6 אפליקציות סקי מובילות

הישארו מעודכנים ובטוחים על המדרונות עם 6 אפליקציות הסקי הטובות ביותר, שיספקו לכם מעקב אחרי טרקים בהרים, מפות שלג ומזג אוויר ומדריכי בטיחות שימושיים.

אלה מאיתנו אשר גלשו סקי בשנות ה-90 בוודאי יזכרו את מבחר המפות שחולקו במתחם והיו צריכות להימצא בכיס חליפת הסקי. את המפות המסורבלות הללו מחליפות כיום הטכנולוגיות החדשות, ובראשן – האפליקציות - שיסייעו לכם במהלך חופשת הסקי עם שפע מידע חשוב, מעקב אחרי טרקים בהרים, מפות שלג ומזג אוויר ומדריכי בטיחות שימושיים.

MAPRIKA (אנדרואיד ו-IOS)

אפליקציית Maprika מתחברת עם יישומי המפות המותקנים במובייל שלכם (מפות גוגל וכו') ומאפשרת לכם להוריד ישירות למכשיר מפות של מסלולי השלג באתר הנופש. כך תוכלו לגשת אליהן גם אם אתם ללא אות או קליטה, למצוא את המיקום של חברים ובני משפחה על ההר, להגדיר נקודות מפגש לאורך ביום ולהיפגש להפסקת צהריים בקלות ובנוחות.

לאפליקציית MAPRIKA

TRACE SNOW (אנדרואיד ו-IOS)

זהו יישום פופולרי מאוד העוקב אחר הביצועים שלכם במדרונות, בין אם אתם גולשי סקי או סנובורד. האפליקציה מחשבת כל דבר, מזמן האוויר ועד כמות הקלוריות שנשרפו. אם אתם מעמידים את הנייד על החלק החיצוני של בגדי הסקי או הציוד שלכם, האפליקציה יכולה גם להסתנכרן עם ה-GoPro שלכם ולהעלות באופן אוטומטי סרטון המתעד אתכם במדרונות.

לאפליקציית TRACE SNOW

SKI TRACKS (אנדרואיד ו-IOS)

אפליקציה בסיסית, אבל מצוינת ופופולארית מאוד בקרב גולשי סקי רבים. האפליקציה מאפשרת הוספת תמונות והקלטה של עד 14 שעות מבלי לרוקן את הסוללה, מקפחת ושומרת על כל הנתונים הסטטיסטיים הביצועים שלכם, וגם יכולה להסתנכרן עם Apple Watch, כך שתוכלו לעקוב אחר ההתקדמות שלכם מבלי שהסוללה של המכשיר תתרוקן לכם על ההר.

לאפליקציית SKI TRACKS

SKIFIT (אנדרואיד ו-IOS)

יישום זה מאפשר לכם לקבל הנחיות והדרכות לאימוני סקי ע"י הפיזיותרפיסט ניל מקלין מרטין. היא חינמית, מציעה שגרת אימונים בני שמונה דקות המתאימה לכל רמות הגלישה, כשהתמדה בתרגולים תביא אתכם לרמת גלישה במסלולים השחורים המאתגרים ביותר.

עוד על SKIFIT - כנסו

SKI & SNOW REPORT (אנדרואיד ו-IOS)

זו האפליקציה אותה מורידים הכי הרבה גולשי סקי, ויש לכך סיבה טובה מאוד. הפונקציונליות החכמה של OnTheSnow מציעה דוחות שלג מיותר מ-2,000 אזורי סקי ברחבי העולם, כולל דיווחים ממקור ראשון של משתמשים אחרים שנמצאים ממש במעבה ההרים הלבנים.

לאפליקציית SKI & SNOW REPORT

FATMAP (אנדרואיד ו-IOS)

זה אולי נשמע כמו מדריך הפונדו הטוב ביותר בשוויץ, אבל פנינה זו היא למעשה אחת היישומים המפורטים ביותר בתחום מפות בתלת ממד הקיימות היום בשוק. הגרסה הרגילה היא בחינם, אבל גרסת הפרימיום בהחלט שווה את ההוצאה קטנה, והיא כוללת תמונות לוויין של המדרונות בתלת ממד, מיפוי מדורג, והתראות של מפולות שלגים או בורות או בקיעים בשלג.
לאפליקציית FATMAP

לאפליקציית FATMAP

לכתבות נוספות במדריך:

כך תצלמו את התמונות היפות ביותר בחופשת הסקי

5 מסלולי סקי מובילים בשלושת העמקים