ילדים ב-Club Med

גילאי 4 עד 10 שנים

רק אושר אינסופי מחכה להם במועדוני ה-®Mini Club Med שלנו

וזה כבר הכל כלול בחבילה שלכם

יצרנו את מועדון ה-®Mini Club Med במיוחד לגילאי 4 עד 10, גרסת הילדים של Club Med מדהימה בדיוק כמו זו של המבוגרים: מרחבים, ארוחות ופעילויות אשר מותאמות במיוחד לגילאים אלו, והכל תחת הפיקוח המתמיד של מדריכי ה-®G.Os שלנו. בסביבה זו ילדיכם יגלו במהרה תחומי ענ…

ברוכים הבאים ל-®Mini Club Med

שיתוף, גילוי והנאה

מועדון ה-®Mini Club Med מאפשר חוויה מותאמת לא רק לגיל של ילדיכם אלא גם לאישיותם הפורחת ללא הרף. מחולק ל-3 קבוצות גיל (4-5 שנים, 6-7 שנים, 8-10 שנים), הילדים יחקרו ויתנסו במגוון פעילויות המאורגנות על ידי מדריכי ה-®G.Os אשר מתוכננות בכל יום על פי תכנית המציעה 4 נושאים: ספורט, יצירתיות, ביטוי עצמי ומשחקים.

טרפז מעופף, מבוא לסקי מים, רכיבה על סוסים, שיעורי בישול, אמנות פלסטיק, מוסיקה, ריקוד, משחקים, טבע, מופעים...כל הפעילויות אשר מוצעות במועדון ה-®Mini Club Med כלולות בחבילת ה"הכל כלול" שלכם.

כבר הגיע הזמן לארוחת הצהריים?

ב-®Mini Club Med או לצידכם

במועדון ה-®Mini Club Med הכל מסודר כך שהילדים יכולים ליהנות מהארוחות או החטיפים שלהם לצד מדריכי ה-®G.Os במסעדת ה-Baby Restaurant. אבל אתם גם חופשיים לבלות את הזמן הזה עם ילדיכם, שום דבר לא חובה. השפים שלנו כל הזמן מפתחים מנות חדשות על מנת לספק את הצרכים של כל קבוצת גיל, ומעל הכל לטעמים שיגרמו אפילו לאניני הטעם מבין ילדיכם לגמור את הצלחת שלהם עד הסוף.

רגעים משותפים בין הורים וילדים

פעילויות מהנות לכל המשפחה

מופעים, חטיפים, שיעורי ריקוד ובישול, טורנירי ספורט... מאורגנים על ידי מדריכי ה-®G.Os במועדון ה-®Mini Club Med, הרגעים האלו מאפשרים להורים וילדיהם לגלות מחדש זה את זה על ידי לקיחת חלק בפעילויות יחד. אולי תזכו לראות את הילד שלכם מאבד לפתע את כל הביישנות שלו כשהוא עולה על הבמה או תזכו לראות את הבת הגדולה שלכם מפגינה יכולות של מנהיגה מלידה...

פעילויות בתשלום נוסף

ספורטאים קטנים, זה בשבילכם!

בדיוק כמו מבוגרים, ילדים יוכלו ליהנות מפעילויות ספורט, על מנת לחקור ולהרחיב את התשוקות שלהם במהלך חופשת הקיץ. ילדיכם יוכלו לבחור מבין עשרות הפעילויות המתקיימות במועדונים השונים, כל פעילות מחולקת לקבוצות (פחות מ-10 ילדים בקבוצה),
הפעילויות האהובות ביותר:

שיעורי גולף (8 ומעלה): שעה וחצי ביום למשך שלושה ימים שבמהלכם ילדיכם ילמדו את כל יסודות המשחק באווירה מהנה.

שיעורי טניס (7 ומעלה): שעה ביום למשך שלושה ימים, ילדיכם יגלו את כל הטכניקות והסודות על מנת לשפר את החבטה.

שיעורי רכיבה על פוני (4 ומעלה): שעתיים ביום למשך שישה ימים, שבמהלכם ילדיכם ייחשפו לעולם המדהים של רכיבת סוסים אשר כולל: רכיבה, הליכה וטכניקות התאוששות.

שימוש בקבצי "cookies"

אנו עושים שימוש בקבצי cookies (עוגיות) על מנת להעניק לך את חווית הגלישה הטובה ביותר. לחיצה על המשך מהווה הסכמתך לשימוש בקבצים אלה.

למדיניות הפרטיות שלנו