פעוטות ב-Club Med

גילאי 4 עד 23 חודשים

ברוכים הבאים קטנטנים!

דאגנו לכם להכל

נסיעה עם ילדים קטנים יכולה להיות חוויה מענגת בתנאי שהמשפחה מקבלת את כל התנאים המתאימים לה. מועדון ה-®Baby Club Med מציע מגוון פעילויות המותאמות לפי גיל, ארוחות אשר תוכננו במיוחד עבור הקטנטנים שלכם, חדרי החתלה, בקבוקי תינוקות וכמו כן, ציוד טיפול בילדים נמ…

®Baby Club Med: פעילויות אשר מותאמות לגילאי 4 עד 23 חודשים

בסביבה רגועה ונוחה

במהלך היום מדריכי ה-®G.Os המסורים שלנו מקבלים בברכה קטנטנים מכל גיל, במועדון ה-®Baby Club Med מרחב שנוצר באופן בלעדי עבור ילדים בגילאי 4 עד 23 חודשים. שירי ילדים, טכניקות במיומנות מוטורית, האזנה למוסיקה... הפעילויות מותאמות לגיל של כל ילד, לעונת השנה ולסביבה שמחוץ למועדון. וכאשר מגיע הזמן לאכול, ילדיכם יוכלו לאכול עם מדריכי ה-®G.Os והילדים האחרים של מועדון ה-®Baby Club Med או לחלוק את הזמן הזה איתכם.

®The Baby Welcome

הקונספט הייחודי שהופך את החופשה שלכם לשלווה יותר

זמין במועדונים אשר מציעים את שירות ה-®Baby Club Med, שירות ה-®Baby Welcome מאפשר לכם ליהנות גם מפחות מטען יד וגם משקט נפשי.
מיטות תינוק, אמבטיה, מחמם בקבוקים, עגלות... כל ציוד הילדים שאתם צריכים מחכה לכם כבר בחדרכם. כמו כן, מלתחות ואזורי החתלה זמינים 24 שעות ביממה ברחבי המועדון.

שירותי ה-®Baby Welcome נמצאים כלולים בתוך החבילה, ולכן כל מה שאתם צריכים כדי ליהנות משירות זה הוא לבקשו בעת ביצוע ההזמנה.

עבור ארוחות אתם יכולים לבחור

מכיוון שכל יום שלכם הוא שונה

חשבנו על שלושה פתרונות שונים על מנת להפוך את חייהם של אותם הורים עם פעוטות לפשוטים הרבה יותר. אתם וילדיכם יכולים להחליט איזו אפשרות מתאימה לכם ביותר לפי מצב הרוח והטעם של אותו יום.

The Baby-Corner: אזור המסעדה כולל מזנון בעל מבחר של צנצנות קטנות ומתוקות עם בלנדר, מחמם בקבוקים ומיקרוגל.

The Baby Restaurant: מסעדה זו נוצרה במיוחד עבורם, היכן שהם יכולים ליהנות מארוחות טעימות ומאוזנות שהוכנו במיוחד בשבילם ביחד איתכם או כחלק ממועדון ה-®Baby Club Med.

"The “Biberonneries: כאן תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים על מנת להכין אוכל לילדיכם 24 שעות ביממה: סטריליזטור, מחמם בקבוקים, מיקרוגל, בקבוקי מים מינרלים, צנצנות קטנות ועוד...

בערב שירות ®Pyjamas Club ידאגו לילדכם

בזמן זה אתם חופשיים לעשות את מה שאתם רוצים

במועדונים אשר מציעים את שירות ה-®Baby Club Med, ישנם מדריכי ®G.Os זמינים אשר מתמחים בגיל הרך לשירותי בייביסיטר בין השעות 19:00-23:00 כחלק משירות ה-®Pyjamas Club. סיפורים, שירי ילדים, משחקים לקראת שינה... את הקטנטנים מרדימים עם שירי ערש נעימים בזמן שאתם רשאים ליהנות מארוחת הערב שלכם בלי שמץ של דאגות. - כמו כן, ניתן להזמין שירותי שמרטפות אישית.

שימוש בקבצי "cookies"

אנו עושים שימוש בקבצי cookies (עוגיות) על מנת להעניק לך את חווית הגלישה הטובה ביותר. לחיצה על המשך מהווה הסכמתך לשימוש בקבצים אלה.

למדיניות הפרטיות שלנו