קטנטנים ב-Club Med

בגילאי שנתיים עד 3

הקטנטנים שלכם ראויים לחופשה גדולה

ולכם מגיע את השלווה המיטבית

מתחילים עם מועדון ה-®Petit Club Med במהלך היום ומסיימים עם שירות הילדים הייחודי של מועדון ה-®Pyjamas Club בשעות הערב. במהלך היום אנו דואגים שארוחת הצהריים תהיה מותאמת במיוחד לצרכים התזונתיים של ילדיכם. כמו כן, בנוסף למסעדת ה-Baby Restaurant, אנו עושים …

Petit Club Med®: גרסת Club Med לגילאי שנתיים עד 3

המקום בו הם יוכלו לגלות את העולם וללמוד על אחרים

יצרנו את מועדון ה-®Petit Club Med במיוחד עבור האורחים הקטנטנים שלנו כדי שהם יוכלו ליהנות בדיוק כמו הוריהם! בהנחיית מדריכי ה-®G.Os המתמחים בגיל הרך, המציעים לילדיכם פעילויות המותאמות במיוחד אליהם, כגון: ספורט, אמנות, ביטוי עצמי ומשחקים. בפיקוח מדריכי ה-®G.Os המסורים שלנו, תהיה להם את ההזדמנות לגלות עולם שלם של פעילויות ספורט, משחקי תחפושות ואפילו לקחת חלק במופע...ילדים נהנים, צוברים ביטחון עצמי ונפתחים לאחרים בסביבה שתוכננה במיוחד עבורם.

השירותים של מועדון ה-®Petit Club Med זמינים בתשלום נוסף מעבר לחבילת ה"הכל כלול" במועדונים מסוימים.

הכרתם כבר את ה-Baby Gym?

כאן ילדיכם יוכלו לגלות עולם שלם של משחקי מוטוריקה שונים

בואו נתחיל! נתחיל במיני טרמפולינות ולאחר מכן נעבור ישר למזרון המשחקים עם מגוון הצבעים והטקסטורות... אין כמו פעילויות מהנות כגון התמודדות עם מכשולים אשר תורמות ללימוד תיאום ואיזון של הקטנטנים שלכם. זהו העיקרון העומד מאחורי ה-Baby Gym, פעילויות אשר תוכננו במיוחד עבור פיתוח המוטוריקה של ילדיכם.

שירותי ה-Baby Gym כלולים בחבילה, כמו כן שירות זה מוצע גם במסגרת מועדון ה-®Petit Club Med.

בלוטות טעם זעירות יהפכו לגדולות

אנו מכינים כל ארוחה במקסימום השקעה ועם מיטב המרכיבים

פחות מלח, תערובת של טקסטורות, איזון בריא (וללא עצמות דגים): השפים שלנו לוקחים בחשבון את הצרכים התזונתיים והטעמים שילדים אוהבים על מנת שהם יוכלו ליהנות בדיוק כמו הוריהם. באשר לזמן ולמקום, זה תלוי אך ורק בכם:

The Baby-Corner: מזנון בופה פינתי המיועד לאורחים הקטנטנים שלנו עם מנות טריות או מרכיבים להכנה עצמית. במקום תמצאו בלנדר, מחמם בקבוקים ומיקרוגל...

The Baby Restaurant: מסעדה זו נוצרה במיוחד לילדים, היכן שהם יכולים ליהנות מארוחות טעימות שהוכנו במיוחד בשבילם ביחד איתכם או כחלק ממועדון ה-®Petit Club Med.

"The “Biberonneries: כאן תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים על מנת להכין אוכל לילדיכם 24 שעות ביממה: סטרילזטור, מחמם בקבוקים, מיקרוגל, בקבוקי מים מינרלים, צנצנות קטנות...

זקוקים להשגחה על ילדיכם?

אנחנו כאן בשבילכם, ביום ובלילה

כהורים, אנחנו לפעמים רוצים לבלות קצת זמן בלי הילדים, כגון בילוי ערב רומנטי רק לשניים. אתם יכולים לבחור בין שתי אפשרויות שונות להשגחה על ילדיכם, בהתאם למועדון:

מועדון ה-“®Pyjamas Club”: שירות טיפול בילדים אשר מאורגן ע"י מדריכי ה-®G.Os המוסמכים שלנו בין השעות 19:00-23:00. פעילויות עדינות, אווירה שלווה: הכל כדי לעזור לקטנטנים שלכם להתכונן לשנת לילה טובה. השירות מוצע במספר מועדונים. שירות זה אינו כלול בחבילה.

שמרטפות אישית: במהלך היום, לשירות אישי יותר תוכלו להזמין את שירותי השמרטפות שלנו (השירות כרוך בתשלום נוסף).

- מועדון ה-“®Pyjamas Club” ושירותי השמרטפות אינם נכללים בחבילת ה"הכל-כלול".

שימוש בקבצי "cookies"

אנו עושים שימוש בקבצי cookies (עוגיות) על מנת להעניק לך את חווית הגלישה הטובה ביותר. לחיצה על המשך מהווה הסכמתך לשימוש בקבצים אלה.

למדיניות הפרטיות שלנו