ינואר, פברואר או מרץ? התקופות הטובות ביותר לסקי באלפים הצרפתים

אחד האתגרים שעומדים בפני גולשים לפני יציאתם אל חופשת סקי היא לבחור את המועד המתאים ביותר, בו מובטחת כמות שלג איכותית ומספקת, ותנאי מזג האוויר שיבטיחו חווית גלישה משובחת באלפים הצרפתים. ככלל, עונת הסקי נמשכת מדצמבר עד אפריל, כשלכל אחד מהם יש מאפיינים שונים וחוויות ייחודיות לתקופה. כך, לבחירה במועד המתאים יש השפעה על אופי הבילוי ועל החוויות הרבות שמחכות לכם, ולכן רגע לפני שאתם יוצאים לכבוש את המדרונות הלבנים – הכנו לכם מדריך חודשי שימושי שיעזור לכם להחליט על מועד החופשה האולטימטיבי עבורכם

בין אם אתם מטיילים עם משפחה גדולה ובין אם אתם מתכננים חופשה רומנטית, סקי באלפים הצרפתים בסמוך לחג המולד יהיה תמיד חוויה קסומה ומיוחדת. האווירה החגיגית, הקישוטים הצבעוניים, כפרים המסורתיים הציוריים וההרים שכמו הושלגו במיוחד לתחילת השנה החדשה – כל אלו מהווים תפאורה מושלמת לחופשת סקי חלומית באלפים הצרפתים, ומסוג הטיולים מהם עשויים חלומות.

אבל כמובן, לצד האווירה החגיגית והמקושטת, אין ספק שחודש דצמבר הוא גם זמן נהדר לעלות על המדרונות, בזכות תנאי שלג נהדרים, ובתזמון הנכון גם פחות צפיפות במסלולים בחג המולד עצמו, אם כי ערב הסילבסטר הוא זמן פופולארי מאוד לחופשת סקי.
כך או כך, אתרי נופש רבים בהרי האלפים חוגגים את חג המולד בדרכם המיוחדת. במריבל, סנטה מגיע על מזחלת רתומה לסוס עם להקת אקרובטים ומחלק מתנות בזמן שלהקת הג'אז ניו אורלינס מנגנת ברקע שירי חג המולד. בקורצ'יבל החגיגות נמשכות שבוע שלם, עם תהלוכות רחוב, מופעי אור וזיקוקים, וסנטה עליז שמחלק מתנות
כמו חגיגות חג המולד, גם שהייה באלפים המושלגים בערב ראש השנה הנוצרי - הסילבסטר - יכולה להיות חוויה מדהימה, במיוחד אם אתם רוצים לחגוג בסטייל. האפרה-סקי ידוע כבילוי האלפיני המושלם בכל ימות השנה, אבל בערב הסילבסטר הוא נחגג בפאר עצום וחגיגי ביותר כשברוב אתרי הנופש מתקיימות מסיבות אפרה-סקי גדולות ומרשימות. אחת הבולטות והמפורסמות ביותר היא מסיבת המסכות המרהיבה של שנות ה-20 בואל דיזר, הידועה כאחת מחוויות האפרה-סקי הטובות ביותר של השנה החדשה.

קלאב מד - אלופים בחופשות סקי בסגנון הכל כלול