יועצות המכירות שלנו מחכות לכם השבוע במועדון!

אנו שמחים להציע לכם שירות מיוחד במהלך חופשתכם במועדון השבוע- יועצות המכירות שלנו הגיעו עד אליכם, וישמחו לייעץ ולסייע לכם בהזמנת חופשה לחורף הבא וליהנות מהטבות בלעדיות* - רגע לפני כולם!

❄ מקדמה של 170€ בלבד לאדם בעת ביצוע ההזמנה
❄ הטבת שינוי הזמנה
❄ עד 15% לאדם על חופשות סקי*
❄ הזמינות הגבוהה ביותר של הנחות, חדרים ותאריכים

ניפגש בקרוב...

גלו את ההצעות הנבחרות בחורף 2024

חגיגת פסח מיוחדת במועדון טין החדש

§5&§4 Tignes

הצעה חד פעמית למשפחות במועדון החדש!
הדרכות סקי בעברית מגיל 4, הטבת SKI GUARANTEE*, מדריכים ישראלים במועדוני הילדים, הפעלות והופעות לכל המשפחה באווירת החג, עריכת ליל סדר במועדון ועוד הפתעות..
ליציאה בחופשת הפסח תאריך 21.4.24
הזמנות לשבוע זה יבוצעו עבור לקוחות מישראל בלבד

מועדון הסקי הראשון בדירוג 5 קלשונים

§5 Val d'Isere

גלו את מועדון הסקי הראשון מסדרת Exclusive Collection. עונת סקי שנייה למועדון החדש ואל דיזר, המציע שירות מוקפד ומותאם אישית ופינוקים ברמה הגבוהה ביותר, באחד מאתרי הסקי הטובים והנחשבים בצרפת ובעולם. מקבל בברכה משפחות ומציע מועדוני ילדים עם הדרכות סקי מגיל 4.

שיעורי סקי בעברית לילדים מגיל 4

במגוון מועדונים ותאריכים לאורך העונה

שיעורי סקי מקצועיים המועברים על ידי מדריכי בית הספר הצרפתי לסקי בליווי צמוד של מדריכי GO ישראלים, שיתרגמו את ההנחיות לעברית, ילוו את הילדים במהלך הדרכות הגלישה וידאגו לכל צרכיהם.
עם הטבת SKI GUARANTEE* בשבועות נבחרים!

*תנאי ימי מכירות מיוחדים ללקוחות טין ואלפ דואז של השבוע 5.3.23

(1) הטבת הנחה של עד 15% לאדם
ההטבה בשיעור של עד 15% הנחה על רכיב המועדון בחבילה בלבד עבור חופשות במועדוני הסקי הבאים: Alpe d’Huez, Les Arcs Panorama, Grand Massif, Grand Massif Chalets, La Rosiere, La Plagne 2100, Pragelato, Peisey-Vallandry, Tignes, Val Thorens Sensastions, Val d’Isere, Valmorel, Valmorel Chalets, שמועד היציאה אליהן חל בין התאריכים 04.11.2023-30.06.2024 (הלילה האחרון 29-30.6.24). (להלן: "הזמנות לעונת חורף 2024"). בכפוף לזמינות המועדונים והתאריכים. בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של קלאב מד.
המכירה לחופשת הסקי שתתקיים במועדון Tignes בתאריך 21.4.2024 תתבצע מישראל בלבד. קלאב מד רשאית לבצע שינויים בכל עת בתכנית המופעים והפעילויות המוצעת באותו השבוע.

(2) הטבת Ski Guarantee
בחנוכה (תאריך יציאה 10.12.2023) במועדונים Tignes ,Val d'Isere, Alpe d'Huez ובפסח (תאריך יציאה 21.4.2024) במועדון Tignes תחול הטבת Ski Guarantee, ומשמעותה שקלאב מד תזכה את הלקוח ב 50% ממחיר השהות היומי (המחיר לא כולל טיסות והעברות והוא נקבע על ידי קלאב מד) עבור כל יום בו לא יתקיימו הדרכות סקי במועדון מפאת חוסר בכמות שלג מספקת. קיום ההדרכות נתון לשיקול הדעת הבלעדי של
בית הספר הצרפתי לסקי במועדון.

(3) המחיר הטוב ביותר
בהזמנות לעונת חורף 2024 שתבוצענה במהלך הימים 24-26.01.2023 אנו מתחייבים למחיר הנמוך ביותר ביחס לחלקו של המועדון בחבילה (למעט הזמנות הרגע האחרון ומבצעי בלאק פריידיי). יובהר כי ההטבה אינה מתייחסת למחיר רכיב הטיסות בחבילה שאינו בשליטתה של קלאב מד. במידה ומצאתם כי במהלך העונה, מחיר חלקו של המועדון בחבילה שלכם גבוה יותר מהמחיר המוצע לאותו מועדון, כשרכיבי ותנאי ההזמנה זהים, תהיו רשאים לקבל החזר כספי על ההפרש.

(4) מדיניות ביטולים ותנאי תשלום
(א) החזר כספי (למעט דמי ביטול עבור רכיב הטיסות בחבילה כשמדובר בחבילה המכילה טיסות שאינן טיסות שכר של קלאב מד). יובהר כי על חבילת נופש המבוססת על טיסה סדירה או טיסת Low Cost (שאינה טיסת שכר של קלאב מד) עשויים לחול דמי ביטול בשיעור של עד 100% מגובה רכיב הטיסה בחבילה.
במידה והחופשה שולמה באמצעות זיכוי בקלאב מד ישראל, ככל שהלקוח הוסיף תוספת כספית מעבר לשווי הזיכוי (להלן: "התוספת הכספית" ו"הזיכוי" בהתאמה), במקרה של ביטול החופשה העתידית המזכה את הלקוח על פי המפורט מעלה בהחזר כספי, התוספת הכספית תוחזר ללקוח כהחזר כספי, בעוד שהזיכוי ישאר כזיכוי אשר יהיה ניתן לממשו בהזמנות שתבוצענה עד ליום 31.10.2023. האמור אינו בא לשנות מתנאי ביטול ההזמנה וגובה ההחזר במקרה של ביטול, אלא לגבי ייחוס ההחזר לזיכוי/ להחזר כספי.
(ב) זיכוי לחופשה חלופית בהקשר זה הנו זיכוי על מלוא עלות חבילת הנופש, למעט דמי חבר ועלות דמי ביטול רכיב הטיסות בחבילה. במידה ומדובר בחבילה המורכבת מטיסות שאינן טיסות שכר של קלאב מד יקוזזו מהזיכוי דמי הביטול של רכיב הטיסות בחבילה, בהתאם לסוג הטיסות שבהזמנתכם (עלות שיכולה להגיע עד ל 100% משווי רכיב הטיסות בחבילה). במידה ומדובר בטיסות שכר של קלאב מד, יקוזזו 400€ בגין כל נוסע שיבוטל. היתרה תיוותר עבור הרשומים בהזמנה שבוטלה כזיכוי לחופשה חלופית, עתידית בקלאב מד ובלבד שתוזמן בטווח של 14 ימים מיום ביטול ההזמנה המקורית שבגינה ניתן הזיכוי ומועד היציאה אליה לא יאוחר מיום 31.10.2023. הזיכוי הנו אישי ואינו ניתן להעברה ו/או להמרה להחזר כספי, זאת גם במקרה בו תתבטל בשלב מאוחר יותר ההזמנה החלופית.

תנאי הביטול המצוינים מעלה מיועדים ללקוחות אשר ביצעו הזמנה בישראל, הטסים לחופשה באחד ממועדוני קלאב מד בעולם באמצעות טיסה היוצאת מנתב"ג וחוזרת לנתב"ג. למען הסר ספק, תנאי הביטול המקלים, המפורטים מעלה חלים רק על הזמנות המבוצעות על ידי מי שיוצא לחופשתו מישראל.

דמי ביטול ו/או שינוי
עד 60 ימים לפני מועד היציאה לחופשה: דמי ביטול בסך 150 € לאדם עבור רכיב המועדון.
7-59 ימים לפני מועד היציאה לחופשה: דמי ביטול בשיעור 50% ממחיר החבילה.
החל מ- 6 ימים לפני מועד היציאה לחופשה ועד למועד היציאה, חלים דמי ביטול מלאים.
במידה וחבילת הנופש מבוססת על טיסות שאינן טיסות שכר של קלאב מד, תיתכן תוספת לדמי הביטול בגין רכיב הטיסה בחבילה. תוספת זו יכולה להגיע עד ל 100% מעלות רכיב הטיסות בחבילת הנופש. בעת ביצוע ההזמנה, נציג קלאב מד/ סוכן הנסיעות ישמח לעדכן אתכם בדמי הביטול שחלים על רכיב הטיסות בחבילה במידה וקיימים. כמו-כן, בעת ביצוע ההזמנה באפשרותכם לבדוק מול נציג קלאב מד/ סוכן הנסיעות/ אתר האינטרנט של קלאב מד, מה עלותה של החופשה עם/ללא רכיב הטיסות, ככל שמידע זה נחוץ לכם לצורך קבלת ההחלטה על הרכישה ועל גובה ההחזר בגין רכיב הטיסות (אם קיים) בעת ביטול.
דמי הביטול יחולו על כל ביטול, לרבות ביטול חלקי ו/או שינוי ו/או העברת זכות.
דמי החברות בקלאב מד אינם מוחזרים במקרה של ביטול, מכל סיבה שהיא, שכן תוקפם נשמר.

במקרה של ביטול של אחד או יותר מאורחי אותו החדר, שנמכר כיחידה אחת, ייחשב הביטול כביטול של ההזמנה כולה.
להודעה על ביטול ניתן לפנות אלינו בוואצאפ למספר 97233769494+ ו/או באמצעות הדוא"ל: sales.il@clubmed.com
לתשומת לבכם, לא די בשליחת הודעת הביטול, יש להמתין למענה חוזר מנציג להשלמת תהליך הביטול.

(5) הטבת שינוי הזמנה
בהזמנות לעונת חורף 2024 , ניתן יהיה לשנות את ההזמנה המקורית, ללא עלות, פעם אחת לכל היותר, לחופשה חלופית שתתקיים עד ליום 30.6.2024. השינוי יכול שיהא ביחס למועדון הנבחר ו/או למועד היציאה לחופשה (השינוי יתאפשר לחופשה חלופית מבין המלאי הקיים אותה העת בהזמנות חורף 2024.
ככל שהלקוח מעוניין בשינוי המועדון ומועד החופשה גם כן, באפשרותו לעשות זאת במסגרת אותו השינוי שכן לא ניתן יהיה לשנות את ההזמנה פעם נוספת ללא עלות. שינוי במסגרת הטבה זו יהיה אפשרי לביצוע אך ורק במידה ונותרו 60 ימים לפחות עד למועד היציאה לחופשה המקורית. שיעור ההנחה שבהזמנה המקורית יחול אוטומטית גם על ההזמנה החלופית לאחר השינוי. במידה והמחיר המוחלט, לאחר השינוי והטמעת ההנחה, יהיה גבוה יותר ממחיר ההזמנה המקורית, ישלים הלקוח את ההפרש. במידה והמחיר יהיה נמוך יותר ממחיר ההזמנה המקורית, הלקוח יקבל זיכוי על ההפרש לטובת הזמנה עתידית. תוקף הזיכוי לשנה אחת בלבד ממועד היציאה לחופשה החלופית- במהלך שנה זו יש לבצע את ההזמנה (מועד היציאה לחופשה בפועל יכול שיהא מאוחר יותר). הזיכוי אישי ואינו ניתן להעברה, להארכת תוקף או להמרה להחזר כספי. בנוסף, יש לקחת בחשבון כי בחלק גדול מהמקרים יתווספו לשינוי גם דמי ביטול/שינוי של חברת התעופה. מזמיני חבילות עם טיסות שכר של קלאב מד יוכלו לבצע שינוי רק בנוגע לתאריך היציאה או למועדון הנבחר, הכול בכפוף לזמינות מקומות בטיסות השכר של קלאב מד. תוקף הטבה זו להזמנות שתבוצענה בתאריכים 24,25,26 בינואר 2023 בלבד.

(6) הטבה בתנאי התשלום
בהזמנות לעונת חורף 2024 שיוזמנו במהלך הימים 24-26.01.2023 בלבד, ינתנו התנאים הבאים:

  • ברכישת חבילות נופש ללא טיסות או חבילות נופש עם טיסות שכר של קלאב מד - ניתן לשלם מקדמה בסך €170 לאדם בעת ההזמנה. על הלקוח מוטלת החובה להשלים את יתרת התשלום עד 90 יום לפני מועד היציאה לחופשה, דרך האזור האישי באתר האינטרנט של קלאב מד. ניתן לשלם את יתרת התשלום בכרטיס אשראי עד 6 תשלומים (ללא ריבית והצמדה).
  • ברכישת חבילות נופש עם טיסות שאינן טיסות שכר של קלאב מד - התשלום עבור רכיב הטיסה או חלק ממנו (בהתאם לטיסה שנבחרה) יתווסף למקדמה של €170 לאדם ויש להשלים את יתרת התשלום עד 90 יום לפני מועד היציאה לחופשה, דרך האזור האישי באתר האינטרנט של קלאב מד. ניתן לשלם את יתרת התשלום בכרטיס אשראי עד 6 תשלומים (ללא ריבית והצמדה).

במידה ותבחר באי אלו מן האפשרויות של ההטבה בתנאי התשלום, אזי שבכך תעניק לקלאב מד הרשאה לחיוב כרטיס האשראי שלך ביתרת התשלום, שהנה מעבר למקדמה, ביום בו יוותרו 90 יום למועד היציאה לחופשה, ככל שיתרה זו לא תוסדר על ידך עד למועד זה. תשלום זה ייגבה בהתאם לתנאי הרכישה של קלאב מד ולשערי המט"ח החלים ביום זה ובהתאם לסוג שער המט"ח החל בתנאיה של קלאב מד בעת רכישה רגילה.

בכפוף לתנאי המבצע. אין כפל מבצעים. ט.ל.ח. כל הזכויות שמורות ©Club Med SAS .
קלאב מד שומרת לעצמה את הזכות, לתקן, להוסיף ולשנות את תנאי ההטבות שלעיל בכל עת ובהתאם לשיקול דעתה הבלעדי ובלבד שהודיעה על כך באתר האינטרנט הרשמי שלה clubmed.co.il