4 קילשונים

איטליה
Pragelato Sestriere

Pragelato Sestriere

Pragelato Sestriere

איטליה

Tripadvisor: 4.5

גלו את הרוח ההררית של אזור פיימונטה

מועדון קלאב מד Pragelato Sestriere שוכן בלב אזור פיימונטה. כפר מקסים של בקתות עץ קטנות עם מזרקה יפה במרכז. בואו לחוות את אורח החיים האיטלקי בין נוף בתולי, במועדון עם מתקנים משופצים ומוגדלים. פנקו את עצמכם בפוקצ'ה, התרווחו בשמש ולאחר מכן נעלו את נעלי ההליכה וצאו לחקור את השבילים הרבים. סיימו את היום שלכם עם סשן מחמם בסאונה הפינית. בערב, התכרבלו על ספה נעימה, מתחת לנברשת מהממת, ותיהנו מתה צמחים או כוס גראפה*.

  • צריכת אלכוהול מופרזת מסוכנת לבריאות.

אפליקציית ההייקינג MHIKES

הורידו את היישום Mhikes כדי ליצור מסלולי טיולים ייחודיים של קלאב מד מהמועדון.

המסלולים פותחו על ידי מדריכי קלאב מד המקצועיים, שמכירים את סביבת המועדון באופן מושלם. היישום פועל גם באופן לא מקוון, כאשר לאחר הורדת המסלול ה-GPS פועל וילווה אתכם לאורך השבילים!

מידע חיוני

  • VIA MONTE ORSIERA N°1 FRAZIONE
  • PRAGELATO (TO) 10060
  • Piedmont Italy

Nearest arrival points :

העברה אל\מ-Oulx תחנת רכבת

45 דקות

העברה מתחנת הרכבת Modane ואליה

1h15 דקות

העברה אל\מ-Turin-Caselle שדה התעופה

1h45 דקות

Turin-Porta Nuova railway station

1h45 דקות

העברה אל\מ-Milan-Malpensa שדה התעופה

3h

העברה מנמל תעופה Geneva-Cointrin ואליו

3h

העברה אל\מ-Milan-Linate שדה התעופה

3h15 דקות

Grenoble Alpes Isère Airport

3h15 דקות

Milan-Bergame airport

3h30 דקות

השהות שלכם כוללת

  • מועדוני ילדים (מגיל 4 עד 17)
  • פנסיון מלא, מסעדות המגישות מאכלי גורמה
  • בר וחטיפים חופשי
  • פעילויות ספורט
  • מוסיקה חיה, הופעות ומסיבות בערבים

*בעלות נוספת

Sustainability is part of the journey
Green Globe certified​​
Since 2015, our Resort has consistently earned its Green Globe certification, guaranteeing responsible operations across components as: waste management, energy & water consumptions, responsible purchases, pollution limitation, biodiversity preservation.​
1/2

צפו בתאריכי יציאה ומחירים

1.עם טיסות / ללא טיסות

חופשה מותאמת אישית
לרשותכם מגוון אפשרויות להזמנת החופשה
חבילה עם טיסות והעברותחבילה ללא טיסות. ניתן להזמין את העברות בהמשך הזמנה באתר חבילה ללא טיסות וללא העברות
*בהתאם לתנאים הכלליים

המחירים המוצגים מטה הינם הערכות מחיר לאדם בחדר זוגי, סוג החדר הינו על בסיס מקום פנוי. על מנת לקבל את המחיר בפועל יש לבחור את התאריך המבוקש ולהתקדם למנוע ההזמנות לקבלת הצעה.

2.בחרו את תאריך היציאה שלכם ולאחר מכן את תאריך החזרה שלכם

3.בחרו את הרכב האורחים

הנחיות לטסים לאיטליה

שימו לב! ההנחיות המתייחסות למדינת היעד הנן בנוסף להנחיות הכוללות ליוצאים ולנכנסים למדינת ישראל המפורטות כאן.

כניסתכם לאיטליה, תתאפשר בהצגת אחד מהאישורים הבאים:
1.תעודת קורונה בתוקף שהונפקה על ידי משרד הבריאות הישראלי.
התעודה ניתנת להורדה לזכאים לה באמצעות אתר הרמזור הישראלי כאן.

2.תוצאה שלילית בבדיקת PCR לקורונה שבוצעה במהלך 72 השעות שלפני הגעתכם לאיטליה, או בבדיקת אנטיגן שבוצעה במהלך 24 השעות שלפני הגעתכם לאיטליה. תוצאות הבדיקה צריכות להיות באנגלית ולהתאים לשם הנוסע כפי שמופיע בדרכונו וכמו כן להכיל את מספר הדרכון.

בנוסף, יש למלא טופס כניסה לאיטליה באמצעות הקישור הנמצא כאן ולהביא עמכם לנסיעה אישור מודפס או דיגיטלי בגין מילוי הטופס.

לתשומת לבכם, התו הירוק הישראלי תקף גם במדינת איטליה ועל כן אנו ממליצים להצטייד בו ובתעודת קורונה (עם קוד QR) באופן מודפס או מקוון. תעודת הקורונה והתו הירוק ניתנים להורדה בקלות מאתר הרמזור הישראלי כאן.

במהלך הטיסה לאיטליה, במהלך טיסת החזור, בשדה התעופה באיטליה, בהעברה מן השדה למועדון, בתחבורה הציבורית ובמעליות באתרי הסקי, חלה חובת עטיית מסיכה מסוג FFP2 או מסוג N95.

בהתאם לדרישות מדינת איטליה, בכניסה למועדונינו באיטליה וכמו כן בעת השימוש במתקני אתר הסקי, יש להציג תו ירוק בתוקף. הוראה זו מחייבת את כל אורחינו בגילאי 12 שנים ומעלה. ילדים בני פחות מ 12 שנים אינם מחוייבים בהצגת תו ירוק כאשר הם מגיעים לחופשה במועדונינו באיטליה בלווית הורה/ים בעלי תו ירוק בתוקף.

אין בהנחיות הכניסה למועדוני קלאב מד בכדי לגרוע מדרישות מדינות היעד והמוצא בעת הכניסה והיציאה מהן ו/או מדרישות חברות התעופה השונות.

בהיעדר אחד מהמסמכים הנדרשים להצגה על ידי אורחינו בהגעה למועדון, תימנע גישת האורח/ת למועדון, כמו גם גישת ההורה/המלווה (במקרה שהאורח/ת ללא אחד מהמסמכים הנו קטין/ה) ו/או גישת הקטין/ה (במידה והאורח/ת ללא אחד מהמסמכים הוא ההורה/המלווה).

למידע הרשמי מומלץ להתעדכן במשרד הבריאות האיטלקי כאן.

ככל שהנכם מתכננים שהייה נוספת ביעד ביניים במהלך חופשתכם (בהלוך ו/או בחזור), שהייה שהינה מעבר לשהייתכם במועדון אליו רכשתם את חופשתכם, עליכם לבדוק מול אתרי הרשויות ביעד הביניים באם הנכם נדרשים בעמידה בקריטריונים כלשהם ו/או במילוי אחר הנחיות נוספות.

ההנחיות המפורטות באתר הינן ריכוז של פעולות אשר משתנות מעת לעת בהתאם להנחיות המדינות בנושא הקורונה. חלה חובה מלאה על כל אורח לברר את מדיניות הגבולות והדרישות של מדינת היעד (כניסת אזרחים זרים, דרישה לבדיקות, לרבות מחלימים ומחוסנים, חובת בידוד וכיו"ב) וכן לפעול לפי כל ההנחיות התקפות לפני החופשה, במהלכה ובסופה ,הן במועדוני קלאב מד, הן במדינת המוצא והן במדינת היעד ובחזרה.