אנרגיה מתפרצת: חופשות משפחתיות נהדרות עם בני נוער

חופשות עם בני נוער יכולות להיות לא פעם מאתגרות. גיל ההתבגרות, ההורמונים המשתוללים, האנרגיות המתפרצות... ובכל זאת, ברגע שתקלעו לטעמם ולרצונם - תוכלו ליצור עבורם זיכרונות משפחתיים שיישארו איתכם לכל החיים.

יציאה לחופשה עם נער או נערה מתבגרים יכולה להוות אתגר לא פשוט גם עבור ההורים הסבלניים ביותר. שינויים במצב הרוח, השתיקות, ההתפרצויות - וזה עוד לפני שיצאתם בכלל לדרך. אבל לא יעבור זמן רב עד שהם יעזבו את הקן החמים שלכם, ועד אז, ועם הרבה הבנה וגמישות, כדאי לנצל את המירב מהחופשות שנותרו לכם יחד וליצור עבורכם – ועבור כל המשפחה – זיכרונות חווייתיים ובלתי נשכחים.

חופשות עם בני נוער: כללי הזהב

הכלל הראשון בבחירת החופשה המושלמת עם המתבגרים שלכם הוא לשתף אותם בהתלבטות שלכם לאן לנסוע ולהתייעץ איתם לדעתם ולטעמם. בוודאי שזו תהיה דרך נעימה ואנושית יותר מאשר להנחית עליהם עובדה גמורה. תנו להם רשימה של אפשרויות: חופשת חוף, חופשה אקטיבית, חופשה ספורטיבית, לטווח קצר או ארוך, וכו'. כמובן שהתקציב שייעדתם לטיול, כמו גם רצונותיכם שלכם יכתיבו את רשימת האפשרויות, אך התייעצות עם בני הנוער מעידה על כך שאתם מכבדים אותם, מחשיבים את דעתם וחשוב לכם שייהנו בדיוק כמוכם מהחופשה המשפחתית המשותפת שלכם יחד. נדמה לנו שבדרך זו תהיו מופתעים לטובה מהתגובה של המתבגרים שלכם ומשיתוף הפעולה שלהם בתכנון החופשה המצופה.

העדיפו הכל-כלול

חופשות משפחתיות עם בני נוער יכולות להיות יקרות, אך בחופשת הכל-כלול על קלאב מד כל הספורט והפעילויות כבר כלולים במחיר, כך שאינכם צריכים לדאוג לגבי עלויות נוספות כדי להעסיק אותם. היופי בהכל-כלול הוא שהמתבגרים שלכם יכולים לחיות את החיים בקצב שלהם - לאכול ולשתות מתי שהם רוצים, לשחק בספורט המועדף עליהם ולפגוש את החברים החדשים שלהם, והכל בסביבה בטוחה ושלווה.

"אני רוצה ספייס!"

זה לא סוד שבני נוער חושקים במרחב משלהם, והשלט "אין כניסה" המתנוסס כמעט על כל דלת בחדר של נער מתגבר, יכול להוות רמז לכך שיעשו זאת גם במהלך החופשה שלכם. לכן חשוב שהם יוכלו "לברוח" לאזור נטול הורים ואחים כדי לבלות ולשוחח עם בני נוער אחרים. במספר אתרי נופש של קלאב מד פועל מועדון Passworld - מועדון פתוח בפיקוח צוות מוסמך ועם מרחב ייעודי המיועד רק לבני נוער, בו הם יכולים לפגוש חברים חדשים וללמוד מיומנויות חדשות כמו עיצוב סרטים ותיקלוטים קצביים, כמו גם רחבת ריקודים עם עמדת די ג'יי מאובזרת. הכניסה למבוגרים? ובכן... עדיף שלא.

ספורט מטורף

עבור בני נוער רבים, ספורט הוא חלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלהם, ואין שום סיבה שזה ישתנה בחופשה. כל ענפי הספורט הזמינים למבוגרים באתרי הנופש של קלאב מד זמינים גם לבני נוער, שיוכלו "להשתגע" כאן מהמבחר העצום - גולף, טניס, חץ וקשת, רכיבה על סוסים, קייט סרפינג, שייט, צלילה, ווייקבורד, ג'ט סקי, והרשימה עוד ארוכה. כך למשל, אתר הנופש שלנו קלאב מד לה פוינט (Club Med La Pointe aux Canonniers) במאוריציוס הוא אחד המיקומים הטובים ביותר של קלאב מד לפעילויות ספורט ימי ויבשתי, וזכרו - שכל הציוד הדרוש כלול בחבילה שלכם – כך שלא צריך להביא שום דבר מלבד נעלי ספורט והרבה אנרגיה.

שפע פעילויות אטרקטיביות

לא רק ענפי ספורט יכולים לשרוף את האנרגיה העודפת של המתבגרים שלכם. אתרי קלאב מד מתגאים במגוון עצום של פעילויות המותאמות במיוחד לבני נוער, כמו סדנאות קרקס בלעדיות המלמדות מיומנויות טרפז המוצעות באתר הנופש קלאב מד מרקש לה פלמריי (Club Med Marrakech La Palmeraie) או מסיבות חוף וערבי קולנוע בקלאב מד פונטה קאנה (Punta Cana Club Med) ברפובליקה הדומיניקנית. ואם בני הנוער שלכם אוהבים טיפולי ספא, אתר הנופש שלנו במקסיקו קלאב מד קנקון יוקטן (Club Med Cancun) מציע טיפולים המיועדים אך ורק עבורם, ואילו חובבי טכנולוגיה יכולים להתנסות בחבילת המציאות המדומה והאטרקטיבית בקלאב מד גראנד מאסיף (Grand Massif Samoëns Morillon Club Med) בצרפת, שם יוכלו לחוות גלישה במורדות ההרים בטכנולוגיה חדשנית ומלהיבה אפילו מבלי לצאת מהמלון.

חדשות, מפתיעות ומרגשות

החופשות הטובות ביותר שלעולם לא יישכחו הן אלה שבהן עשיתם משהו חדש לגמרי או שקרה משהו מרגש ובלתי צפוי. כך למשל, במהלך חופשות הכל-כלול עם קלאב מד בקנקון במקסיקו, תוכלו לחוות רכיבה על גמלים במדבר או טיפוס על פירמידת מאיה עתיקה ליד קנקון. בשל כך, מומלץ להקדיש זמן להתנסות בפעילויות חדשות ולגלות מקומות מרגשים ביחד, או ללמוד יחד מיומנויות ספורטיביות מלהיבות שתוכלו ליהנות מהן גם עם חזרתכם הביתה.

בלו זמן משפחתי משותף

אתם לא צריכים אותנו כדי לדעת שבני הנוער שלכם גדלים במהירות, ובקרוב, מן הסתם, יעדיפו לצאת לחופשות עם חברים שלהם ויתרחקו מעט מהקן המשפחתי. במהלך החופשות המשפחתיות שלכם יחד, כדאי לוודא שאתם מנצלים היטב את ההזדמנות לשוחח איתם, להקשיב להם ולצחוק איתם ככל האפשר. מכיוון שכולכם נינוחים ויש לכם לא מעט זמן פנוי - חופשה היא העיתוי האידיאלי להתקרב לבני הנוער לפני שתחזרו לשגרת החיים, העבודה ובתי הספר. הם אולי לא אומרים זאת, אבל הם בוודאי יעריכו את המאמצים שלכם לספק להם חופשה נהדרת, כי תאמינו או לא, החופשות הכי טובות לבני נוער הן אלה שאתם נמצאים בהן.

גלו את המגוון של חופשות עם בני נוער של קלאב מד