ספורט, אמנות, ביטוי עצמי ומשחקים. בפיקוח מדריכי ה-®G.Os המסורים שלנו, תהיה להם את ההזדמנות לגלות עולם שלם של פעילויות ספורט, משחקי תחפושות ואפילו לקחת חלק במופע...ילדים נהנים, צוברים ביטחון עצמי ונפתחים לאחרים בסביבה שתוכננה במיוחד עבורם.

השירותים של מועדון ה-®Petit Club Med זמינים בתשלום נוסף מעבר לחבילת ה"הכל כלול" במועדונים מסוימים.

הכרתם כבר את ה-Baby Gym?

כאן ילדיכם יוכלו לגלות עולם שלם של משחקי מוטוריקה שונים

בואו נתחיל! נתחיל במיני טרמפולינות ולאחר מכן נעבור ישר למזרון המשחקים עם מגוון הצבעים והטקסטורות... אין כמו פעילויות מהנות כגון התמודדות עם מכשולים אשר תורמות ללימוד תיאום ואיזון של הקטנטנים שלכם. זהו העיקרון העומד מאחורי ה-Baby Gym, פעילויות אשר תוכננו במיוחד עבור פיתוח המוטוריקה של ילדיכם.

שירותי ה-Baby Gym כלולים בחבילה, כמו כן שירות זה מוצע גם במסגרת מועדון ה-®Petit Club Med.

מועדוני הילדים של קלאב מד