חופשת קיץ משפחתית בהרי האלפים

נופים מרהיבים, אינספור פעילויות בלתי נשכחות

חופשת קיץ משפחתית מושלמת באלפים הצרפתים

טיסה קצרה, מזג אוויר נפלא, אינספור פעילויות לילדים ולמבוגרים ועשרות רגעי אושר קטנים של חוויות משפחתיות גדולות. חופשת קיץ משפחתית באלפים הצרפתים עם קלאב מד היא ה-בילוי שלכם לקיץ

תקופת החופש הגדול מהווה אתגר לא קטן עבור משפחות רבות, המחפשות את החופשה האידיאלית שתספק מצד אחד חוויות והפעלות מגוונות לילדים וכמה ימים של שקט שלווה מפנקת מצד שני לגדולים.

ההחלטה על חופשה משפחתית בקיץ היא לא פשוטה, אבל לאחר שלוקחים בחשבון יעדים שלא מצריכים שעות טיסה ארוכות, מזג אוויר נפלא, שלא מזכיר את הלחות המהבילה של יולי-אוגוסט בישראל, ורצון אמיתי להוסיף לאלבום המשפחתי אינספור רגעי אושר קטנים של חוויות גדולות – מגיעים למסקנה אחת - חופשת קיץ משפחתית הכל כלול באלפים הצרפתים – היא הבילוי האולטימטיבי שעונה על כל התשוקות והציפיות.

כן, דווקא האלפים ודווקא בקיץ. נופים מרהיבים והמון ירוק, שפע טיולים בחיק הטבע, רכיבה אטרקטיבית באופני הרים, פעילויות מים סוחפות, אינסוף אטרקציות ייחודיות – ומעל הכל - חופשת הכל כלול של קלאב מד.

אם במהלך החורף האירופאי האלפים ידועים בחופשות סקי ברמה הגבוהה ביותר, הרי שבקיץ הם הופכים לחגיגה תוססת ואטרקטיבית של טבע ונוף המאפשרים אינסוף פעילויות מהנות.

מועדונים מומלצים