האיים המלדיבייםThe Finolhu Villas

לקוחות יקרים, בהמשך להחלטת ממשלת האיים המלדיביים בדבר מניעת כניסת אזרחים ישראלים לשטחה, חשוב לנו לעדכן אתכם כי נכון למועד פרסום עדכון זה, מדובר בהחלטה שאינה רשמית או סופית.

יחד עם זאת, נציין כי קיימת אזהרת מסע של המטה לביטחון לאומי הישראלי מסוג "איום מזדמן" ליעד זה. אזהרת מסע זו אינה מהווה מניעה לכניסת אזרחים ישראלים לאיים המלדיביים, לרבות אזרחים אשר בידם אזרחות כפולה.

אנו בקלאב מד עוקבים בתשומת לב אחר ההתפתחויות ונעזרים בהנחיות המטה לביטחון לאומי, ונדאג לפרסם עדכון בכל שינוי מהותי בהנחיות ובנסיבות.
לנוחיותכם, להלן קישור לאתר המטה לביטחון לאומי: https://www.gov.il/he/departments/dynamiccollectors/travel-warnings-nsc?skip=60
בנוסף, אנו ממליצים להתעדכן בהמלצות משרד החוץ: https://www.gov.il/he/pages/maldives181023

The Finolhu Villas

The Finolhu Villas

האיים המלדיביים

Tripadvisor: 5.0

חופשה חלומית של רוגע ושלווה במועדון הוילות פינולו

מצא את המסתור הרומנטי המושלם בלב המלדיביים. במועדון קלאב מד פינולהו וילס, תוכלו להנות מהחוויות הטובות ביותר, כולל נוף פנורמי, תגליות תת ימיות ופינוקים מפנקים. הרשו לנו להציע לכם לוח זמני נועז וחוויה של פעם בחיים כמו שהחופשה המושלמת שלכם צריכה להראות.

  • המועדון זמין לילדים מעל גיל 8.

*בהתאם לתנאים המופיעים בעמוד ההצעה

על המועדון

§ אי פרטי שמור
§ 52 ווילות אקולוגיות עם בריכה פרטית
§ גישה של 3 מסעדות ו-4 ברים
§ בריכת שחיה
§ ספא: CINQ MONDES spa Paris
§ WIFI חינם

דברים שאסור לפספס

§ להירגע בווילה פרטית משלכם עם בריכה פרטית
§ לטבול בלגונת הטורקיז האינסופית היישר מהווילה שלכם
§ להתחבר מחדש וליהנות עם בן/בת הזוג בפעילויות במועדון קאני השכן

מה כלול בחבילה שלכם:

ארוחות: בוקר, צהריים, ערב
משקאות: בר פתוח כולל כוסות שמפניה החל מהשעה 18:00
פעילויות ספורט: שנורקלינג, שייט, בית ספר לכושר ועוד.
מוסיקה חיה, הופעות ומסיבות בערבים

מועדונים נוספים בסגנון

גולשים במלדיביים

מדובר במיקום מרכזי לחובבי גלישה. קלאב מד ייקח אתכם לנקודות הטובות ביותר באיים המלדיביים במסגרת שיעורי הגלישה המתקיימים במועדון. גולשים מתחילים או מתקדמים מגיל 11, יוכלו ליהנות מיעד מדהים זה בקבוצות קטנות או בשיעורים פרטיים. חוויה בלתי נשכחת מובטחת!

עוד על גלישה במלדיביים
שמירה על הסביבה המקומית היא חלק מהתרבות שלנו
עוברים לזכוכית -שומרים על הסביבה
בביקור הקרוב שלכם במועדון, תגלו שבחדר מחכים לכם בקבוקי זכוכית שיחליפו את בקבוקי השתיה מהפלסטיק. יחד, נצמצם את השימוש החד פעמי בפלסטיק, נשמור על הסביבה ונגן עליה.
סופגים את האנרגיה מהשמש
בשטח המועדון הוצבו פאנלים סולאריים על גבי 800 מ"ר. הפאנלים הסולריים משתלבים בצורה מושלמת בארכיטקטורה ובנוף של המועדון ומאפשרים לנו לייצר חלק מהחשמל, המשמשים לתפעול השוטף שלו.

צפו בתאריכי יציאה ומחירים

1. עם טיסות / ללא טיסות

המחירים המוצגים מטה הינם הערכות מחיר לאדם בחדר זוגי, סוג החדר הינו על בסיס מקום פנוי. על מנת לקבל את המחיר בפועל יש לבחור את התאריך המבוקש ולהתקדם למנוע ההזמנות לקבלת הצעה.

2. בחרו את תאריך היציאה שלכם ולאחר מכן את תאריך החזרה שלכם

3. בחרו את הרכב האורחים

הנחיות לטסים לאיים המלדיביים

שימו לב! ההנחיות המתייחסות למדינת היעד הנן בנוסף להנחיות הכוללות ליוצאים ולנכנסים למדינת ישראל ולתנאי הכניסה למועדוני קלאב מד המפורטים כאן.

על כל נוסע למלא טופס הצהרת נוסע נכנס לאיים המלדיבים (טופס פרטים אישיים והצהרת בריאות) אותו תמצאו כאן.
בעת מילוי הטופס, ייתכן ותידרשו בהעלאת מסמכים רלוונטיים כגון צילום שובר ההזמנה שלכם בקלאב מד, אישור אודות היותכם מבוטחים בביטוח בריאות ובכיסוי במקרה של COVID וכדומה.
את הטופס יש למלא במהלך 96 השעות שלפני ההמראה מנתב"ג. יש להדפיס אישור על מילוי הטופס ולהביאו לנמל התעופה לצורך הצגתו לגורמים הרלוונטיים. יש לשמור את ההדפסה עד לכניסה למדינת היעד. במהלך 96 השעות האחרונות לשהייתכם באיים המלדיביים, יהיה עליכם לעשות שימוש באותו הלינק לצורך מילוי טופס יציאה מן האיים המלדיביים. גם אותו יש לשמור לאחר המילוי לצורך הצגתו לגורמים הרלוונטיים.
כמו כן, ככל שהנכם מתכננים שהייה נוספת ביעד ביניים במהלך חופשתכם (בהלוך ו/או בחזור), שהייה שהינה מעבר לשהייתכם במועדון אליו רכשתם את חופשתכם, עליכם לבדוק מול אתרי הרשויות ביעד הביניים באם הנכם נדרשים בעמידה בקריטריונים כלשהם ו/או במילוי אחר הנחיות נוספות.

ההנחיות המפורטות באתר הינן ריכוז של פעולות אשר משתנות מעת לעת בהתאם להנחיות המדינות בנושא הקורונה. חלה חובה מלאה על כל אורח לברר את מדיניות הגבולות והדרישות של מדינת היעד (כניסת אזרחים זרים, דרישה לבדיקות, לרבות מחלימים ומחוסנים, חובת בידוד וכיו"ב) וכן לפעול לפי כל ההנחיות התקפות לפני החופשה, במהלכה ובסופה ,הן במועדוני קלאב מד, הן במדינת המוצא והן במדינת היעד ובחזרה.

מפת המועדון

  • P.O. BOX N 2051
  • NORTH MALE ATOLL
  • 20106
  • Archipelago of the Maldives - Kani MALDIVES

שדה תעופה קרוב

העברה מנמל תעופה Male ואליו

30 דקות

Finolhu Private Transfer

40 דקות

Finolhu Private Premium Transfer

40 דקות

  • פעילויות חיצוניות למועדון כגון סיורים, הפלגות וכדומה, שלא נמסר במפורש כי הן מאושרות על ידי קלאב מד, מופעלות למעשה על ידי צדדים שלישיים. כל הפעילויות המתקיימות בשטחים ציבוריים ומחוץ למועדון ניתנות על ידי צדדים שלישיים, אלא אם נמסר אחרת מטעם קלאב מד. אורחים המתקשרים עם צדדים שלישיים אלו לצורך שירותים שונים, נוטלים על עצמם את האחריות המלאה להתקשרות זו על כל השלכותיה. מובהר בזאת קלאב מד העולמית וחברות הבת שלה, עובדיהן ונציגיהן לא יהיו אחראיים בכל צורה או דרך בכל מקרה של פציעה, חולי, אבדן, תאונה, עיכוב ו/או כל מחדל אחר שיכול וינבע מהשתתפותו של האורח בפעילויות המוצעות על ידי צדדים שלישיים.

חשוב לדעת, כי בהתאם להנחיות הרפובליקה של המלדיביים לאור המצב הבריאותי, לא תתאפשר גישה לסירות איסוף או סירות הגעה וספקי שירות שונים, שאינם מורשים מטעם המועדון.
לקוח המעוניין בשירות כלשהו הכולל איסוף/ הגעה לאי יכול להזמין זאת רק באמצעות המועדון.

מועדונים נוספים בסגנון