בני נוער ב-Club Med

גילאי 11 עד 17 שנה

החופשה שכולנו היינו רוצים

בין עצמאות לגילוי

אין חובות רק מבחר רחב של אפשרויות: זאת הגישה המיוחדת שלנו עבור גילאי 11 עד 17 שנה. מועדון ה-®Junior Club Med, עולם ה-®Passworld, שיעורים מותאמים אישית... האתרים והפעילויות שתוכננו במיוחד בשבילם מכבדים את האינדיבידואליות, הקצב ותחומי העניין שלהם על מנת ל…

מרחבים חדשים מותאמים אישית

תוכננו במיוחד עבורם

כאשר אתה מתבגר, אתה רוצה את המרחב שלך, הרחק מהמבוגרים והקטנטנים... בבית, זה החדר שלהם, ב-Club Med זה עולם ה-®Passworld. חלל מגניב ומודרני אשר תוכנן במיוחד עבור בני 11 עד 17 שנה על ידי מעצבים ידועים. פתוח בשעות היום בחופשות בתי הספר, מאפייני עולם ה-®Password כוללים מגוון פעילויות ספורט ואומנות שבהם ילדיכם יכולים לבחור להשתתף או לא, עם בני נוער אחרים בגילם ובפיקוח על ידי מדריכי ה-®G.Os המוסמכים שלנו: עריכת סרטים, ניגון על פלטת DJ, רחבת ריקודים,משחקי וידאו ...

המקום המושלם בשבילם

בין ספורט והרפתקאות

בהתאם ליעד: ווייקבורדינג, טרפז מעופף, מסיבות חוף, ערבי קולנוע... כל יום מדריכי ה-®G.Os המסורים של מועדון ה-Junior Club Med מציעים מגוון של פעילויות ספורט ויצירה, אך שוב אין חובה להשתתף (אחרי הכל שנ"צ ליד הבריכה זה גם די נחמד). המקום המושלם לחוויות והרפתקאות והכל תחת ההשגחה והאנרגיות החיוביות של מדריכי ה-®G.O המנוסים שלנו.

פעילויות בתשלום נוסף

לבני הנוער יש גישה לכל שיעורי הספורט אשר מוצעים למבוגרים. גולף, טניס, רכיבה על סוסים, גלישה, כושר, שיט, צלילה... כל מה שצריך על מנת לגרום להם להיתרגש וללטש את כישוריהם, מגוון גדול של פעילויות ספורט בקבוצות קטנות בהתאם למועדון ולעונה.

ספא לבני נוער: במועדונים בהם יש ספא, בני 11 עד 17 שנה יכולים להזמין טיפולים אשר תוכננו אקסקלוסיבית עבורם. לא כלול בחבילה, את רגעי הפינוק האלה ניתן להזמין העת ההגעה למועדון.

מגוון פעילויות השלג: פעילויות אלו אשר כבר כלולות בחבילת ה"הכל כלול" שלכם מציעות מגוון רחב לאוהבי השלג הקטנים שלכם כגון: סקי בסגנון חופשי, פארק שלג, סלאלום, סקי יער, מבוא לסקי וכמובן הדרכה על כללי הזהירות והבטיחות בהר.

- מגוון פעיליות השלג שלנו מוצעות רק במועדונים נבחרים במהלך חופשות בתי הספר.

שימוש בקבצי "cookies"

אנו עושים שימוש בקבצי cookies (עוגיות) על מנת להעניק לך את חווית הגלישה הטובה ביותר. לחיצה על המשך מהווה הסכמתך לשימוש בקבצים אלה.

למדיניות הפרטיות שלנו