מידע לנוסעים לחו"ל

לקוחות יקרים, להלן הנחיות ודרישות לצורך נסיעתכם

הנחיות ליוצאים ולנכנסים אל מדינת ישראל

ההנחיות הכתובות מטה הינן ריכוז של פעולות אשר משתנות בכל רגע בהתאם להנחיות המדינות בנושא הקורונה. המידע המובא מטה על ידי קלאב מד אינו ממצה ומוענק ללקוחותינו כשירות המסייע בתכנון החופשה. חלה חובה מלאה על כל נוסע לברר את מדיניות הגבולות והדרישות הרשמיות של מדינת ישראל ומדינת היעד (כניסת אזרחים זרים, דרישה לבדיקות, לרבות מחלימים ומחוסנים, חובת בידוד וכיו"ב) וכן לפעול לפי כל ההנחיות התקפות לפני החופשה, במהלכה ובסופה ,הן במדינת המוצא והן במדינת היעד ובחזרה.

הנחיות ליוצאים ממדינת ישראל

קלאב מד ישראל ממליצה לכלל לקוחותיה להיבדק בבדיקת PCR לפני החופשה, גם במידה ואין דרישה רשמית של מדינת ישראל ו/או מדינת היעד ו/או כל גורם אחר.
המלצה זו הנה גם ללקוחות מחוסנים ומחלימים. את הבדיקה יש לערוך לא יותר מ 72 שעות לפני מועד ההגעה למדינת היעד ולוודא שתוצאותיה באנגלית וקבילים עבור נסיעה לחו"ל.

לקראת הטיסה:
על כל אזרח ו/או תושב של מדית ישראל מגיל 16 ומעלה, למלא טופס הצהרת יציאה מישראל במהלך 24 השעות שלפני היציאה מישראל ולהביא עמו לנמל התעופה אישור בכתב על מילוי הטופס לצורך הצגתו לגורמים הרלוונטיים.
כמו כן, היוצאים מישראל ששהו בישראל למעלה מ- 72 שעות יציגו לפני היציאה מישראל תעודת התחסנות או החלמה ישראלית בתוקף, או לחילופין תוצאת בדיקת PCR שלילית לנשאות לנגיף הקורונה שנעשתה במהלך 72 השעות שלפני ההמראה מישראל. על המסמך להיות באנגלית ולהכיל את מספר הדרכון של הנבדק יחד עם שמו המלא המלא באנגלית, כפי שכתוב בדרכון.

מומלץ להקדים את הגעתכם לנתב"ג ולהגיע ארבע שעות לפני מועד הטיסה בכדי להימנע מעיכובים.

שימו לב, המידע וההנחיות מתעדכנים ומשתנים לעיתים תכופות - יש תמיד לעקוב אחר הפירסומים המופיעים באתרים הממשלתיים כאן
וכן אחר דרישות חברת התעופה.

לתשומך לבכם, חברת התעופה עשוייה לדרוש אמצעים נוספים לצורך העלייה לטיסה כגון הצגת בדיקה, הצהרת בריאות וכדומה.
אנו ממליצים לכלל לקוחותינו לעקוב אחר תיבת הדוא"ל האישית שלהם למקרה בו תתקבל הודעה כלשהי מחברת התעופה.

הנחיות לנכנסים למדינת ישראל

**כל השבים מיעדי קלאב מד בעולם (מכל המדינות, בכל גיל, כולל מחלימים ומחוסנים) מחוייבים בכניסתם ארצה בבידוד של 24 שעות, או עד קבלת תוצאה שלילית לבדיקת ה PCR שבוצעה להם בנמל התעופה עם חזרתם ארצה (המוקדם מביניהם).
כמו כן, השבים שאינם מחלימים או מחוסנים, נדרשים בבידוד של 7 ימים בכפוף לבדיקות שליליות, לפרטים נוספים לחצו כאן. בהיעדר בדיקות שליליות כאמור, יחויבו השבים ב 14 ימי בידוד. בנוסף, ישנה אפשרות לחשב את תקופת הבידוד על פי נתונים אישיים ומאפייני נסיעה במחשבון הבידוד.

מיהו מחלים- מי שהחלים מקורונה וטרם חלפו 6 חודשים ממועד קבלת אישור ההחלמה או מי שהחלים מקורונה וקיבל לפחות מנת חיסון אחת.
מיהו מחוסן- מי שקיבל שלוש מנות חיסון פייזר וחלף שבוע אחד לפחות מקבלת מנת החיסון השלישית (לא כולל את יום החיסון עצמו) או מי שקיבל שתי מנות חיסון וחלף לפחות שבוע ממנת החיסון השניה (פייזר) או שבועיים ממנת החיסון השניה (מודרנה)(לא כולל יום החיסון) וטרם חלפה חצי שנה ממנת החיסון השניה.

פעולות שיש לבצע לפני ההגעה לישראל:
1.בדיקת קורונה: כל הנוסעים המגיעים לישראל ששהו למעלה מ- 72 שעות בחו"ל יציגו לחברת התעופה לפני ההמראה תוצאת בדיקת PCR שלילית לנשאות לנגיף הקורונה. את הבדיקה יש לבצע במהלך 72 השעות שלפני ההמראה לישראל. ההמראה תתאפשר רק בהצגת תוצאה שלילית הכתובה באנגלית ובה יצוין מספר הדרכון של הנוסע ושמו כפי שמופיע בדרכונו. הוראה זו מחייבת את כלל הנכנסים לארץ, כולל מחוסנים ומחלימים.
במועדונינו בעולם, עומדת לרשותכם האפשרות להזמין תור לבדיקת PCR – קורונה, טרם מועד חזרתכם ארצה. השירות שניתן במועדון או במקום סמוך לו, ניתן על ידי ספק חיצוני ועל כן מדובר בשירות שאינו כלול בחבילת הנופש. על הלקוחות אשר מעוניינים בשירות זה, להביא זאת לידיעת צוות המועדון מיד בהגעתם לחופשה לצורך הזמנת השירות במועד המתאים והסדרת התשלום במועדון.

על כלל הנכנסים למדינת ישראל למלא טופס הצהרת נוסע נכנס לישראל. במהלך 24 השעות שלפני טיסתם חזרה לישראל.
בסיום מילוי הטופס יוצגו הנחיות לנוסעים בנוגע לבדיקה לאחר הנחיתה בישראל ובנוגע לבידוד. חובת הבידוד תקבע לפי המדינה ממנה תגיע ובהתאם לאם התחסנת או החלמת.

יש להדפיס אישור על מילוי הטפסים ולהביאו לנמל התעופה לצורך הצגתו לגורמים הרלוונטיים. יש לשמור את הטופס ואת אישור ביצוע הבדיקה עד לכניסה למדינת ישראל (אחרי מעבר בביקורת הגבולות).

עם הנחיתה בישראל בנמל התעופה בן גוריון, תדרשו לבצע בדיקת קורונה הכרוכה בתשלום נוסף. ביצוע בדיקה זו הנו חובה ללא קשר לגיל הנוסע ו/או היותו מחלים ו/או מחוסן.

מומלץ להקדים ולשלם על בדיקה זו מראש לצורך הפחתת עלותה וקיצור ההמתנה בתור, ניתן לעשות זאת כאן.

שימו לב, המידע וההנחיות מתעדכנים ומשתנים לעיתים תכופות – אנו ממליצים לעקוב אחר הפירסומים המופיעים באתר משרד הבריאות, הכוללים גם מידע עדכני אודות הוראות הבידוד לשבים מחו"ל.

הנחיות כניסה למועדוני קלאב מד

אין בהנחיות הכניסה למועדוני קלאב מד בכדי לגרוע מדרישות מדינות היעד והמוצא בעת הכניסה והיציאה מהן ו/או מדרישות חברות התעופה השונות.
בהיעדר אחד מהמסמכים הנדרשים להצגה על ידי אורחינו בהגעה למועדון, תימנע גישת האורח/ת למועדון, כמו גם גישת ההורה/ המלווה (במקרה שהאורח/ת ללא אחד מהמסמכים הנו קטין/ה) ו/או גישת הקטין/ה (במידה והאורח/ת ללא אחד מהמסמכים הוא ההורה/ המלווה).

לקוחות יקרים, חשוב לנו להמשיך ולהעניק לכם ביטחון וחווית חופשה נטולת דאגות. על כן, נוסף על נהלי הבטיחות וההיגיינה המחמירים שאנו נוקטים במועדונים שלנו,
על כל אורח/ת מגיל 12 ומעלה להציג בעת ההגעה למועדון אישור התחסנות באנגלית או בצרפתית בגין כלל החיסונים הנדרשים בהתאם להוראות החברה המייצרת את החיסון.
כמו כן, לחילופין ניתן להציג בדיקת PCR או אנטיגן שלילית לקורונה, שבוצעה לכל המאוחר 72 שעות לפני ההגעה למועדון.

לאורחי מועדונינו במדינות צרפת ואיטליה, ישנן הנחיות נוספות אותן תוכלו למצוא בפסקאות מטה המתייחסות לכל יעד, וכמו כן בדפי המועדונים במדינות אלו

הנחיות לטסים לאיי סיישל

אנא הקפידו לבצע את השלבים הבאים טרם נסיעתכם:

שימו לב! ההנחיות המתייחסות למדינת היעד הנן בנוסף להנחיות הכוללות ליוצאים ולנכנסים למדינת ישראל המפורטות כאן.

להלן פרטים על דרישות הרפובליקה של סיישל טרם החופשה ובמהלכה, התנאים והדרישות נוגעים לכלל המבקרים ברפובליקה ללא קשר לגילם ו/או למצבם החיסוני:

הרפובליקה של סיישל דורשת מכלל הנכנסים להציג בעת הכניסה לרפובליקה אסמכתא לתוצאה שלילית בבדיקת PCR לקורונה אותה בצעו בטווח 72 השעות שלפני הגעתם לסיישל. במהלך החופשה, נדרשים כלל המבקרים לדווח להנהלת המועדון בו הם שוהים וכמו כן לרשויות הרפובליקה על כל מחלה ו/או תסמין שהתגלה אצלם, לצורך המשך בירור וטיפול.
כל מבקר/ת ברפובליקה שהתגלה/תה כחולה מאומת/ת ו/או היה/תה במגע הדוק עם מי שהתגלה/תה כחולה מאומת/ת, יחוייב/תחוייב בבידוד על פי הנחיות הפרוטוקול הרפואי ברפובליקה. בהגעתכם לרפובליקה תידרשו להציג אסמכתא להיותכם מבוטחים בביטוח בריאות במהלך חופשתכם הכולל את כל הרחבות הכיסוי הביטוחי הנוגעות ל Covid19 (בידוד, טיפול רפואי וכדומה).

ייתכן ותדרשו בבדיקת קורונה נוספת בסיישל.

לאחר קבלת תשובת PCR שלילית בבדיקת הקורונה אותה ביצעתם בישראל, טרם יציאתכם לחופשה ובטווח 48 השעות שלפני כניסתכם לסיישל , עליכם למלא אישור כניסה לרפובליקת סיישל אותו תמצאו כאן ובו תתבקשו להעלות מסמכים כגון: תוצאת הבדיקה, שובר ההזמנה שלכם בקלאב מד, צילום דרכון, אישור התחסנות, צילום ביטוח החופשה וכדומה. כמו כן, תידרשו בתשלום אגרה בסך 10€ למבוגר ו- 5€ לילד. ככל שתשולם האגרה בשלב מאוחר יותר, ייתכן ותדרשו במחיר גבוה יותר עד לסכום של 45€ לאדם (ייתכנו שינויים בתעריף זה מעת לעת).

תוצאות הבדיקה חייבות להיות באנגלית אחרת אינן קבילות.

במועדון קיים לשירותכם שירות בדיקות PCR עבור טיסת החזור. היות ומדינת ישראל דורשת מכלל הנכנסים אליה לבצע בדיקת PCR לקורונה בטווח 72 השעות שלפני הטיסה חזרה לישראל, לקוחות המעוניינים בשירות זה נדרשים לקבוע תור לבדיקה מיד עם ההגעה למועדון. השירות כרוך בתוספת תשלום של כ-90€ לאדם החל מגיל 13. עד גיל 13 הבדיקה מוצעת ללא עלות נוספת (ייתכנו שינויים בתעריף זה מעת לעת).

לנוחיותכם, בדיקת ה- PCR מתבצעת במועדון באמצעות שירותי מעבדה פרטית. פרטים נוספים ומורחבים אודות תנאי הכניסה לסיישל, ניתן למצוא כאן.

הנחיות לטסים לאיים המלדיביים

שימו לב! ההנחיות המתייחסות למדינת היעד הנן בנוסף להנחיות הכוללות ליוצאים ולנכנסים למדינת ישראל המפורטות כאן.

על כל נוסע למלא טופס הצהרת נוסע נכנס לאיים המלדיבים (טופס פרטים אישיים והצהרת בריאות)- בלינק הבא
את הטופס יש למלא בסמוך לטיסה ולא יותר מ-24 שעות לפני ההמראה. יש להדפיס אישור על מילוי הבקשה ולהביאו לנמל התעופה לצורך הצגתו לגורמים הרלוונטיים. יש לשמור את ההדפסה עד לכניסה למדינת היעד.

רפובליקת המלדיביים דורשת מכל תייר נכנס להציג בדיקת PCR שלילית שבוצעה לכל המאוחר 72 שעות לפי ההמראה.

לטסים עם חברת Fly Dubai המעוניינים לשהות בדובאי (כניסה למדינת איחוד האמירויות ושהייה שהינה מעבר להמתנה בשדה התעופה בין טיסות הקונקשן):
יש למלא את פרטי הדרכון באתר חברת התעופה לטובת קבלת אישור כניסה, יש לבצע זאת לא יאוחר מ- 48 שעות לפני ההמראה (לא יוכל לטוס מי שלא מילא את הפרטים).

לנוחיותכם, להלן הסבר כיצד יש למלא את הפרטים לצורך קבלת אישור הכניסה למדינה (ויזה)- לחצו כאן.
כמו כן, באחריות לקוחות המעוניינים לשהות בדובאי (כניסה למדינת איחוד האמירויות ושהייה שהינה מעבר להמתנה בשדה התעופה בין טיסות הקונקשן) לבדוק ולוודא את תנאי הכניסה לאיחוד האמירויות שהנן מעבר לאישור כניסה זה, שכן ייתכנו הגבלות ודרישות הנוגעות למצב וירוס הקורונה בעולם ובמדינה ממנה תגיעו לאיחוד האמירויות. קלאב מד אינה מחזיקה במידע אודות הנחיות הכניסה לדובאי שכן אין מדובר ביעד בו קיים לחברתנו מועדון.

לבעלי תו ירוק, נא להצטייד בתעודת מתחסן באנגלית בתוקף.

לנוחיותכם, קלאב מד מאפשרת לכלל הלקוחות השוהים במועדון לבצע בדיקת PCR טרם חזרתם ארצה.
עם הגעתכם למועדון יש לקבוע את התור לבדיקה (השירות כרוך בתוספת תשלום של כ-150$)
בדיקת ה- PCR מתבצעת במועדון ומועברת לבדיקה במעבדה פרטית.

הנחיות לטסים למרוקו

שימו לב! ההנחיות המתייחסות למדינת היעד הנן בנוסף להנחיות הכוללות ליוצאים ולנכנסים למדינת ישראל המפורטות כאן.

אנא הקפידו לבצע את השלבים הבאים טרם נסיעתכם:
1.אזרחים ותושבי ישראל (מגיל 16 ומעלה) מחוייבים במילוי טופס הצהרת יציאה מישראל במהלך 24 השעות שלפני היציאה מהארץ.

2.כל הנוסעים היוצאים מישראל למרוקו נדרשים להציג בדיקת PCR שלילית שבוצעה במהלך 48 השעות שלפני ההמראה,למעט נוסעים מחוסנים הנדרשים להציג תעודת מחוסן רשמית בתוקף- לפחות 14 יום לפחות לאחר מנת החיסון השנייה.
(על פי הנחיות מדינת מרוקו, כל הנוסעים הטסים למרוקו מגיל 10 ומעלה מחויבים להציג תעודת מתחסן רשמית בתוקף- 14 יום לפחות לאחר מנת החיסון השנייה, או תוצאה שלילית של בדיקתPCR בשפה האנגלית שנערכה במהלך 48 השעות שלפני ההמראה. על פי הנחיות מדינת ישראל, כל הנוסעים היוצאים ממדינת ישראל, מחוייבים בהצגת בבדיקת PCR שלילית שבוצעה במהלך 72 השעות שלפני המראה, למעט מחוסנים הנדרשים להציג תעודת התחסנות בתוקף- לפחות 14 יום לפחות לאחר מנת החיסון השנייה, או מחלימים הנדרשים להציג תעודת החלמה.(

3.כל הנוסעים נדרשים למלא מראש טופס הצהרה מקוון.

אנו ממליצים לעקוב אחר האתרים הבאים ולהתעדכן באופן שוטף:

אתר נמלי התעופה במרוקו
עמוד נמל התעופה של מרקש
אתר משרד התיירות של מרוקו

לתשומת לבכם, בעלי דרכון ישראלי נדרשים להנפיק מראש אשרת כניסה (ויזה) למרוקו.

Marrakech La Palmeraie
Marrakech La Palmeraie
כולל טיסה
4 קילשונים
&

הנחיות לטסים ליוון

שימו לב! ההנחיות המתייחסות למדינת היעד הנן בנוסף להנחיות הכוללות ליוצאים ולנכנסים למדינת ישראל המפורטות כאן.

בהתאם להנחיות מדינת יוון, טרם חופשתכם ולא יאוחר מ- 24 שעות לפני מועד יציאתכם לחופשה, עליכם למלא טופס הצהרה (PLF) אותו תוכלו למצוא כאן. יש להדפיס אישור על מילוי הבקשה ולהביאו לנמל התעופה לצורך הצגתו לגורמים הרלוונטיים. יש לשמור את ההדפסה עד לכניסה למדינת היעד.

בכניסה למדינת יוון נערכות בדיקות מדגמיות לנכנסים. ככל שנוסע ימצא חיובי באחת מבדיקות אלו, יהיה עליו להשלים בידוד בהתאם לחוקי מדינת יוון.
יש להצטייד בשובר ההזמנה של קלאב מד לצורך אסמכתא לכך כי מוזמן עבורכם מקום שהייה למשך חופשתכם ביוון.
כמו כן, בהגעה למדינת יוון, יידרש כל נוסע מגיל 12 ומעלה בהצגת אחד מהמסמכים הבאים:
1.אישור התחסנות בתוקף, בשפה האנגלית, בגין כלל החיסונים הנדרשים בהתאם להוראות החברה המייצרת את החיסון (יתקבלו אישורי התחסנות של חיסונים שאושרו על ידי האיחוד האירופי בלבד).
2.תוצאה שלילית לקורונה של בדיקת PCR , בשפה האנגלית, שבוצעה לכל המאוחר 72 שעות לפני ההגעה.
3.מחלימים מקורונה נדרשים להציג אסמכתא של תעודה רשמית בגין החלמתם. יתקבלו אך ורק אסמכתאות הנוגעות להחלמה מקורונה בטווח של 30-180 ימים טרם ההגעה ליוון.

לפרטים נוספים מאתר משרד התיירות היווני לחצו כאן.

היות ויש לבצע בדיקת PCR לקורונה 72 שעות לפני הטיסה חזרה לישראל. קלאב מד מציעה עבורכם את האפשרות לבצע את הבדיקה במועדון. על הלקוחות המעוניינים בשירות זה, לקבוע תור לבדיקה מיד עם ההגעה למועדון.
השירות כרוך בתוספת תשלום במקום של כ- 65€ לאדם. לנוחיותכם, בדיקות ה- PCR מתבצעות במועדון, באמצעות שירותי מעבדה פרטית.

Gregolimano
Gregolimano
כולל טיסה
4 קילשונים

הנחיות לטסים לצרפת

לטסים לחופשה בצרפת הנוחתים בנמל התעופה בג'נבה,שוויץ, ישנן הנחיות נוספות אותן תוכלו למצוא בהמשך

שימו לב! ההנחיות המתייחסות למדינת היעד הנן בנוסף להנחיות הכוללות ליוצאים ולנכנסים למדינת ישראל המפורטות כאן.

בשלב זה מדינת צרפת מאפשרת את הכניסה אליה, ללא הגבלות בעת ההגעה, למחוסנים בלבד ולילדיהם המגיעים עמם ללא קשר להיות הילדים מחוסנים או לאו.ילדים בני 12-18 שנים, שאינם מחוסנים, נדרשים להציג עם הכניסה לצרפת תוצאה שלילית לקורונה בבדיקה PCR שבוצעה בטווח 72 השעות שלפני ההמראה מישראל. מבוגרים מחוסנים נדרשים להציג עם הגעתם לצרפת את אישור ההתחסנות שלהם כשהוא בתוקף, באנגלית או בצרפתית, וניתן בגין כלל החיסונים הנדרשים בהתאם להוראות החברה המייצרת את החיסון (יתקבלו אישורי התחסנות של חיסונים שאושרו על ידי האיחוד האירופי בלבד).
כמו כן, על כל נוסע לצרפת למלא טרם הטיסה טופס הצהרת נסיעה אותו תמצאו כאן. יש לשאת עמכם עותק מודפס של הטופס החתום.
למידע נוסף מומלץ לבקר באתר משרד החוץ הצרפתי כאן.

**הנחיות נוספות לנוחתים בנמל התעופה בג'נבה, בהתאם לתנאי הכניסה למדינת שוויץ: **
כלל הנכנסים (המבוגרים) מישראל למדינת שוויץ נדרשים להציג בעת ההגעה אישור התחסנות בתוקף, באנגלית או בצרפתית, בגין כלל החיסונים הנדרשים בהתאם להוראות החברה המייצרת את החיסון (יתקבלו אישורי התחסנות של חיסונים שאושרו על ידי האיחוד האירופאי בלבד ונוגעים לחיסון שהושלם בכל המנות בטווח של 12 החודשים שלפני הטיסה). לא תתאפשר כניסה למבוגרים שאינם מחוסנים.

כל נוסע מגיל 16 ועד 18 שאינו מחזיק בתעודת התחסנות כאמור, נדרש להציג בעת כניסתו לשוויץ מסמך רשמי בגין תוצאה שלילית לקורונה בבדיקת PCR שבוצעה בטווח 72 השעות שלפני הטיסה. על המסמך להיות בשפה האנגלית ממקור המוסמך להנפיק תוצאות בדיקה לנסיעה לחו"ל ולהכיל את את שם הנוסע כפי שמופיע בדרכונו ואת מספר דרכונו.
ילדים בני פחות מ 16 שנים אינם נדרשים בכל הגבלה או דרישה בכניסתם לשוויץ.

יש למלא טרם הנסיעה טופס כניסה אותו תמצאו כאן. כמו כן, עטיית מסיכה הנה חובה לכל נוסע מגיל 12 ומעלה, בכל שטחי נמל התעופה בג'נבה ובמהלך הטיסות אל ומנמל תעופה זה.
למידע נוסף ניתן לבקר באתר הרשמי של שגרירות שוויץ בישראל כאן.
ובשירות בדיקת תנאי הכניסה לשוויץ באתר הרשמי של מוסדות המדינה כאן.

אורחים/ות במועדונינו במדינת צרפת בלבד בגילאי 12 ומעלה יידרשו להציג עם הגעתם למועדון את אחד מהאישורים הבאים:
1.בדיקת PCR/ אנטיגן שלילית לקורונה שנערכה בטווח 72 השעות שלפני ההגעה למועדון.
2.אישור התחסנות בתוקף באנגלית או בצרפתית, בגין כלל החיסונים הנדרשים בהתאם להוראות החברה המייצרת את החיסון (יתקבלו אישורי התחסנות של חיסונים שאושרו על ידי האיחוד האירופאי בלבד).
3.תוצאה חיובית לבדיקת PCR לקורונה שמתוארכת בין 11 ימים ועד 6 חודשים טרם מועד ההגעה, לצורך אסמכתא המעידה על היות האורח/ת מחלים/ה מקורונה.

במועדון, או במקום סמוך לו, או בעיירה הסמוכה, יינתן שירות בדיקות PCR עבור טיסת החזור, היות ומדינת ישראל מחייבת את כלל הנכנסים אליה לבצע בדיקת PCR לקורונה בטווח 72 השעות שלפני הטיסה חזרה לישראל.
לקוחות המעוניינים בשירות זה נדרשים לקבוע תור לבדיקה מיד עם ההגעה למועדון. השירות כרוך בתוספת תשלום במועדון בסך 45 € - 90 € לאדם לבדיקה. השירות ניתן על ידי מעבדה חיצונית (ייתכנו שינויים בתעריף זה מעת לעת).

הנחיות לטסים לאיטליה

שימו לב! ההנחיות המתייחסות למדינת היעד הנן בנוסף להנחיות הכוללות ליוצאים ולנכנסים למדינת ישראל המפורטות כאן.

כניסת ישראלים לאיטליה תתאפשר בהצגת אחד משלושת האישורים הבאים בעת ההגעה:

1.הצגת תוצאה שלילית באנגלית בבדיקת PCR לקורונה שבוצעה לא יאוחר מ 48 שעות טרם ההגעה.
2.תעודת החלמה תקפה ורשמית באנגלית. יתקבלו אך ורק תעודות של מחלימים שמועד החלמתם אינו בן יותר מ- 180 ימים.
3.אישור התחסנות בתוקף באנגלית, בגין כלל החיסונים הנדרשים בהתאם להוראות החברה המייצרת את החיסון (יתקבלו אישורי התחסנות של חיסונים שאושרו על ידי האיחוד האירופאי בלבד).

בנוסף לדרישה להצגת אחד משלושת האישורים האמורים מעלה, על כלל הנכנסים למדינת איטליה למלא טופס כניסה. בסיום, יש לשמור ולהדפיס את הטופס שכן תדרשו להציגו לנציגי חברות התעופה ובמעברי הגבול.

איטליה אינה מחייבת ילדים מתחת לגיל 6 לביצוע בדיקת קורונה טרם הכניסה למדינה, אך ישראל מחייבת את הבדיקה ביציאה משטחה לכל מי שאינו
מחוסן, ללא קשר לגילו.

בהתאם לדרישות מדינת איטליה, אורחים/ות במועדונינו במדינת איטליה בלבד בגילאי 12 ומעלה נדרשים/ות להציג עם הגעתם/ן למועדון את אחד מהאישורים הבאים:
1.תו ירוק אירופאי בתוקף (European Sanitary Pass)
2.תו ירוק איטלקי בתוקף (Italian Green Pass)
3.אישור התחסנות באנגלית בגין כלל החיסונים הנדרשים בהתאם להוראות החברה המייצרת את החיסון (יתקבלו אישורי התחסנות של חיסונים שאושרו על ידי האיחוד האירופאי בלבד).
4.תוצאה שלילית לקורונה של בדיקת PCR או אנטיגן, שנערכה לאורח/ת לכל המאוחר 48 שעות לפני ההגעה למועדון.
5.תוצאה חיובית לבדיקת PCR לקורונה שנערכה בין 11 ימים ועד 6 חודשים טרם מועד ההגעה למועדון, לצורך אסמכתא המעידה על היות האורח/ת מחלים/ה מקורונה.

למידע הרשמי מומלץ להתעדכן באתר משרד התיירות האיטלקי כאן
ובמשרד הבריאות האיטלקי כאן.

Cefalù
Cefalù
כולל טיסה

הנחיות לטסים לפורטוגל

שימו לב! ההנחיות המתייחסות למדינת היעד הנן בנוסף להנחיות הכוללות ליוצאים ולנכנסים למדינת ישראל המפורטות כאן.

בשלב זה, מדינת פורטוגל מאפשרת כניסה לישראלים מחוסנים ומחלימים בלבד.

בכניסה למדינת פורטוגל תידרשו להציג את אחד מהאישורים הבאים:
1.אישור התחסנות בתוקף, באנגלית, בגין כלל החיסונים הנדרשים בהתאם להוראות החברה המייצרת את החיסון. יתקבלו אישורי התחסנות של חיסונים שאושרו על ידי האיחוד האירופאי בלבד, כאשר על מנת החיסון השניה להינתן לפחות 14 ימים לפני מועד הכניסה לפורטוגל.
2.אישור החלמה באנגלית, שניתן בין 11-180 ימים טרם ההגעה לפורטוגל.

כמו כן על כל נוסע למלא מראש טופס הצהרה מקוון PLC ולהציג לנציגי חברת התעופה ו/או כל גורם רשמי אחר במעברי הגבול, אישור על מילוי הטופס.

מידע נוסף ניתן למצוא כאן.

לעמוד נמל התעופה של ליסבון לחצו כאן.

במועדון, מוצע שירות בדיקות PCR עבור טיסת החזור, היות ומדינת ישראל מחייבת את כלל הנכנסים אליה לבצע בדיקת PCR לקורונה בטווח 72 השעות שלפני הטיסה חזרה לישראל.
לקוחות המעוניינים בשירות זה נדרשים לקבוע תור לבדיקה מיד עם ההגעה למועדון. השירות כרוך בתוספת תשלום במועדון בסך 80 € לאדם לבדיקה. השירות ניתן על ידי מעבדה חיצונית (ייתכנו שינויים בתעריף זה מעת לעת).

Da Balaia
Da Balaia
כולל טיסה
4 קילשונים

הנחיות לטסים לרפובליקה הדומיניקנית

שימו לב! ההנחיות המתייחסות למדינת היעד הנן בנוסף להנחיות הכוללות ליוצאים ולנכנסים למדינת ישראל המפורטות כאן.

על פי הנחיות הרפובליקה הדומיניקנית, כל הנכנסים לרפובליקה מגיל 5 ומעלה שמראים סימפטומים כלשהם נבדקים באמצעות בדיקת נשיפה עם הגעתם. בנוסף, נבדקים בבדיקה זו באופן אקראי בין 3%- 15% מכלל הנכנסים לרפובליקה בני חמש שנים ומעלה. כמו כן, מתבצעת מדידת חום לכלל הנכנסים לרפובליקה.

מחוסנים שיציגו תעודת מתחסן לפיה ניתנה המנה השניה של החיסון שלושה שבועות לפחות לפני מועד ההגעה לרפובליקה, יהיו פטורים מבדיקה רנדומלית. כמוהם גם נוסעים שיציגו עם כניסתם לרפובליקה בדיקת PCR שלילית לקורונה שבוצעה לא יאוחר מ72 שעות לפני מועד הגעתם.

נכנסים לרפובליקה המראים סימפטומים ו/או מי שנמצאו חיוביים בבדיקת הקורונה יועברו לבידוד במתקן ייעודי של רשויות הרפובליקה.

על כל הנכנסים והיוצאים מהרפובליקה הדומיניקנית למלא טופס אלקטרוני (Eticket) ולהציג במעברי הגבול את קוד ה QR האלקטרוני שיופק להם בסיום מילוי הטופס. שימו לב כי יש למלא טופס לכניסה וטופס ליציאה ולכן יופקו שני קודים שונים. הרשויות ברפובליקה ממליצות למלא את הטפסים לא יאוחר מ 72 שעות לפני מועד המעבר בגבול.
לפרטים ולמילוי הטופס לחצו כאן.

אנו ממליצים להתעדכן כל העת באתר הרשמי של הרפובליקה הדומיניקנית המכיל מידע נוסף ומורחב, לרבות בסמוך למועד חופשתכם.

הנחיות לטסים לספרד

שימו לב! ההנחיות המתייחסות למדינת היעד הנן בנוסף להנחיות הכוללות ליוצאים ולנכנסים למדינת ישראל המפורטות כאן.

בשלב זה, מדינת ספרד מאפשרת כניסה לישראלים מחוסנים בלבד (לאחר שחלפו לפחות 14 ימים ממנת החיסון השניה) ולילדיהם המגיעים עמם ללא קשר להיות הילדים מחוסנים או לאו.

עם הגעתכם למדינה (ייתכן שגם לפני כן- בעת הרישום לטיסה היוצאת מישראל) תידרשו בהצגת אישור ההתחסנות שלכם כשהוא בתוקף ובאנגלית. יתקבלו אישורים שניתנו בגין כלל החיסונים הנדרשים בהתאם להוראות החברה המייצרת את החיסון ואושרו על ידי האיחוד האירופי בלבד.

כמו כן, על כל נוסע לספרד למלא במהלך 48 השעות שלפני כניסתו לספרד, טופס הצהרת נסיעה אותו תמצאו כאן. יש לשאת עמכם עותק מודפס של הטופס החתום. באתר זה תמצאו גם מידע נוסף אודות הנחיות ספרד לכניסה אליה.

Magna Marbella
Magna Marbella
כולל טיסה
4 קילשונים

הנחיות לטסים למאוריציוס

שימו לב! ההנחיות המתייחסות למדינת היעד הנן בנוסף להנחיות הכוללות ליוצאים ולנכנסים למדינת ישראל המפורטות כאן.

על מנת להיכנס למדינה זו ללא חובת בידוד בכניסה, על כל נוסע מגיל 18 ומעלה להיות מחוסן באופן מלא. לרשימת חברות החיסונים המוכרות לצורך כך במאוריציוס ניתן לבקר בעמוד זה. על מנת החיסון האחרונה להינתן לא פחות מ- 14 ימים טרם מועד ההגעה למאוריציוס. עם ההגעה למדינה יש צורך להציג תעודת התחסנות תקפה באנגלית המעידה על האמור מעלה.

כל מי שטרם מלאו לו 18 שנים, רשאי להיכנס למאוריציוס ללא חובת התחסנות ובלבד שהוא נכנס למדינה זו יחד עם הוריו המחוסנים בהתאם לאמור מעלה.

בנוסף, כלל הנכנסים למאוריציוס נדרשים להציג בעת ההגעה למדינה זו את כל האישורים הבאים:
1.מסמך רשמי באנגלית המעיד על תוצאה שלילית לבדיקת PCR לקורונה שבוצעה לנוסע, לא יאוחר מ- 72 שעות לפני ההגעה. על המסמך והבדיקה להיות מותאמים עבור נסיעה לחו"ל. על המסמך להכיל את מספר הדרכון של הנוסע יחד עם שמו המלא כפי שמופיע בדרכונו.
2.אישור אודות היותם של כלל הנוסעים מבוטחים בביטוח בריאות לתקופת שהותם. על פוליסת הביטוח להיות בשפה האנגלית ולהכיל כיסוי ביטוחי גם עבור הוצאות רפואיות במקרה של Covid 19.
3."טופס זיהוי" מודפס ובו מולאו כלל פרטי הנוסעים כנדרש. להורדת הטופס לחצו כאן.
4.הצהרת בריאות מודפסת בה מולאו כלל הפרטים הנדרשים בה. להורדת הטופס לחצו כאן.

בהגיעכם למועדון הנופש שלנו במאוריציוס, תידרשו לעבור 2 בדיקות אנטיגן לקורונה, האחת בעת ההגעה והשניה ביום החמישי לחופשתכם. זאת בהתאם להנחיות מדינת מאוריציוס.
בדיקה זו הנה חובה לכל הגילאים ועלותה 5 € לאדם, לבדיקה אחת. עלות הבדיקות אינה כלולה בחבילת הנופש ועל כן בהגעתכם למועדון תידרשו להסדיר את התשלום בגינה בדלפק הקבלה.

מידע מורחב בנוגע להוראות הבריאות והגבולות ביעד זה תמצאו כאן.