חופשה במאוריציוס

חופשה במאוריציוס תפגיש אתכם עם נווה מדבר של שלווה ורוגע. מאוריציוס, הממוקמת באוקיאנוס ההודי, מציעה מרבדי חופים חוליים לבנים, הרים מרשימים, צמחים נדירים ושפע נהרות ומפלים. נופש במאוריציוס עם קלאב מד הוא גם כור היתוך של עבר והווה עם שלל פעילויות, שכולן מתחילות או מסתיימות, איך לא, בחוף הים הצלול הצבוע טורקיז.

עצי קוקוס, ים כחול וחול לבן: הכל כלול בחופשה שלכם במאוריציוס

ההרפתקה הקריאולית מחכה כבר לסחוף אתכם, אז תנו לאנשי מאוריציוס הנעימים והחביבים להוביל אתכם בדרכיו של האי שהשתמר בצורתו הטבעית.

חוויות בטבע והרפתקאות - הכל כלול בחופשה שלכם במאוריציוס

נופים מרהיבי עין וחופי רחצה חלומיים - בחופשת ה"הכל כלול" במאוריציוס תיחשפו לפלאים שלא האמנתם שקיימים. בדרום האי נמצא אזור השאמרל (Chamarel), "ארץ שבעת הצבעים", שהוא יפהפה ומפתיע כאחת: על רקע מפל מים אדיר, קרחת היער חושפת אדמה גבנונית וססגונית, המושכת את העין בצהוב ובחום, באדום ובסגול. צפונה משם, ב-Pamplemousse, מרחק 20 דקות נסיעה מהמועדון Club Med La Pointe aux Canonniers, ממתין לכם הגן הבוטני SSR, המשתרע על פני שטח של 370 דונם וכולל עשרות זני דקלים, בריכות מים ואוסף יוצא דופן של פרחי נופר. במרחק של שעה משם ומהמועדונים Club Med La Plantation d’Albion ו-Club Med La Plantation d'Albion, תוכלו להתוודע למוקד משיכה נוסף של האי: מים צלולים, דקלי קוקוס וחוף רחצה עם חול דק בלב האוקיינוס ההודי - זהו "אי האיילים" (Île aux Cerfs), שבו נמצאת הלגונה הגדולה ביותר במאוריציוס.

גלו את מאוריציוס למשפחות

חופשה ספורטיבית ואקטיבית באי החלומות

בחופשת "הכל כלול" במאוריציוס, האי כולו הופך למגרש המשחקים שלכם. הצוללים יוצאים מ- Île aux Cerfs ומחוף הרחצה פליק-אן-פלאק, ויורדים למצולות לשוטט בין שושנות ים לדגי ליצן. חובבי ההפלגות יכולים להמשיך את החופשה במאוריציוס בשיט ל- l’Ile des Deux Cocos("אי שני הקוקוסים"), הנמצא בלב השמורה הימית Blue Bay, גן עדן מנותק מהציוויליזציה. לעומתם, חובבי הגולף יעדיפו לנקות את הראש במשחק בכרי הדשא של "מון שואזי", מרחק רבע שעה נסיעה מהמועדון La Pointe aux Canonniers.

קלאב מד - בית הספר הטוב ביותר לספורט

נופש באי מאוריציוס: בחרו בחופשת "הכל כלול" של Club Med והיחשפו לתרבות הקריאולית האקזוטית

התרבות של מאוריציוס מגיעה מכל קצוות תבל, ומקורותיה אסייתיים, אוריינטליים ואפריקאים. המגוון הזה בולט לעין בשוק של פלאק, כאשר נחשפים למטבח הקריאולי, מקוקטייל פירות אקזוטיים ועד לקדירת "רוגאי" או סרטן על הגריל. כאן, לצליליה של מוזיקת "סגה', החופשה במאוריציוס לא הייתה יכולה להיות תוססת יותר.

ספורט, חמאם - הכל כלול בקלאב מד

שימוש בקבצי "cookies"

אנו עושים שימוש בקבצי cookies (עוגיות) על מנת להעניק לך את חווית הגלישה הטובה ביותר. לחיצה על המשך מהווה הסכמתך לשימוש בקבצים אלה.

למדיניות הפרטיות שלנו