ב-2023, קלאב מד מחדשת את התוכניות שלה לבני נוער

בני הנוער שונים זה מזה ועל כן גם הרצונות שלהם, החלומות או אורח חייהם בגילאי 11, 14 או 17. על מנת לענות על הצרכים המגוונים שלהם, Club Med מציגה שני מועדונים ייעודיים חדשים: תוכנית CLUB MED TEENS, המיועדת לגילאי 11-13, ו-CLUB MED CHILL PASS לגילאי 14-17. גישה זו מבטיחה פעילויות ממוקדות וחוויה מגובשת יותר לכל קבוצה.

כלול בחבילה שלכם, לבני נוער בגילאי 11 עד 17.

תכנית לבני הנוער

"היעד" החדש לבני 11-13

"מה אנחנו עושים היום?"

זוהי שאלה נפוצה העולה מבני נוער שרוצים לגלות ולחקור. ההבטחה של תוכנית Club Med Teens היא לספק מענה לסקרנותם, תוך שבירת השגרה על ידי הצעת מגוון רחב של פעילויות. כל יום יראה אחרת מהשני, וזה בדיוק מה שיהפוך את החופשה שלהם לייחודית ובלתי נשכחת.

לשבור את הקרח

כדי להתחיל את התוכנית, מוצעים לבני הנוער משחקי נושא כדי לעודד אינטראקציות ידידותיות ושיתופיות. לדוגמה, יש רשימה של אתגרים לבחירה שמטרתה ליצור חברויות אמיתיות וחזקות לחופשה הקרובה, על ידי חיקוי הספורט או הסלבריטאי האהובים עליהם!

משחקים 2.0 ואולימפיאדה

קלאב מד מביאה גישה רעננה לענפי הספורט הותיקים ביותר, ומציעה טוויסט מרענן. לדוגמה, שימוש ברשת כדורעף במקום רשת קלאסית או הפיכת שייט קיאקים למשחק קבוצתי מרגש. בני הנוער יתמלאו בריגושים תוך שהם מעודדים עבודת צוות ותמיכה הדדית.

מציגים את הכישרון שלהם

אפשרו את היצירתיות שלהם! לבני הנוער שלכם תהיה הזדמנות לחופש מוחלט לדמיון שלהם ודרך כך, הם יחשפו כישרונות חדשים. בין אם מדובר בעיצוב אישי של תיקים או לימוד תנועות ריקוד למסיבה הקרובה, סדנאות היצירה מספקות אינסוף אפשרויות לביטוי עצמי.

תכנית ה- Chill Pass

מותאם לגילאי 14-17

קלאב מד גורם לבני הנוער לקחת הפסקה מהמסכים שלהם וליצור אינטראקציה זה עם זה. כך, הם מפיקים את המרב מכל פעילות שהם בוחרים לאותו יום.
הסוד ? תוכנית המכבדת את ההעדפות והאישיות האישיות של כל אחד. הצעה המתאימה באופן מושלם לזמנים הנוכחיים!

חיבורים בחיים האמיתיים

קלאב מד מעודדת בני נוער בגילאי 14-17 להתחבר זה לזה כבר מתחילת החופשה, ולהמשיך כך בכל פעם שמצטרף חבר חדש לקבוצה. אזורי הטרקלין מציעים לבני הנוער חללים מושלמים בכדי להירגע, להתרועע ולהתחבר.

המועדון כמגרש משחקים

המשימה שלנו: לענות על רצונם לעצמאות. ללא הוריהם ואחיהם, הם יכולים לחקור טיולים מרגשים מעבר למועדון. הם יכולים גם לעסוק בפעילויות ספורט מחודשות המוצעות כמו מרוצי לייזר טאג או מרוצי חתירה, תוך ניצול הטריטוריה של המועדון כמגרש המשחקים שלהם.

יותר טוב מהנשף

ללילות נוער יש אווירה מיוחדת. ה-Club Med Chill Pass מעניק להם גישה לחללים בלעדיים. הם יוכלו לצפות בכוכבים, לשחק קלפים או לעסוק בספורט בצורה מרגשת בחושך (כמעט!). ולמה לא לרקוד גם? כל חופשה מסתיימת במסיבה תוססת, קרירה ורגועה.

זמין מיולי 2023 במועדונים שלנו: