חופשות טניס

טניס בקלאב מד

התכוננו עם משפחתכם לחופשה גדושת פעילויות ספורט מרתקות באחד ממועדוני היוקרה שלנו בנוסחת "הכל כלול". אנחנו מציעים חופשות טניס בהן תוכלו לא רק לנוח ולהירגע, אלא גם ללמוד ולשפר את היכולות במועדונים שלנו מסביב לעולם. המדריכים המקצועיים שלנו יעזרו לכם להשתפר בט…

לשחקנים מתחילים או מתקדמים

שחקו בדרך שלכם

רוצים לשפר את ההגשה שלכם בשיעורי הטניס שלנו? בקלאב מד אתם יכולים להצטרף לקבוצת מתחילים או מתקדמים.
חובבי טניס רציניים במיוחד יוכלו לקחת קורסים עם טכניקות למידה מיוחדות המועברים על ידי מדריכים מקצועיים. תוכלו גם ליהנות ממתקנים ברמה הגבוהה ביותר. השתתפות בשיעורי טניס - מגיל 11.

* שיעורים פרטיים בכל הרמות

* בתוספת תשלום

סוג המגרש והציוד

ציוד איכותי וסוגי מגרשים

תוכלו לשחק טניס ברוב מועדוני קלאב מד על מגרשי חימר, מגרשי פאסט-דריי ומגרשים סינטטיים, בהתאם למועדון. עם קלאב מד כל העולם הוא מגרש הטניס שלכם!

הפכו לטובים ביותר

אימון מקצועי

במועדוני קלאב מד תוכלו לקחת שיעורים המותאמים בדיוק לצרכים שלכם, כאשר אקדמיות הטניס שלנו מציעות לכם מתקנים מעולים כדי שתוכלו ליהנות מהמשחק. במועדון שלנו Sandpiper Bay צוות המאמנים מנוהל על ידי סקוט דל מאסטרו וגבריאל חרמיו שאימנו בעבר שחקנים מהשורה הראשונה. תוכלו להכיר לילדיכם את עולם הטניס עם תוכנית Mini Tennis של קלאב מד המיועדת לילדים בגילאי 3 עד 7.

צריכים קצת עזרה עם סגנון החבטה שלכם? במועדון שלנו Sandpiper Bay פלורידה, ארה"ב תוכלו ללמוד טניס מהמאמן לשעבר של שחקנים מהשורה הראשונה, כגון אנדרה אגאסי, מריה שראפובה ומוניקה סלש!

גלו את Sandpiper Bay

מועדונים נוספים עם מגרשי טניס...

שימוש בקבצי "cookies"

אנו עושים שימוש בקבצי cookies (עוגיות) על מנת להעניק לך את חווית הגלישה הטובה ביותר. לחיצה על המשך מהווה הסכמתך לשימוש בקבצים אלה.

למדיניות הפרטיות שלנו