כושר וספא בקלאב מד

היפטרו מהמתח וגלו עד כמה רפויים השרירים שלכם יכולים להיות.

אזורי הכושר שלנו עם הציוד החדיש ביותר מציעים לכם השתתפות בשיעורי פיטנס קבוצתיים - אך תוכלו גם להתאמן בקצב שלכם בשעות עם גישה חופשית. בחלק מהמועדונים קיימים חדרי Club Med Gym® לאימוני סיבולת לב-ריאה ומשקולות.

הדרכת כושר בקלאב מד

תוכלו לקחת חלק במגוון רחב של שיעורי פיטנס קבוצתיים ולהתנסות בפעילויות רבות - יש לנו משהו לכל אחד! נסו את שיטות ה-Aquadynamic ו-AquaZumba® היעילות ביותר שפותחו על ידי מומחים, או גלו את הפילאטיס, שיטת התעמלות מעולה שנוצרה בהשראת יוגה ועוזרת לשפר קואורדינציה וגמישות וכן להיפטר מהסטרס.

Bali, אינדונזיה

אקדמיות הכושר שלנו

אקדמיות הכושר מציעות מגוון רחב של שיעורים עבור כל הרמות. ה-GO®s ברוב מועדוני קלאב מד הם בעלי הכשרה מתאימה להוראת שיטות כגון לס מילס, זומבה או פילאטיס.

פילאטיס מהווה שילוב מושלם של תרגילי הרפייה וכושר, ואולי זאת הסיבה לפופולריות שלו. השיטה העדינה, אך האינטסיבית הזאת, שנוצרה בהשראת יוגה, ריקוד ופיטנס, מחזירה הרמוניה לנשימה וליציבה שלכם. זוהי שיטת כושר מושלמת להעלמת הלחצים שנצברו במהלך שנה שלמה של ישיבה בכיסא שלכם במשרד.

Sandpiper Bay, פלורידה, ארה"ב

גישה חופשית לחדר הכושר והמשקולות שלנו

בין אם אתם מעדיפים להתאמן לבד או בקבוצה, תוכלו להשתמש במתקני הכושר החדישים של קלאב מד בזמן הנוח לכם, במשך כל היום. בחלק מהמועדונים מתקני הכושר מנוהלים על ידי Club Med Gym®.

קלאב מד ספא

מגוון טיפולים

בחרו מאחת עד שש חבילות ספא עם שילוב של עיסויים וטיפולים שונים. הזמינו את חבילת הספא שלכם אונליין או במועדון.

רוגע ושלווה

אמבטיה מרגיעה עם עלי כותרת, עיסוי גוף עם שמנים חמים, טיפול ועיסוי פנים מרפה, חמאם טורקי. גלו איך המטפלים המומחים שלנו יכולים לעשות לכם את החופשה.

אנא שימו לב שתוכניות הטיפולים משתנות ממועדון למועדון.

יעדי ספא וספורט מומלצים: