חופשה משפחתית

במאוריציוס

שלושת המועדונים שלנו במאוריציוס

נופש משפחתי באי מאוריציוס – לעשות רק מה שמתחשק

טיול בחיק הטבע, אחר צהריים בחוף הים, מפגש עם מסורות ממקורות שונים, מגוון מאכלים המגרים את חוש הטעם - כל אלו הם בילויים מהנים וטעימים שתוכלו לחלוק עם ילדיכם במאוריציוס.

הרפתקה לכל המשפחה באי מאוריציוס

המשפחה שלכם שוחרת הרפתקאות? תנו דרור למגלי הארצות שבכם, וצאו לסיור בלתי נשכח אל הצוק "לה מורן בראבאנט" שבמאוריציוס. זהו אחד ההרים המרשימים ביותר שבכל רחבי האוקיינוס ההודי. מפגש עם הטבע, שאותו תמשיכו כשתגיעו אל הפארק Vanille Nature, שם תחוו מפגשים מדהימים עם צַבֵּי ענק. חופשה לכל המשפחה באי מאוריציוס שתשאיר אתכם פעורי פה.

גלו את מועדוני הילדים שלנו

חופשה לכל המשפחה באי מאוריציוס: להיפתח לאופקים תרבותיים חדשים

הסיורים במאוריציוס יעוררו את סקרנות ילדיכם ויגרו את חושיהם. במהלך החופשה המשפחתית במאוריציוס, הילדים יקבלו הזדמנות להתוודע למנהגים ולמסורות מכל העולם. מה"דיוואלי" ועד לפסטיבל המטבח הסיני, תוכלו לחוות ולהתרשם מהחגים ומהמנהגים המקובלים באי מאוריציוס. מתחילים ב"סאגו", מאכל הרחוב הטיפוסי שכדאי לכם לטעום בפסטיבל האוכל והתרבות של צ'יינה טאון בפורט-לואיס. החוויה תיחרת בזיכרונכם, ותלווה אתכם גם כשתחזרו הביתה.

גלו עוד על מאוריציוס

שימוש בקבצי "cookies"

אנו עושים שימוש בקבצי cookies (עוגיות) על מנת להעניק לך את חווית הגלישה הטובה ביותר. לחיצה על המשך מהווה הסכמתך לשימוש בקבצים אלה.

למדיניות הפרטיות שלנו