ימים של אושר מחכים להם במועדוני ה-®Mini Club Med שלנו

וזה כבר כלול בחבילה שלכם

יצרנו את מועדון ה-®Mini Club Med במיוחד לגילאי 4 עד 10, גרסת הילדים של Club Med מדהימה בדיוק כמו זו של המבוגרים: מרחבים, ארוחות ופעילויות אשר מותאמות במיוחד לגילאים אלו, והכל תחת הפיקוח המתמיד של מדריכי ה-®G.Os שלנו. בסביבה זו ילדיכם יגלו במהרה תחומי עניין חדשים אשר אידיאליים להתפתחותם.

לקבלת מידע נוסף על הפעילויות והשירותים (הכלולים בחבילה והאלו שבתשלום נוסף) המוצעים על ידי כל מועדון, וכן התאריכים הזמינים שלהם, פנו ישירות לעמוד המועדון שבו אתם מתעניינים.

ברוכים הבאים ל-®Mini Club Med

שיתוף, גילוי והנאה

מועדון ה-®Mini Club Med מאפשר חוויה מותאמת לא רק לגיל של ילדיכם אלא גם לאישיותם הפורחת ללא הרף. מחולק ל-3 קבוצות גיל (4-5 שנים, 6-7 שנים, 8-10 שנים), הילדים יחקרו ויתנסו במגוון פעילויות המאורגנות על ידי מדריכי ה-®G.Os אשר מתוכננות בכל יום על פי תכנית המציעה 4 נושאים: ספורט, יצירתיות, ביטוי עצמי ומשחקים.

טרפז מעופף, מבוא לסקי מים, רכיבה על סוסים, שיעורי בישול, אמנות פלסטיק, מוסיקה, ריקוד, משחקים, טבע, מופעים...כל הפעילויות אשר מוצעות במועדון ה-®Mini Club Med כלולות בחבילת ה"הכל כלול" שלכם.

כבר הגיע הזמן לארוחת הצהריים?

ב-®Mini Club Med או לצידכם

במועדון ה-®Mini Club Med הכל מסודר כך שהילדים יכולים ליהנות מהארוחות או החטיפים שלהם לצד מדריכי ה-®G.Os במסעדת ה-Baby Restaurant. אבל אתם גם חופשיים לבלות את הזמן הזה עם ילדיכם, שום דבר לא חובה. השפים שלנו כל הזמן מפתחים מנות חדשות על מנת לספק את הצרכים של כל קבוצת גיל, ומעל הכל לטעמים שיגרמו אפילו לאניני הטעם מבין ילדיכם לגמור את הצלחת שלהם עד הסוף.

מועדוני הילדים של קלאב מד