4 קילשונים&

צרפת
Les Arcs Panorama

Les Arcs Panorama

Les Arcs Panorama

צרפת

Tripadvisor: 4.5

קלאב מד לז ארק פנורמה – לגלוש בין היערות וההרים

מועדון לז ארק פנורמה (Les Arcs Panorama) יאפשר לכם ליהנות מאדריכלות מודרנית ומנופים פתוחים. המועדון ממוקם באתר הסקי הידידותי למשפחות Arcs 1600, חלק מאזור הסקי מהגדולים בעולם Paradiski® והוא המקום המושלם לסקי במישור ובמדרון כאחד. בואו להתאהב באזור הבריאות שלנו, הכולל את ספא Cinq Mondes, בריכות שחייה מחוממות (פנימית וחיצונית), ג'קוזי, חמאם טורקי, מתקני כושר ועוד. משפחות ייהנו ממסגרות הילדים שלנו, המיועדות לבני 4 חודשים עד 17 שנים, וממסעדת Bread & Co, שבה הילדים הם שמזמינים את ההורים לארוחה! לחוויה ייחודית עוד יותר, אתם מוזמנים לנסות את מתחם היוקרה 5T הממוקם בגג המועדון.

על המועדון

חדרים: 434
סוגי חדרים: סופריור / דלקס / מתחם סוויטות יוקרתי 5§ Exclusive Collection
מועדוני ילדים: מגיל 4 חודשים ועד 17
מסעדות: 2
ברים: 2
בריכות: מחוממת פנימית
ספא: קיים
סקי אין-סקי אאוט: כן
השכרת ציוד סקי & לוקרים: כן
WIFI: כן

על אתר הסקי - פרדיסקי PARADISKI

גובה המועדון: 1,750 מטר
אתר סקי: פרדיסקי PARADISKI
גובה מקסימלי של האתר: 3,250 מטר
אורך מסלולים: 425 ק"מ
סוגי מסלולים: 12 ירוקים, 132 כחולים, 65 אדומים, 37 שחורים
מעלית הסקי הקרובה ביותר: 2 דק' על ידי גלישה
המסלול הקרוב ביותר: כחול
רמת גלישה: כל הרמות

מה כלול בחבילה שלכם:

ארוחות: בוקר, צהריים, ערב
משקאות: בר פתוח
מסגרות לילדים: מגילאי 4-17
סקי: סקי פס + הדרכות על ידי מדריכי ESF
מוסיקה חיה, הופעות ומסיבות בערבים
WiFi: חופשי

סקי פס מלא (שני-שבת)
שיעורי סקי לילדים (מגיל 4) ומתחילים ניתנים מימי שני-שישי
**
השתתפות בלימודי גלישה למתחילים תתאפשר אך ורק באופן מלא ורציף. לא ניתן להצטרף להדרכות לאחר השיעור הראשון. לפיכך, במידה וברצונכם להצטרף ללימודי גלישה למתחילים, תזמנו את חופשתכם ל-7 ימים מראשון-ראשון.

שיעורי סקי בעברית לילדים במועדון ארק פנורמה

כיף לילדים, ראש שקט להורים

השירות זמין בתאריכים הבאים בלבד: 13.3.22, 10.4.22, 17.4.22

שיעורי סקי מקצועיים עם המדריכים הטובים ביותר של בית הספר הצרפתי לסקי (ESF) ובליווי צמוד של ®G.O ישראליים. המלווים יתרגמו את ההנחיות המקצועיות לעברית, ילוו את הילדים בצעדיהם הראשונים על המגלשיים וידאגו לכל צרכיהם. שיעורי הסקי מועברים בדרך חוויתית ולימודית, כולל תחרויות וחלוקת תעודות הצטיינות ומדליות בסיום החופשה.

*שיעורי הסקי בעברית ניתנים לילדים בגילאי 4 עד 11 (כולל), במסגרת מועדון המיני קלאב

למידע נוסף אודות שיעורי סקי בעברית ותאריכים נוספים >
Sustainability is part of the journey
BREEAM certification​
Our Resort holds the BREEAM certification, a recognized international and independent eco-construction certification, assessing environmental, social and economic sustainability performance throughout the construction cycle​.​
1/2

צפו בתאריכי יציאה ומחירים

1.עם טיסות / ללא טיסות

חופשה מותאמת אישית
לרשותכם מגוון אפשרויות להזמנת החופשה
חבילה עם טיסות והעברותחבילה ללא טיסות. ניתן להזמין את העברות בהמשך הזמנה באתר חבילה ללא טיסות וללא העברות
*בהתאם לתנאים הכלליים

המחירים המוצגים מטה הינם הערכות מחיר לאדם בחדר זוגי, סוג החדר הינו על בסיס מקום פנוי. על מנת לקבל את המחיר בפועל יש לבחור את התאריך המבוקש ולהתקדם למנוע ההזמנות לקבלת הצעה.

2.בחרו את תאריך היציאה שלכם ולאחר מכן את תאריך החזרה שלכם

הדרכות סקי וסקי פס כלולים בחבילה!

  • סקי פס מלא ל-6 ימי גלישה (שני-שבת)
  • הדרכות סקי וסנובורד לכל הרמות (שני-שישי)
  • הדרכות סקי לילדים מגיל 4 (שני- שישי)

פעם ראשונה על המדרון? לגולשים מתחילים, ההשתתפות בלימודי גלישה תתאפשר אך ורק באופן מלא ורציף כאשר השיעור הראשון מתקיים בימי שני בבוקר- לא ניתן יהיה להצטרף לקבוצה באמצע השבוע! במידה וברצונכם להצטרף ללימודי גלישה למתחילים, הזמינו את חופשתכם ל-7 ימים מראשון-ראשון.

3.בחרו את הרכב האורחים

הנחיות לטסים לצרפת

שימו לב! ההנחיות המתייחסות למדינת היעד הנן בנוסף להנחיות הכוללות ליוצאים ולנכנסים למדינת ישראל המפורטות כאן.

לצורך כניסה לצרפת לצרכי תיירות תידרשו להציג את שני המסמכים הבאים:
1.אישור התחסנות- בשלב זה מדינת צרפת מאפשרת את הכניסה אליה, ללא הגבלות בעת ההגעה, למחוסנים בלבד ולילדיהם המגיעים עמם ללא קשר להיות הילדים מחוסנים או לאו.
מבוגרים מחוסנים נדרשים להציג עם הגעתם לצרפת את אישור ההתחסנות שלהם כשהוא בתוקף, באנגלית או בצרפתית, וניתן בגין כלל החיסונים הנדרשים בהתאם להוראות החברה המייצרת את החיסון (יתקבלו אישורי התחסנות של חיסונים שאושרו על ידי האיחוד האירופי בלבד).ככל שמדובר בחיסון של החברות פייזר או מודרנה, החיסון ייחשב בתוקף בין שבעה ימים ועד תשעה חודשים ממנת החיסון השניה או החל משבעה ימים ואילך ממנת החיסון השלישית.

2.טופס הצהרת נסיעה לצרפת אותו ניתן למצוא כאן. שימו לב שהלינק נפתח רק דרך דפדפן אקספלורר explorer. יש לשאת עמכם עותק מודפס של הטופס החתום ברישום לטיסה ובמהלך כל החופשה.

ילדים בני 12-18 שאינם מחוסנים נדרשים להציג גם תוצאה שלילית בבדיקת PCR או אנטיגן לקורונה שבוצעה במהלך 48 השעות שלפני ההגעה לצרפת.

ככל שהנכם מתכננים שהייה נוספת ביעד ביניים במהלך חופשתכם (בהלוך ו/או בחזור), שהייה שהינה מעבר לשהייתכם במועדון אליו רכשתם את חופשתכם, עליכם לבדוק מול אתרי הרשויות ביעד הביניים באם הנכם נדרשים בעמידה בקריטריונים כלשהם ו/או במילוי אחר הנחיות נוספות.

לתשומת לבכם, באם חופשתכם מתוכננת להתקיים באחד ממועדונינו שבמדינת צרפת ואילו טיסתכם לשם צפויה לנחות בשדה תעופה באיטליה, הרי שעליכם למלא אחר הנחיות הכניסה לצרפת ואחר הנחיות הכניסה לאיטליה המפורטות בעמוד הנחיות ליוצאים ונכנסים למדינת ישראל.

למידע נוסף מומלץ לבקר באתר משרד החוץ הצרפתי כאן..
ובאתר משרד הפנים הצרפתי כאן.

ההנחיות המפורטות באתר הינן ריכוז של פעולות אשר משתנות מעת לעת בהתאם להנחיות המדינות בנושא הקורונה. חלה חובה מלאה על כל אורח לברר את מדיניות הגבולות והדרישות של מדינת היעד (כניסת אזרחים זרים, דרישה לבדיקות, לרבות מחלימים ומחוסנים, חובת בידוד וכיו"ב) וכן לפעול לפי כל ההנחיות התקפות לפני החופשה, במהלכה ובסופה ,הן במועדוני קלאב מד, הן במדינת המוצא והן במדינת היעד ובחזרה.

מידע שימושי

  • Arc 1600
  • בורג' סיינט מוריץ
  • לס ארקס 73700
  • סבואה - Arcs Panorama צרפת

שדה/ות התעופה הקרובים ביותר:

העברה מתחנת רכבת Bourg St Maurice ואליה

45 דקות

העברה מנמל תעופה Chambéry-Voglans ואליו

1h30 דקות

העברה מנמל תעופה Grenoble-St Geoirs ואליו

2h45 דקות

העברה מנמל תעופה Lyon ואליו

2h45 דקות

העברה מנמל תעופה Geneva-Cointrin ואליו

3h

Lyon Part-Dieu railway station

3h

  • אנא שימו לב כי חבישת קסדה במהלך הסקי הנה חובה עבור ילדים בגילאי 4-12 המשתתפים בשיעורי סקי או סנובורד (הקסדה כלולה בציוד הסקי באם הוזמן) וכן חובה עבור מבוגרים (מעל גיל 12) הגולשים מחוץ למסלולים (off-piste) או בקבוצות מתקדמות.

סקי בלז ארק פנורמה (Les Arcs Panorama)

סקי בלז ארק פנורמה (Les Arcs Panorama) שבצרפת, מתאים במיוחד לחופשה משפחתית בלתי נשכחת באתר הסקיArcs 1600 , השייך לאתר פרדיסקי (Paradiski) - אחד מאיזורי הסקי הגדולים בעולם, הכולל את מרחב הגלישה לז ארק ולה פלאן, ומהווה מקום מושלם לסקי, במישור ובמדרון. האתר עצמו מוקף בנופים ציוריים מרהיבים ביופיים ומתנשא לגובה של 3,250 מטר, דבר שמבטיח שלג איכותי ממש בתחילת עונת הסקי ועד חודש אפריל לפחות. המרחב העצמו מציע מסלולים באורך של 425 ק"מ, המתאימים לכל רמות הגלישה ויספקו חוויית שלג מופלאה לילדים, משפחות, גולשים מנוסים ואלופי סקי אולימפיים: 12 מסלולים ירוקים למתחילים, 132 כחולים לגולשים בתחילת דרכם, 65 אדומים לגולשים מנוסים ו-37 מסלולים שחורים לאוהבי האקסטרים.

כפר Arc 1950, אליו כלי רכב אינם מורשים להיכנס, יקסים אתכם במראות ירוקים ולבנים עוצרי נשימה. הכפר הקטן משקיף את פסגת הר המון בלאן העוצמתית ובתחומו פועלות 40 חנויות ובוטיקים עשירים בכל טוב. ברחבי הכפר ובכפרים הסמוכים תוכלו לבקר במוזיאונים, בתיאטרון, במתחמי באולינג וסקווש וליהנות ממגוון פעילויות: דאוני רחיפה, החלקה על הקרח, טיולים רגליים, רכיבה על סוסים, בתי קולנוע המקרינים סרטים באנגלית וביקור במחלבת Beaufort הנמצאת לא רחוק ותספק לכם חוויה מיוחדת וטעימה.
להשלמת החוויה מוזמנים להתענג על טיפולי ספא מגוונים בהיכל הבריאות של קלאב מד, המציעים מסע חושי מענג של טיפולי פילינג, עיסויי איורוודה הודיים, ועוד. בנוסף תוכלו ליהנות מבריכות שחייה מחוממות (פנימית וחיצונית), ג'קוזי מבעבע, חמאם טורקי מהביל, ומתקני כושר אנרגטיים. נשמע כמו החוויה המושלמת לרגיעה מוחלטת מול ההרים המושלגים.

חופשת סקי בפורים ופסח עם שיעורי סקי בעברית לילדים

אחת האטרקציות הבולטות במהלך חופשת סקי בלז ארק פנורמה היא ללא ספק שיעורי סקי בעברית לילדים המתקיימים בחג הפורים ובפסח ומועברים על ידי מדריכי ESF מקצועיים ו-G.O ישראלים שיתרגמו את ההוראות לילדים וילוו אותם לאורך כל השבוע. וזה לא נגמר. מועדוני הילדים של קלאב מד, המתאימים מגיל 4 חודשים עד גיל 17, מציעים שפע פעילויות והרפתקאות מהנות, שיהפכו את חווית הסקי המשפחתית למיוחדת עוד יותר: בבייבי קלאב מד ובפטיט קלאב מד הילדים יחוו שלל פעילויות בסביבה טבעית מרהיבה; ובני נוער יזכו לחווית שלג מופלאה במסלולים המותאמים לרמתם.

סקי בלז ארק פנורמה: קר במדרונות, חם במסעדות

ואם כבר דיברנו על אוכל, אז אחרי חווית הגלישה המסעירה, תשמחו בוודאי להסעיר גם את בלוטות הטעם בשפע מסעדות מצויינות, המגישות אוכל מקומי ובינלאומי משובח לצד משקאות אלכוהוליים משמחים. כך למשל, מסעדת Gourmet Lounge שבמועדון קלאב מד, המציעה ארוחות גורמה אל מול נוף מהפנט הנפרש עד מעבר להרים. החלל החמים והאותנטי מציע חוויה קולינרית לאורך כל שעות היום - פיקניק גורמה בצהריים, תה מנחם אחר הצהריים וארוחת ערב בהגשה העושה כבוד לתוצרת המקומית המוגשת לצד מבחר יינות עשיר ומפתיע.

בשעות הערב ניתן לבלות במועדונים אנרגטיים ובברים תוססים הפתוחים עד לשעות הקטנות, וכן בבתי קפה מצויינים ובפאבים מקומיים ואינטימיים יותר המנגנים מוזיקת ג'ז רגועה. ב Arc 1950-יש מבחר גדול של מקומות קטנים ורגועים המהווים יעד מושלם לבילוי אפרה סקי מהנה. נסו אתLa Table des Lys , שנחשב לאחד המקומות הטובים בסביבה ואל תשכחו לבקר גם ב- Chalet de Luigi, Hemingway's ו-Valentino's.

הגעה אל לז ארק פנורמה

ההעברות משדה התעופה למועדון וממנו, כלולות בהזמנת חבילה של 7 לילות הכוללת טיסות. לז ארק נמצאת כ-150 ק"מ משדה התעופה של ז'נבה שוויץ, מרחק נסיעה של כ-3.5 שעות.

מועדונים נוספים בסגנון