(1) הטבת EBB מקנה הנחה של עד 15% עד לסך הנחה מקסימלי של 500€ לאדם ל- 7 לילות בחדרי קלאב וסך הנחה מקסימלי של €700 לאדם בחדרי דלוקס, סוויטות, ווילות ובקתות שלה (Chalets).

במהלך ימי המכירות המיוחדים (02-04.03.2021) ההטבה זמינה לכל מועדון ותאריך ללא הגבלה, בכפוף לזמינות.

(2) הטבת הזמנה: במידה ותבחרו לממש את הזיכוי ולהזמין חופשה חדשה בימי המכירות המיוחדים תוענק לכם הטבה למימוש של עד 150€ למבוגר ועד 75€ לילד משלם עד גיל 11 כולל (להלן: "ההטבה"). ההטבה הינה עבור שינוי מועדון או שינוי תאריך בלבד (חבילה זהה להזמנה המקורית) ותינתן במידה ועלות ההזמנה גבוהה יותר מעלות ההזמנה המקורית בתוספת ההטבה. ההטבה הינה על מרכיב השהיה בלבד.

שימו לב, במידה וברשותכם הטבה אחרת, ניתן לבחור ולממש רק הטבה אחת. כמו כן, ההטבה תינתן בתנאי והזיכוי מומש במלואו. למען הסר ספק, אין כפל הטבות.

(3) המחיר הטוב ביותר: בהזמנת חופשה לעונת חורף 2022 אנו מתחייבים למחיר הטוב ביותר (למעט הזמנות הרגע אחרון). במידה ומצאתם כי במהלך העונה, מחיר החבילה שלכם גבוה יותר מהמחיר הנוכחי, אתם רשאיים לקבל החזר כספי על ההפרש. במידה ונאלץ לבטל את חופשתכם בעונת חורף 2022 כספכם יוחזר גם אם ברשותכם הזמנה עם זיכוי. אין כפל הטבות ו/או מבצעים

(4) הטבת ביטול ב"מצב קורונה" (כפי שמוגדר מטה) - במידה והחל מהיום ה-7 ועד 48 שעות לפני תאריך היציאה לחופשה (כולל שישי שבת וימי חג) חלים אחד מבין שני התנאים הבאים: 1. חלה חובת בידוד במדינת היעד אליה הוזמנה החופשה 2. נמצאתם כחולה Covid-19 מאומת (בצירוף אסמכתא) החב בחובת בידוד במועד היציאה, ניתן לבטל את ההזמנה ולקבל החזר כספי מלא (למעט דמי חבר ועלות דמי ביטול טיסות). את הודעת הביטול יש למסור בצירוף אסמכתא (במידה והנכם חולי קורונה) תוך 24 שעות לכתובת הדואר האלקטרוני- sales.il@clubmed@com. לא יעשה כל שימוש באישור הרפואי אלא לשם אימות זכאותכם לבטל את העסקה.

יובהר כי על חבילת נופש המבוססת על טיסה סדירה או טיסת Low Cost (שאינה טיסת שכר של קלאב מד) עשויים לחול דמי ביטול בסך של עד 100% מגובה רכיב הטיסה, זאת בהתאם לתנאי הביטול של חברת התעופה

ההטבה הינה להזמנות שיבוצעו לעונת חורף 2022 (עבור תאריכי יציאה 27.06.2022- 30.10.2021)

יובהר, כי ככל וסיבת ביטול החופשה הינה בשל היות הלקוח בבידוד, הלקוח לא יהיה זכאי למימוש ההטבה, וככל שיבחר לבטל את החופשה יישא בכל התשלומים הנלווים כפי שנקבעו בתנאי ההתקשרות.

"מצב קורונה" = מצב בו חלה חובת בידוד במדינת היעד אליה הוזמנה החופשה ו/או במידה ונמצאתם כחולי קורונה מאומתים (בצירוף אסמכתא). דמי החברות לא יוחזרו ללקוח במקרה של ביטול, שכן תוקפם נשמר.

(5) הטבת שינוי הזמנה- הזמנות שבוצעו לעונת לעונת חורף 2022 (עבור תאריכי יציאה 27.06.2022- 30.10.2021), ניתן לשנות את המועדון ואת תאריך היציאה לאותה עונה פעם אחת בלבד, עד 60 יום לפני תאריך היציאה המקורי. ההנחה תחול אוטומטית על מחיר ההזמנה החלופית לאחר השינוי. במידה והמחיר, לאחר השינוי, יהיה גבוה יותר ממחיר ההזמנה המקורית, ישלים הלקוח את ההפרש. במידה והמחיר נמוך יותר ממחיר ההזמנה המקורית, הלקוח יקבל זיכוי על ההפרש לטובת הזמנה עתידית. תוקף הזיכוי הוא לשנה אחת בלבד ממועד היציאה לחופשה- במהלכה יש לבצע את ההזמנה (מועד היציאה לחופשה יכול להיות מאוחר יותר). הזיכוי אישי ואינו ניתן להעברה, להארכת תוקף או להמרה להחזר כספי. בנוסף, יש לקחת בחשבון כי בחלק גדול מהמקרים יתווספו לשינוי גם דמי ביטול/שינוי של חברת התעופה. מזמיני חבילות הכוללות טיסות שכר של קלאב מד (לקוח יוכל לבדוק את סוג הטיסה בשובר ההצעה / ההזמנה ו/או בטלפון 2900*) יוכלו לבצע שינוי רק לחבילה בתאריך או מועדון אחר הכוללת טיסות שכר של קלאב מד. תוקף ההטבה למזמינים עד 04.03.21

(6) תשלום – במידה ועלות ההזמנה החדשה גבוהה יותר מסכום הזיכוי, יש להשלים את יתרת התשלום עד 90 יום לפני מועד היציאה לחופשה.

המחיר לאדם בחדר זוגי לחבילה בת 7 לילות כולל טיסות והעברות. עד גמר מכסת המבצע ותלוי בזמינות חדרים במועדון בעת ביצוע ההזמנה.

בכפוף לתנאי המבצע. אין כפל מבצעים. ט.ל.ח. כל הזכויות שמורות © Club Med SAS.

קלאב מד שומרת לעצמה את הזכות, לתקן, להוסיף או לשנות את תנאי ההטבה שלעיל על ידי עדכון עמוד זה, מעת לעת. כל שינוי בתנאי ההטבה יכנס לתוקף מיד עם פרסומו