נופים מרהיבים, אינספור פעילויות בלתי נשכחות

חופשת קיץ משפחתית מושלמת באלפים הצרפתים

טיסה קצרה, מזג אוויר נפלא, אינספור פעילויות לילדים ולמבוגרים ועשרות רגעי אושר קטנים של חוויות משפחתיות גדולות. חופשת קיץ משפחתית באלפים הצרפתים עם קלאב מד היא ה-בילוי שלכם לקיץ

תקופת החופש הגדול מהווה אתגר לא קטן עבור משפחות רבות, המחפשות את החופשה האידיאלית שתספק מצד אחד חוויות והפעלות מגוונות לילדים וכמה ימים של שקט שלווה מפנקת מצד שני לגדולים.

ההחלטה על חופשה משפחתית בקיץ היא לא פשוטה, אבל לאחר שלוקחים בחשבון יעדים שלא מצריכים שעות טיסה ארוכות, מזג אוויר נפלא, שלא מזכיר את הלחות המהבילה של יולי-אוגוסט בישראל, ורצון אמיתי להוסיף לאלבום המשפחתי אינספור רגעי אושר קטנים של חוויות גדולות – מגיעים למסקנה אחת - חופשת קיץ משפחתית הכל כלול באלפים הצרפתים – היא הבילוי האולטימטיבי שעונה על כל התשוקות והציפיות.

כן, דווקא האלפים ודווקא בקיץ. נופים מרהיבים והמון ירוק, שפע טיולים בחיק הטבע, רכיבה אטרקטיבית באופני הרים, פעילויות מים סוחפות, אינסוף אטרקציות ייחודיות – ומעל הכל - חופשת הכל כלול של קלאב מד.

אם במהלך החורף האירופאי האלפים ידועים בחופשות סקי ברמה הגבוהה ביותר, הרי שבקיץ הם הופכים לחגיגה תוססת ואטרקטיבית של טבע ונוף המאפשרים אינסוף פעילויות מהנות.

טרקים מרהיבים בהרים

המדריכים המקצועיים של קלאב מד יסחפו אתכם למסע מרתק בשבילי ההרים המוריקים, עם שפע טיולים מודרכים (ליום שלם או חצי יום) הנחלקים לארבע רמות קושי. מדי יום תוכלו לחבור לצוות מקצועי וחביב, ולבחור טיול בנושא אחר מתוך שפע אפשרויות, שיחשפו אתכם לתרבות המרתקת ולאוצרות הנסתרים של הסביבה המקומית: בעלי חיים וציפורים נדירות, צמחים, היסטוריה ומורשת, גיאולוגיה או טופוגרפיה. קבוצות הטיולים מונות כ-15 משתתפים, מתאימות מגיל 8 ומוצעות מדי יום.

הליכה נורדית

הליכת הרים ייחודית המזוהה עם פינלנד, שבעזרת שני מוטות הליכה מאפשרת לגוף תנופה טבעית, ומהווה פעילות אירובית מושלמת לצד חווית הליכה בלתי נשכחת בתוך ההרים הנפלאים. מתאים מגיל 12.

רכיבת אופניים סוחפת

חובבי רכיבת אופניים ואלו שרוצים להתמכר לתחביב חדש ומרגש, מוזמנים ללמוד את רזי הרכיבה באופן מקצועי וחווייתי בליווי מדריכי רכיבה מיומנים שילוו אתכם לדיווש מופלא אל עבר הנופים האלפיניים המהפנטים. מסלולי הרכיבה מוצעים ב-3 רמות קושי ומתאימים לילדים מגיל 8. לבחירתכם: רכיבה באופניים דינאמיים או באופני הרים המצוידים במנוע חשמלי לדיווש קל ונינוח יותר.

מועדונים מומלצים

Valmorel
Valmorel
קיץכולל טיסה
With luxury space

Valmorel

צרפת