ציוד סקי – לקנות או לשכור?

כל גולש נתקל בדילמה הזו - האם לשכור מגלשיים ומגפיים, או לקנות אותם? מה עדיף – להצטייד בציוד קבוע משלכם ולחסוך זמן, או לחסוך כסף על הובלה ולשכור את הציוד החדיש ביותר מדי שנה? התשובה אינה חד משמעית, הנה היתרונות והחסרונות של שתי האפשרויות.

השכרת מגלשיים ומגפיים לסקי

יתרונות וחסורונת

● מותגים מובילים, ציוד חדיש: ציוד מושכר בדרך כלל הוא חדש, ממותג, מתוחזק באופן קבוע ומוחלף מדי כמה חודשים, כך שאין שום סיכון בשימוש בציוד לא תקין. מועדוני קלאב מד ורוב החנויות מציעים את המוצרים של המותגים הגדולים ביותר - ולכן השכרה היא דרך נהדרת ליהנות מציוד חדיש ואיכותי מבלי לשלם הון.

● חיסכון בעלויות הובלה ומשלוח: חברות תעופה רבות גובות לעתים קרובות עמלת מטען על ציוד הסקי שאתם לוקחים אתכם. כמובן, שאם תשכירו ציוד - יימנע מכם התשלום על כך.

● נוחות: יש לכם מספיק ציוד לקחת אתכם לשבוע של חופשת סקי, אם תוסיפו גם זוג מגלשיים ומגפיים, לא רק שתיאלצו להסתרבל עם ציוד כבד למדי, אלא גם תידרשו לשלם על משקל עודף בשדה התעופה.

● שינוי תוך כדי תנועה: ברוב חנויות הסקי ובמועדוני קלאב מד הציוד ניתן להחלפה ושינויים במהלך החופשה. כך שאם גיליתם שפריט מסוים לא מתאים לכם, או שבמהלך החופשה שיפרתם את יכולות הגלישה ותרצו לעבור לציוד שמתאים לרמה גבוהה יותר – הדבר אפשרי.

● ברוב מועדוני קלאב מד, תוכלו להזמין מראש את כל הציוד הדרוש לכם באמצעות שירות Easy Arrival, כך שהכל יהיה מוכן מיד עם הגעתכם למועדון. כל הציוד ימתין לכן בלוקר האישי שלכם, דבר שיאפשר לכם גם לחסוך זמן יקר וכמובן להתחיל להסתער על המדרונות ללא עיכובים.

קניית מגלשיים ומגפיים לסקי

יתרונות וחסרונות

● כאשר אתם קונים זוג נעלי סקי הם יהיו מצוידים במלואם ויקבלו את צורתם הנוחה בדיוק לפי מידות הרגליים שלכם. הנעליים יכולות גם להיות מותאמים אישית באופן מלא ואתם כמובן יכולים לבחור את העיצוב והסגנון שלכם. כך או כך, זוג מגפי סקי מתאימות ונוחות יעשו את כל ההבדל בין גולש מהוסס לגולש בעל בטחון על המדרונות.

● ברכישת ציוד סקי תקבלו בדיוק את המגלשיים שאתם צריכים ושמתאימים לכם.

● שימוש באותו ציוד סקי באופן קבוע משול בדיוק לנהיגה באותה מכונית, או רכיבה על אותם אופניים – זה מרגיש מוכר וידוע, ואתם יודעים בדיוק איך לתפעל אותם בתנאים שונים, מבלי לבזבז זמן על לימוד השימוש בהם.

● כשאתם רוכשים לעצמכם מגלשיים או מגפיים אישיים - אתם למעשה חוסכים זמן יקר. פשוט מגיעים לחופשה, נועלים, מצטיידים ויוצאים לדרך הלבנה.

לכתבות נוספות במדריך:

מדריך מידות ציוד סקי וסנובורד

6 אפליקציות סקי מובילות

הכינו גופכם לחורף (ולחופשת סקי)