ווילות ושלה

The Finolhu Villas
האיים המלדיביים

Tripadvisor: 5.0

קלאב מד פינולו - חופשה חלומית של רוגע ושלווה

מצא את המסתור הרומנטי המושלם בלב המלדיביים. במועדון קלאב מד פינולהו וילס, תוכלו להנות מהחוויות הטובות ביותר, כולל נוף פנורמי, תגליות תת ימיות ופינוקים מפנקים. הרשו לנו להציע לכם לוח זמני נועז וחוויה של פעם בחיים כמו שהחופשה המושלמת שלכם צריכה להראות.

  • המועדון זמין לילדים מעל גיל 8.

על המועדון

§ אי פרטי שמור
§ 52 ווילות אקולוגיות עם בריכה פרטית
§ גישה של 3 מסעדות ו-4 ברים
§ בריכת שחיה
§ ספא: CINQ MONDES spa Paris
§ WIFI חינם

דברים שאסור לפספס

§ להירגע בווילה פרטית משלכם עם בריכה פרטית
§ לטבול בלגונת הטורקיז האינסופית היישר מהווילה שלכם
§ להתחבר מחדש וליהנות עם בן/בת הזוג בפעילויות במועדון קאני השכן

מה כלול בחבילה שלכם:

ארוחות: בוקר, צהריים, ערב
משקאות: בר פתוח כולל כוסות שמפניה החל מהשעה 18:00
פעילויות ספורט: שנורקלינג, שייט, בית ספר לכושר ועוד.
מוסיקה חיה, הופעות ומסיבות בערבים

גולשים במלדיביים

מדובר במיקום מרכזי לחובבי גלישה. קלאב מד ייקח אתכם לנקודות הטובות ביותר באיים המלדיביים במסגרת שיעורי הגלישה המתקיימים במועדון. גולשים מתחילים או מתקדמים מגיל 11, יוכלו ליהנות מיעד מדהים זה בקבוצות קטנות או בשיעורים פרטיים. חוויה בלתי נשכחת מובטחת!

עוד על גלישה במלדיביים

צפו בתאריכי יציאה ומחירים

1.עם טיסות / ללא טיסות

חופשה מותאמת אישית
לרשותכם מגוון אפשרויות להזמנת החופשה
חבילה עם טיסות והעברותחבילה ללא טיסות. ניתן להזמין את העברות בהמשך הזמנה באתר חבילה ללא טיסות וללא העברות
*בהתאם לתנאים הכלליים

המחירים המוצגים מטה הינם הערכות מחיר לאדם בחדר זוגי, סוג החדר הינו על בסיס מקום פנוי. על מנת לקבל את המחיר בפועל יש לבחור את התאריך המבוקש ולהתקדם למנוע ההזמנות לקבלת הצעה.

2.בחרו את תאריך היציאה שלכם ולאחר מכן את תאריך החזרה שלכם

3.בחרו את הרכב האורחים

הנחיות לטסים לאיים המלדיביים

שימו לב! ההנחיות המתייחסות למדינת היעד הנן בנוסף להנחיות הכוללות ליוצאים ולנכנסים למדינת ישראל המפורטות כאן.

על כל נוסע למלא טופס הצהרת נוסע נכנס לאיים המלדיבים (טופס פרטים אישיים והצהרת בריאות)- בלינק הבא
את הטופס יש למלא בסמוך לטיסה ולא יותר מ-24 שעות לפני ההמראה. יש להדפיס אישור על מילוי הבקשה ולהביאו לנמל התעופה לצורך הצגתו לגורמים הרלוונטיים. יש לשמור את ההדפסה עד לכניסה למדינת היעד.

רפובליקת המלדיביים דורשת מכל תייר נכנס להציג בדיקת PCR שלילית שבוצעה לכל המאוחר 72 שעות לפי ההמראה.

לטסים עם חברת Fly Dubai המעוניינים לשהות בדובאי (כניסה למדינת איחוד האמירויות ושהייה שהינה מעבר להמתנה בשדה התעופה בין טיסות הקונקשן):
יש למלא את פרטי הדרכון באתר חברת התעופה לטובת קבלת אישור כניסה, יש לבצע זאת לא יאוחר מ- 48 שעות לפני ההמראה (לא יוכל לטוס מי שלא מילא את הפרטים).

לנוחיותכם, להלן הסבר כיצד יש למלא את הפרטים לצורך קבלת אישור הכניסה למדינה (ויזה)- לחצו כאן.
כמו כן, באחריות לקוחות המעוניינים לשהות בדובאי (כניסה למדינת איחוד האמירויות ושהייה שהינה מעבר להמתנה בשדה התעופה בין טיסות הקונקשן) לבדוק ולוודא את תנאי הכניסה לאיחוד האמירויות שהנן מעבר לאישור כניסה זה, שכן ייתכנו הגבלות ודרישות הנוגעות למצב וירוס הקורונה בעולם ובמדינה ממנה תגיעו לאיחוד האמירויות. קלאב מד אינה מחזיקה במידע אודות הנחיות הכניסה לדובאי שכן אין מדובר ביעד בו קיים לחברתנו מועדון.

לבעלי תו ירוק, נא להצטייד בתעודת מתחסן באנגלית בתוקף.

לנוחיותכם, קלאב מד מאפשרת לכלל הלקוחות השוהים במועדון לבצע בדיקת PCR טרם חזרתם ארצה.
עם הגעתכם למועדון יש לקבוע את התור לבדיקה (השירות כרוך בתוספת תשלום של כ-150$)
בדיקת ה- PCR מתבצעת במועדון ומועברת לבדיקה במעבדה פרטית.

הנחיות כניסה למועדוני קלאב מד

לקוחות יקרים, חשוב לנו להמשיך ולהעניק לכם ביטחון וחווית חופשה נטולת דאגות. על כן, נוסף על נהלי הבטיחות וההיגיינה המחמירים שאנו נוקטים במועדונים שלנו,
על כל אורח/ת מגיל 12 ומעלה להציג בעת ההגעה למועדון אישור התחסנות באנגלית או בצרפתית בגין כלל החיסונים הנדרשים בהתאם להוראות החברה המייצרת את החיסון.
כמו כן, לחילופין ניתן להציג בדיקת PCR או אנטיגן שלילית לקורונה, שבוצעה לכל המאוחר 72 שעות לפני ההגעה למועדון.

חשוב לזכור, כי אין בהנחיות הכניסה למועדוני קלאב מד בכדי לגרוע מדרישות מדינות היעד והמוצא בעת הכניסה והיציאה מהן ו/או מדרישות חברות התעופה השונות.
בהיעדר אחד מהמסמכים הנדרשים להצגה על ידי אורחינו בהגעה למועדון, תימנע גישת האורח/ת למועדון, כמו גם גישת ההורה/ המלווה (במקרה שהאורח/ת ללא אחד מהמסמכים הנו קטין/ה) ו/או גישת הקטין/ה (במידה והאורח/ת ללא אחד מהמסמכים הוא ההורה/ המלווה).

ההנחיות הכתובות לעיל הינן ריכוז של פעולות אשר משתנות מעת לעת בהתאם להנחיות המדינות בנושא הקורונה. חלה חובה מלאה על כל אורח לברר את מדיניות הגבולות והדרישות של מדינת היעד (כניסת אזרחים זרים, דרישה לבדיקות, לרבות מחלימים ומחוסנים, חובת בידוד וכיו"ב) וכן לפעול לפי כל ההנחיות התקפות לפני החופשה, במהלכה ובסופה ,הן במועדוני קלאב מד, הן במדינת המוצא והן במדינת היעד ובחזרה.

מפת המועדון

  • P.O. BOX N 2051
  • NORTH MALE ATOLL
  • 20106
  • Archipelago of the Maldives - Kani MALDIVES

שדה תעופה קרוב

העברה מנמל תעופה Male ואליו

40 דקות

#ClubMed

reputation811101
judezander
sunny_rin
  • פעילויות חיצוניות למועדון כגון סיורים, הפלגות וכדומה, שלא נמסר במפורש כי הן מאושרות על ידי קלאב מד, מופעלות למעשה על ידי צדדים שלישיים. כל הפעילויות המתקיימות בשטחים ציבוריים ומחוץ למועדון ניתנות על ידי צדדים שלישיים, אלא אם נמסר אחרת מטעם קלאב מד. אורחים המתקשרים עם צדדים שלישיים אלו לצורך שירותים שונים, נוטלים על עצמם את האחריות המלאה להתקשרות זו על כל השלכותיה. מובהר בזאת קלאב מד העולמית וחברות הבת שלה, עובדיהן ונציגיהן לא יהיו אחראיים בכל צורה או דרך בכל מקרה של פציעה, חולי, אבדן, תאונה, עיכוב ו/או כל מחדל אחר שיכול וינבע מהשתתפותו של האורח בפעילויות המוצעות על ידי צדדים שלישיים.

חשוב לדעת, כי בהתאם להנחיות הרפובליקה של המלדיביים לאור המצב הבריאותי, לא תתאפשר גישה לסירות איסוף או סירות הגעה וספקי שירות שונים, שאינם מורשים מטעם המועדון.
לקוח המעוניין בשירות כלשהו הכולל איסוף/ הגעה לאי יכול להזמין זאת רק באמצעות המועדון.